Forum » Myślenice

Skup butelek zwrotnych

  • 19 sie 2013

    Ktoś pomoże? Wiecie gdzie można oddać butelki zwrotne? Sklepy zazwyczaj są niechętne przyjmować, owszem na wymiane. A może jednak któryś sklep? Jest tego kilkadziesiąt sztuk i trochę przeszkadza. Z góry dzięki za podpowiedzi ;).

    7 6 Cytuj
  • 19 sie 2013

    jeśli chodzi o butelki z browara, to pani na kasie w "JANA" mi mówiła,że butelki oddaje się, z paragonem, albo bez, tylko płacą po 0.25zł

    9 6 Cytuj
  • 19 sie 2013

    I co, zedrą dodatkowo 0,10 zł na butelce, zważywszy że kupując u nich płaciłem 0,35 zł? Co to za polityka? Czas zacząć omijać takie sklepy. JANa sobie darujcie.

    14 9 Cytuj
  • 19 sie 2013

    Jak masz paragony,że u nich kupowałeś, to zapłacą Ci 0.35zł. Wszystkie sklepy tak samo robią.A w tym sklepie przynajmniej piwko po pieniądzach.Np. Tyskie 1.99zł, a gdzie indziej nawert 2.90zł

    7 6 Cytuj
  • 19 sie 2013

    Bezsens, kto kolekcjonuje paragony?? To chwyt żeby powtórnie zarobić na kliencie - z praktycznego punktu widzenia nie ma znaczenia gdzie kupuję, flaszki wszędzie wyglądają identycznie. Chodzi o handlową uczciwość, skoro płacę kaucję chcę dostać zwrot w tej samej kwocie. Wydaje mi się, że jest odpływ ludzi od JANa i coś jest rzeczywiście na rzeczy. Ceny piwa? Na jednym obniżą a coś innego podniosą - stara polityka, Tyskie już nie smakuje jak dawniej, dla mnie może stać nawet po 1,50 :-d. Jest punkt gdzie godnie zapłacą, mógłby któryś sklep pogłówkować, przecież to zawsze nowy klient: zwróci butelki, ale może też coś kupić.

    Orientujecie się, czy jakiś market przyjmuje?

    13 7 Cytuj
  • 19 sie 2013

    Butelki można sprzedać w Famili po 0,25 zł za sztukę . Przyjmują tam każdą ilość .

    5 6 Cytuj
  • lukasz 2 maj 2015

    orientuje sie ktos czy na dzien dzisiejszy gdzies mozna oddac wiekszosc ilosc butelek po piwie?
    Uzbieralo mi sie ze 200 sztuk.

    3 Cytuj
  • gościuuu 2 maj 2015

    w Polance w sklepie jest ogłoszenie ze skupią każda ilośc ale po 25 gr

    5 Cytuj
  • 3 maj 2015

    Idź do planety, tam zawsze przyjmują po 35 gr. Tylko może zrób kursy po max 50 flaszek bo to trochę kłopot taką dostawę zrobić.

    1 4 Cytuj
  • 15 lis 2015

    Poszukuje butelek po winie kupie albo odbiorę od kogoś jak ktoś ma ??

    1 3 Cytuj
  • 24 lis 2015

    Jak dasz się poznać u sklepikarza, to pozwoli Ci oddawać do siebie butelki.

    3 Cytuj
  • 30 lis 2015

    ciekawe kiedy pojawi się u nas XXI wiek i w marketach będą automaty skupujące butelki szklane, plastikowe i puszki tak jak w cywilizowanych krajach.
    O ile byłoby czyściej...

    4 3 Cytuj
  • 30 lis 2015
    DjKiller napisał/a:

    ciekawe kiedy pojawi się u nas XXI wiek i w marketach będą automaty skupujące butelki szklane, plastikowe i puszki tak jak w cywilizowanych krajach.
    O ile byłoby czyściej...

    Dokładnie. Ale nie lepiej u nas tobic akrobacje z paragonami, sprzedawcami, limitami i innymi humorami.

    3 7 Cytuj
  • 29 lip 2021

    Odkopuje temat bo mi się tego ustrojstwa sporo uzbierało , gdzie najwygodniej teraz opchnąć butelki ?

    Cytuj
  • 29 lip 2021

    Z tego co wiem to w carrefurze możesz oddać butelki bez paragonu, a dostajesz za to punkty na kartę sklepową. Taki deal.

    Cytuj
  • Luka Vat 30 lip 2021
    vin324pl napisał/a:

    Odkopuje temat bo mi się tego ustrojstwa sporo uzbierało , gdzie najwygodniej teraz opchnąć butelki ?

    w Kauflandzie masz automat koło bankomatu

    1 Cytuj
  • 30 lip 2021
    Luka Vat napisał/a:

    w Kauflandzie masz automat koło bankomatu

    Jak to działa ? wrzucasz flaszkę i dostajesz kasę ?

    1 Cytuj
  • baron nk klasa 30 lip 2021

    dokładnie tak

    1 Cytuj

Odpowiedz