Forum » Myślenice

Darmowe hotspoty w naszym mieście.

 • 21 sie 2013

  Witam serdecznie, mam małe pytanie. W zeszłym tygodniu miałem niestety kłopoty z dostępem do internetu z racji na burze jakie przeszły nad naszym miastem. Na szczęście dostawca już uporał się z awarią i wszystko działa.
  Jednak przez te kilka dni gdy nie miałem dostępu do sieci, a bardzo mi wtedy była potrzebna postanowiłem ratować się szukając po mieście darmowych hotspotów(a więc miejsc w których oferowany jest bezpłatny internet) i niestety żadnego nie znalazłem. Na kilku kawiarniach w mieście jest charakterystyczna nalepka "WiFi" a więc sugerująca że w tym miejscu uzyskamy dostęp do sieci jednak w żadnej z nich mi się to nie udało. Albo dostęp jest blokowany hasłem albo zupełnie go nie ma(nalepka jest chyba tylko dla picu).
  Może mi ktoś powiedzieć czy gdziekolwiek w mieście jest miejsce w którym można uzyskać bezpłatny dostęp do internetu na zasadzie Hotspotu?
  Nie sprawdzałem w Miejskiej Bibliotece Publicznej, może ona jako miejsce użyteczności publicznej oferuje taki dostęp? Wiecie coś o tym?
  Będę wdzięczny za wasze opinie na ten temat i ewentualne wskazówki gdzie w razie "draki" można awaryjnie na kilka, kilkanaście minut skorzystać z internetu na własnym urządzeniu(Netbook lub tablet).

  3 3 Cytuj
 • 21 sie 2013

  Na dworcu w kawiarni "Ale Cafe" oraz w poczekalni na 100% jest darmowe WI-FI.

  2 1 Cytuj
 • 21 sie 2013

  w rynku , w MDK

  1 1 Cytuj
 • 21 sie 2013

  Pod Parasolkami jest wifi :)

  1 1 Cytuj
 • 21 sie 2013

  w Sovie też, hasło podają kelnerzy

  2 Cytuj

Odpowiedz