Forum » Myślenice

Darmowe hotspoty w naszym mieście.

  • 21 sie 2013

    Witam serdecznie, mam małe pytanie. W zeszłym tygodniu miałem niestety kłopoty z dostępem do internetu z racji na burze jakie przeszły nad naszym miastem. Na szczęście dostawca już uporał się z awarią i wszystko działa.
    Jednak przez te kilka dni gdy nie miałem dostępu do sieci, a bardzo mi wtedy była potrzebna postanowiłem ratować się szukając po mieście darmowych hotspotów(a więc miejsc w których oferowany jest bezpłatny internet) i niestety żadnego nie znalazłem. Na kilku kawiarniach w mieście jest charakterystyczna nalepka "WiFi" a więc sugerująca że w tym miejscu uzyskamy dostęp do sieci jednak w żadnej z nich mi się to nie udało. Albo dostęp jest blokowany hasłem albo zupełnie go nie ma(nalepka jest chyba tylko dla picu).
    Może mi ktoś powiedzieć czy gdziekolwiek w mieście jest miejsce w którym można uzyskać bezpłatny dostęp do internetu na zasadzie Hotspotu?
    Nie sprawdzałem w Miejskiej Bibliotece Publicznej, może ona jako miejsce użyteczności publicznej oferuje taki dostęp? Wiecie coś o tym?
    Będę wdzięczny za wasze opinie na ten temat i ewentualne wskazówki gdzie w razie "draki" można awaryjnie na kilka, kilkanaście minut skorzystać z internetu na własnym urządzeniu(Netbook lub tablet).

    3 3 Cytuj
  • 21 sie 2013

    Na dworcu w kawiarni "Ale Cafe" oraz w poczekalni na 100% jest darmowe WI-FI.

    2 1 Cytuj
  • 21 sie 2013

    w rynku , w MDK

    1 1 Cytuj
  • 21 sie 2013

    Pod Parasolkami jest wifi :)

    1 1 Cytuj
  • 21 sie 2013

    w Sovie też, hasło podają kelnerzy

    2 Cytuj

Odpowiedz