Forum » Myślenice

Pediatrzy w Myślenicach - pyta przyszła mama...

  • 27 paź 2011

    Cje!Jakim prawem twierdzisz ze jestem zla matka?napisalam ze PODEJRZEWALAM ospe syn mial 6 chrostek ktore wcale nie wygladaly podobnie do takich ktore znalazlam w internecie!Rownie dobrze mogla byc to jakas wysypka uczulenie itd!Wiec mialam prawo isc do lekarki i sie upewnic!Od tego przeciez sa lekarze!Ja tak ze w rejestracij informowalam ze podejrzewam ospe ale pani kazala mi siasc z boku i tyle.

    2 5 Cytuj
  • 28 paź 2011

    gdzie przyjmuje dr Murzyn?

    1 4 Cytuj
  • 31 paź 2011

    JA odkąd Pamiętam chodzę z dziećmi do dr Boryczko i jestem bardzo zadowolona, jest bardzo miła przede wszystkim dokładna i zawsze można do niej zadzwonić i zapytać a jeśli faktycznie coś się dzieje nawet w niedzielę przyjmuje. Polecam wszystkim

    3 13 Cytuj
  • 31 paź 2011

    ten to przyjmuje w Zimbabweee koło dobczyc

    3 3 Cytuj
  • 3 lis 2011

    Boryczko przyjmuje tylko dla tego ze to prawdziwy lekarz z powołania. Cena za wizte jest śmieszna.

    4 8 Cytuj
  • 3 lis 2011

    Dr Podsiedlik z Krakowa przyjmuje prywatnie w Myślenicach w każdą środę. Naprawdę polecam doktor z prawdziwego zdarzenia :)

    1 3 Cytuj
  • 3 lis 2011

    Dr Anna Boryczko - starsza, ale świetnie obeznana z nowościami, antybiotyki stosuje w ostateczności (moja córka ma 3 lata i miała je tylko 2 razy). Dokładnie bada, nie ma problemu ze skierowaniami, sama poleca specjalistów, można ją śmiało pytać o leki, chorobę i wszystko dokładnie wyjaśnia po co i dlaczego. Bardzo kompetenta, bierze pod uwagę zdanie innych lekarzy co jest rzadkościa. Moja córka urodziła się z rzadką wadą przewodu pokarmowego i po wyjściu z Prokocimia mieliśmy zamiar dalej jeździć tym razem prywatnie do doc Spodaryka, który ją prowadził, kiedy byliśmy wybrać lekarza rodzinnego trafiliśmy przypadkiem do dr Boryczko i byliśmy pod wrażeniem, jest świetna, lekarz z powołania. Po co jeżdzić daleko jak ma się dobrego lekarza na miejscu? Polecam z całego serca. Teraz chodzę do p.dr również z synem i ciągle jestem pod wrażeniem jej kompetencji, a miałam już do czynienia z różnymi. Z powołania znam tylko 3 lekarzy: doc M. Spodaryka, dr A. Boryczko i R. Weisberger (ten to ginekolog, wykrył wadę u naszej córki już w ciąży czym zszokował specjalistów z Krakowa). Życzę byś była zadowolona ze swego wyboru tak ja!!!! Pozdrowienia

    3 9 Cytuj
  • 4 lis 2011

    Super reklama, Ja uważam jak się jest dobrym Lekarzem to reklamy nie trzeba.

    2 1 Cytuj
  • 5 lis 2011

    Darmowe szczepienia przeciw Meningokokom
    15
    Listopada
    (wtorek), 2011
    800 - 1600

    http://wydarzenia.miasto-info.pl/1817,darmowe-szczepienia-przeciw-meningokokom.html

    2 1 Cytuj
  • 5 lis 2011

    Co powiecie o dr Jakubowskiej? Warto do niej zapisać dziecko?

    3 Cytuj
  • 6 lis 2011

    [quote=gość: 123OKNO] Co powiecie o dr Jakubowskiej? Warto do niej zapisać dziecko? [/quote]
    Ja odradzam

    4 2 Cytuj
  • 7 lis 2011

    dlaczego odradzasz dr Jakubowską?

    3 Cytuj
  • 12 sty 2012

    CO DO PANI DOKTOR EWY MURZYN MOZE I MACIE RACJĘ ALE ONA KASUJE ZA WIZYTE PRYWATNA AZ 100ZŁ.

    2 1 Cytuj
  • 12 sty 2012

    To zawieź dziecko na całodobową tam nie zapłacisz nic. Powodzenia

    3 3 Cytuj
  • 13 sty 2012

    jak sie urodz to bedzie ciezko

    2 3 Cytuj
  • 14 sty 2012

    [quote=gość: 123OKNO] Co powiecie o dr Jakubowskiej? Warto do niej zapisać dziecko? [/quote]

    Ja jestem pacjentką dr Jakubowskiej już ponad 20 lat. Jestem zadowolona. Polecam
    Słyszałam, że zdarzały jej się błędne diagnozy, ale każdemu lekarzowi można coś zarzucić.
    W moim przypadku z diagnozą zawsze trafiała. Zobaczymy co będzie dalej, bo zapisałam do niej również moje dziecko.

    3 6 Cytuj
  • 16 sty 2012

    a moim skromnym zdaniem dobrze jest zapisać dziecko gdzie jest nie wiele pacjentów, w myślenickim szpitalu jest zawsze tłoczno długo się czeka i mnóstwo kaszlących i kichających dzieciaczków, przychodzisz z jedną chorobą a wychodzisz z kolejną, osobiście wole przychodnie na uboczu a w razie draki i tak można skorzystać z całodobowej gdzie obsługa jest naprawde przyjazna

    1 1 Cytuj
  • 18 sty 2012

    Czy ktoś się orientuje ile kosztuje szczepionka na pneumokoki?

    Cytuj
  • 18 sty 2012

    nie mam pojecia ,ale szczepionki osttanio ogólnie podrożały..
    Szczepilam w pon dziecko i o 30 zł poszly w góre skojarzone..

    1 Cytuj
  • 18 sty 2012

    szczepionki skojarzone poszły w górę? O kurczaczek........

    1 Cytuj
  • 18 sty 2012

    wszystko idzie w szalonym tempie w górę ale wracając to czytałam te wcześniejsze posty i ciekawi mnie to bo ja też szczepiłam dzieci na meningokoki i pneumokoki -za pneumo koło 100 zł może teraz droższe a meningokoki to były na fundusz -najlepiej w aptece zapytać ile kosztują...

    1 Cytuj
  • 19 sty 2012

    pytałam w aptece- ostatnia cena po której sprzedawali szczepionki na pneumokoki to 284,00. Cena za jedną dawkę....

    1 Cytuj
  • 19 sty 2012

    o kurcze to rzeczywiście cena chyba z kosmosu...

    1 Cytuj
  • 3 mar 2012

    Ma ktoś numer telefonu do doktor E.Murzyn??? I czy to prawda ze prywatna wizyta kosztuje 100 zł???!!!!!!!!!!!

    3 Cytuj
  • 5 mar 2012

    dr Skowronską odradzam !! Ile razy bym nie była to jeszcze nigdy nie udalo się jej trafić z diagnozą dziecka!! Nigdy !! Potrafi tylko wypisać skierowanie na oddział, żeby mieć dupochron !! Już nie mam do niej siły... trzeba się jak najszybciej przepisać... A dr Murzyn, rzeczywiście super !! Może i kasuje 100 zł, ale w moim przypadku, a było to 3 - krotnie, jak zadzwoniłam miała dyżur na oddziele, kazała przyjechać i ani raz nie wzieła pieniedzy !! Jest bardzo dobrym pediatrą !!

    3 6 Cytuj

Odpowiedz