Forum » Myślenice

Pediatrzy w Myślenicach - pyta przyszła mama...

  • 3 cze 2013

    jestem zameldowana w mce i dziecko też będzie więc chyba nie mogą mnie odesłać z kwitkiem jak będę chciała do niego....

    2 Cytuj
  • 4 cze 2013

    dziewczyny co do pierwszej rejestracji dziecka?kiedy wogółe się pierwszy raz idzie z dzieckiem?rodzę za pare dni dlatego pytam

    1 Cytuj
  • 4 cze 2013

    W szpitalu jak leżysz po porodzie pytają jakiego pediatrę wybierasz. Ja z moim dzieckiem byłam na pierwszej wizycie, gdy skończyło 4 tygodnie, wtedy odbyła się cała papierkowa robota.

    1 2 Cytuj
  • 5 cze 2013

    W 6 tygodniu jest pierwsza wizyta szczepienna. Po co przychodzic z dzieckiem wczesniej jeśli nic się nie dzieje. Przecież bakterii w przychodni się nie uniknie.

    4 Cytuj
  • 10 cze 2013

    dziewczyny jesteście zadowolone z dr mrowca?

    1 6 Cytuj
  • Justyna xxx 10 cze 2013

    Ja osobiście polecam Dr Mrowca. Obie moje córeczki są do niego zapisane. Miły, sympatyczny, ma fajne podejście do dzieci, potrafi doradzić i pomóc w każdej sytuacji. Pozdrawiam.

    4 10 Cytuj
  • 11 cze 2013

    Ja przepisałam swoje dziecko od innego pediatry właśnie do dr Mrowca

    4 6 Cytuj
  • 28 cze 2013

    dziewczyny jak szłyście pierwszy raz z dzieckiem na szczepienie czy do lekarza to co zabierałyście ze sobą?pampersy ubranka na wszelki wypadek?a jest jakieś miejsce do karmienia piersią?

    4 Cytuj
  • 28 cze 2013
    weronika napisał/a:

    dziewczyny jak szłyście pierwszy raz z dzieckiem na szczepienie czy do lekarza to co zabierałyście ze sobą?pampersy ubranka na wszelki wypadek?a jest jakieś miejsce do karmienia piersią?

    Musisz mieć książeczke zdrowia dziecka i dokument potwierdzający,że zgłosiłać dziecko do ubezpieczenia. Ja dodatkowo zabrałam tetrową pieluchę żeby podłożyć jak pielęgniarka ważyła dzieciątko. Pampersa w razie wypadku :) ,

    2 2 Cytuj
  • 29 cze 2013

    czyli ten dokument zcn..coś z zus tak?

    1 1 Cytuj
  • 30 cze 2013

    tak, potwierdzenie,że zgłosiłaś dziecko do obowiązkowego ubezpieczenia

    1 Cytuj
  • 9 lip 2013

    gdzie robiłyście badanie bioderek niemowlaka?ja zapisałam dziecko do wisniowej ....czy robią tam dokładnie?

    3 Cytuj
  • 12 lip 2013

    czy ktoś robił dziecku badanie bioderek w wisniowej ...?czy lepiej do telefoniki?

    2 Cytuj
  • 12 lip 2013

    ja byłam w Wiśniowej na badanie bioderek z moim synkiem w sumie 3 wizyty kontrolne. Byłam u dr Szczęśniaka i jestem bardzo zadowolona, dr jest dokładny, bardzo sympatyczny, ma podejście do maluszków także polecam.

    1 1 Cytuj
  • 12 lip 2013

    [quote=AAgnieszka]Dr Mrowiec przyjmuje w przychodni koło szpitala (ale nie tej na terenie szpitala), ta starsza Pani z całodobowej to dr. Warecka niestety nie przyjmuje na NFZ (nie jedno dziecko z kłopotów zdrowotnych wyleczyła). Poza tym dr. Mrowiec często jest na dyżurach i robi też wizyty domowe.[/quote]

    Trafiłam na dr Warecką na opiece całodobowej i niestety dobrego zdania o tej Pani nie mam... Potraktowała nas w taki sposób, że drugi raz na pewno bym już do niej nie poszła. Chodzi do niej moja znajoma i bardzo ją polecała, tyle, że powiedziała do mnie: "Jak mała jest chora idę do Wareckiej da mi antybiotyk i zaraz jest zdrowa...."
    Dr Mrowiec słyszałam o nim same pochlebne opinie, polecano go też na szkole rodzenia gdzie chodziłam. Też trafiłam na niego na opiece całodobowej i też mi się nie spodobał. Zero kontaktu, miałam wrażenie, że mu przeszkadzamy.... Czy możecie napisać coś więcej o dr Mrowiec.... Chcę zmienić pediatrę i szukam dobrego specjalisty.... Może miał gorszy dzień więc nie chciałabym go pochopnie skreślić...

    9 Cytuj
  • Basia 12 lip 2013

    gdzie robiłyście badanie bioderek niemowlaka?ja zapisałam dziecko do wisniowej ....czy robią tam dokładnie?

    ja mojej córce robiłam ale już 3 lata temu-masakra.Córa się darła na widok obcych,obcego miejsca a lekarz okręcał nią jakby była workiem ziemniaków...I jeszcze tekst,, trzymajcie to dziecko,,paranoja.Ja polecam w Krk NA UL.Wilśnej

    1 5 Cytuj
  • 12 lip 2013

    w telefonice - bardzo miła dr krzanowska

    5 Cytuj
  • 12 lip 2013

    polecam również Telefonike w Wisniowej to masówka katastrofa!!!!!!!!!!

    2 2 Cytuj
  • 15 lip 2013

    ile teraz kosztują szczepienia w tym roku?6 w1? i te dodatkowe rota i pneum?

    1 1 Cytuj
  • 15 lip 2013

    ja szczepiłam swoja córeczkę 6w 1 i płaciłam przy pierwszej dawce 180zl, druga już niestety zdrożała bo 200zł i dodatkowo za rota 2 dawki każda po 300zł

    1 1 Cytuj
  • 15 lip 2013

    a kiedy płaciłaś 200zł, w tym roku?

    Cytuj
  • 15 lip 2013

    Tak w tym roku :w marcu była jeszcze za 180zl (6w 1) a w maju już za 200zl

    2 Cytuj
  • 21 lip 2013

    a pneumokoki ile?

    Cytuj
  • 22 lip 2013

    Ja osobiście nie polecam doktora M. byłam u niego gdy mój synek był chory aż 3 razy w ciągu tygodnia, gdyż lekarstwa które przepisywał synkowi nie działały. Poza tym mimo, że na początku miał katar i ropiało mu oczko a potem jeszcze kaszlał, synek nie został osłuchany przez lekarza ani raz!!! Jak dla mnie lekarz niezbyt miły i zdarzają mu się błędne diagnozy.

    Problem jest też wtedy gdy ktoś chce się dostać do doktora. Trzeba wcześniej dzwonić do recepcji i umówić się ale jest też dużo mam, które nie umawiają się i zawsze jest zamieszanie...;/

    6 Cytuj
  • 25 lip 2013

    to prawda z ta masówką w wisniowej .....nic nie wiem po tym badaniu....pow.że jest ok i tyle sie dowiedziałam...w sumie to jestem pełna obaw, bo lekarz to kompletnie olewający facet ...dramat z ta słuzbą zdrowia...zastanawiam się czy nie peluchować tak dla bezpieczeństwa......a wy co jak robiłyście

    2 2 Cytuj

Odpowiedz