Forum » Myślenice

Pediatrzy w Myślenicach - pyta przyszła mama...

  • 30 lip 2013

    dawno zajmowal sie tym dr Babinski-nie wiem kto teraz przejalpaleczkeale to powinien raczej byc chirurg dzieciecy......moze w Prokocimiu
    A tak przy okazji tematu so sadzicie o poradni dr Paniak i obsadzie obecnej?

    1 Cytuj
  • 27 sie 2013

    ile kosztuje szczepienie na pneumokoki?

    1 Cytuj
  • 27 sie 2013

    260zl jedna dawka (a muszą być trzy, dwie do skończenia roczku i trzecia jak dziecko będzie mieć dwa latka) pytałam się w zeszłym tygodniu lekarki jak byłam na szczepieniu z córką,

    Cytuj
  • 27 sie 2013

    Polecam doktor Jakubowska , lubi przepisywać antybiotyk ciągle ten sam, a L4 nie lubi bardzo dawać ;)

    6 3 Cytuj
  • 27 sie 2013

    dzieki za odp .bo wląsnie na internecie są różnej firmy szczepionki na pneumokoki i nie wiedziałam jaką w myślenicach przepisują...tylko ciekawe czy tą samą każdy lekarz

    Cytuj
  • Justyna xxx 13 wrz 2013
    Ona25 napisał/a:

    Ja osobiście polecam Dr Mrowca. Obie moje córeczki są do niego zapisane. Miły, sympatyczny, ma fajne podejście do dzieci, potrafi doradzić i pomóc w każdej sytuacji. Pozdrawiam.

    ODWOŁUJE WSZYSTKO!!! Skandal jak mnie dzisiaj potraktował. Mając pustą poczekalnie nie przyjął mnie z 4-miesięczną gorączkującą córką twierdząc iż niema czasu bo ma pacjentów!! Było to o godzinie 15:10!! A Lekarz przyjmuje dzisiaj do 18;00. Skandal. Pani w rejestracji wysłała mnie na opiekę całodobową która jest czynna od godziny 18;00. NIE POLECAM! kompletnie nie polecam lekarza który zachowuje się w sposób nie etyczny, bezczelny, chamski i brak mi słów do opisania przebiegu rozmowy z nim, Czy ktoś jeszcze spotkał się z taką sytuacją bo zgłaszam sprawę do NFZ i potrzebuje jeszcze dwóch osób aby rozwiązali mu umowę!!. Piszcie.

    14 8 Cytuj
  • gosia 19 wrz 2013

    Ja również nie polecam doktora M. ponieważ gdy Mój Synek miał 1,5 miesiąca a na dworze było 36 stopni ciepła Synek wymiotował miał biegunkę nie chciał wogóle pić i jak zadzwoniłam do lekarza o poradę co mam robić ponieważ bałam się aby Synek mi się nie odwodnił to mi powiedział- Jak Panią to nie pokoi to proszę się udać na całodobówkę !!! Postanowiłam zabrać papiery i zmienić lekarza dla Synka nie chce mieć nic wspólnego z tym lekarzem jak ma takie podejście do pacjentów.

    11 5 Cytuj
  • 19 wrz 2013

    Nie polecam dr Wareckiej. Gdy mój synek miał 5 miesięcy złapał wirus -wymioty, czyszczenie. Tego samego dnia wybrałam się do dr Wareckiej i ta stwierdziła, że to nie wirus tylko przeziębienie/grypa (nie pamiętam dokładnie) a wymioty temu tylko towarzyszą. Mówiłam, że dziecko nie ma gorączki, nie kaszle, nie ma kataru. Pani dr stwierdziła że takie objawy wkrótce nastąpią. Przepisała kilka lekarstw w tym syrop na kaszel i antybiotyk na górne drogi oddechowe.. Nic by dziecko się nie odwodniło. No ale lekarz wie lepiej! Lekarstwa dziecku podawałam. Dawałam jeść jak zawsze, bo pani dr nie widziała zastrzerzeń co do jedzenia. Po dwóch dniach dziecku nie przeszło, a zaraził się mój mąż! Te same objawy-wymioty. Pojechałam z dzieckiem do dr Górnik. Dopiero pani dr Górnik przepisała synowi odpowiednie lekarstwo. Tamte nie dość że za silne to jeszcze nie na to co trzeba. O mały włos i wylądowalibyśmy w szpitalu z odwodnionym dzieckiem

    4 1 Cytuj
  • 19 wrz 2013

    A co sądzicie o dr Jakubowskiej? gdzie przyjmuje? kiedyś trafiliśmy na nią na opiece całodobowej i spodobało mi się jej podejście do dziecka

    2 6 Cytuj
  • 20 wrz 2013

    dr Jakubowska przyjmuję:
    od pon - pt w godzinach 8:00 - 13:00 (w środy do 14:00) z wyjątkiem wtorku kiedy przyjmuje od 12:00 - 16:00. Zresztą na drzwiach jej gabinetu są dokładne godziny, bo ona ma też rozdzielone dla dziecka chorego i zdrowego :) Ogólnie nie narzekam na panią dr, leczy mnie od dziecka i zawsze miała dobre podejście, ale to też zależy od jej humoru.

    1 3 Cytuj
  • Justyna xxx 20 wrz 2013
    gosia16666 napisał/a:

    Ja również nie polecam doktora M. ponieważ gdy Mój Synek miał 1,5 miesiąca a na dworze było 36 stopni ciepła Synek wymiotował miał biegunkę nie chciał wogóle pić i jak zadzwoniłam do lekarza o poradę co mam robić ponieważ bałam się aby Synek mi się nie odwodnił to mi powiedział- Jak Panią to nie pokoi to proszę się udać na całodobówkę !!! Postanowiłam zabrać papiery i zmienić lekarza dla Synka nie chce mieć nic wspólnego z tym lekarzem jak ma takie podejście do pacjentów.

    Skandal. Tak się nie traktuje tak małych dzieci :) Ja już złożyłam skargę na Mrowca do NFZ a jutro posyłam skargę do Okręgowej Izby Lekarskiej. Polecam to zrobić każdej podobnie potraktowanej przez tego NIBY lekarza osobie. Bo chyba się minął z powołaniem i na lekarza nie nadaje.

    8 6 Cytuj
  • 23 wrz 2013

    Dr Mrowiec przyjmuje tylko na godziny, szkoda tylko ,że dowiadujesz się o tym przy rejestracji gdy nie ma wolnych miejsc. I ciekawe co w takim przypadku, tylko całodobówka...

    7 Cytuj
  • 25 wrz 2013

    Bardzo proszę o namiary na dr Ewę Murzyn, nie mogę znaleźć na internecie nr telefonu. Chodzi mi o wizytę prywatną. I czy wiecie ile bierze za wizytę? Bardzo proszę o odpowiedź.

    3 2 Cytuj
  • 25 wrz 2013

    mój synek ma 3,5 i wogóle nie trzyma główki w pozycji pionowej na rekach...na brzuszku tak nie ma problemu...czy ktoś może mi doradzić gdzie w myślenicach prywatnie mogę to sprawdzić u kogo ?nie chce czekać na nfz

    Cytuj
  • 26 wrz 2013

    Mgr Joanna Michalczyk - rehabilitantka dla maluszków. Przyjmuje na sobieskiego.

    1 1 Cytuj
  • 26 wrz 2013

    W zeszłym roku zajmowała się moją córką-wcześniaczką i bardzo jej pomogła

    2 1 Cytuj
  • 26 wrz 2013

    Na ul. Kazimierza Wlk 58 jest Centrum Rehabilitacyjne i tam z pewnością coś Ci doradzą. Sama kilka miesięcy temu szukałam dla córeczki rehabilitantki i tam dostałam kontakt do Pani która zajmuje się niemowlakami. Nie martw się na zapas każde dziecko inaczej się rozwija jedno robi coś szybciej drugie coś wolniej, przerabiałam to i uwierz nie warto się denerwować.

    1 1 Cytuj
  • 27 wrz 2013

    dziekuje ag2012, dziś zaczął się podnosić także obejdzie się bez lekarza:)

    2 Cytuj
  • 22 paź 2013

    Dr.Mrowiec był miły, pomocny, kompetentny gdy był na początku, kiedy nazbierało mu się już dość dużo pacjentów- zaczął być arogancki i bezczelny..np.ma pretensje że Pani w rejestracji zarejstrowała a nie wpisała na którą godzinę- mimo że byłam o 7.30..(pomijam fakt ze do pracy przybył o 8.15 a miał na 8)
    zapytałam go czy ja w tym burdelu pracuje czy przyszłam z chorym dzieckiem?
    stwierdził że kłócić sie nie bedziemy przecież ale niesmak pozostał,,,w tym momencie zastanawiam sie nad nowym pediatrą...

    7 2 Cytuj
  • Justyna xxx 22 paź 2013
    gola1 napisał/a:

    Dr.Mrowiec był miły, pomocny, kompetentny gdy był na początku, kiedy nazbierało mu się już dość dużo pacjentów- zaczął być arogancki i bezczelny..np.ma pretensje że Pani w rejestracji zarejstrowała a nie wpisała na którą godzinę- mimo że byłam o 7.30..(pomijam fakt ze do pracy przybył o 8.15 a miał na 8)
    zapytałam go czy ja w tym burdelu pracuje czy przyszłam z chorym dzieckiem?
    stwierdził że kłócić sie nie bedziemy przecież ale niesmak pozostał,,,w tym momencie zastanawiam sie nad nowym pediatrą...

    Ja po tak niemiłej sytuacji z niby dr Mrowcem gdzie nie przyjął mi dziecka z wysoką gorączką mimo iż miał pustą poczekalnię i był lekarzem pierwszego kontaktu zgłosiłam sprawę do Izby Lekarskiej w Krakowie i zmieniłam lekarza. Więc przy dobrych wiatrach długo tym lekarzem nie pozostanie.

    3 4 Cytuj
  • 24 paź 2013

    ile razy płaci się za szczepionke 6w1?

    1 Cytuj
  • Justyna xxx 24 paź 2013

    3 razy po 200zł

    Cytuj
  • 24 paź 2013

    w 6 tygodniu, potem po 6 tygodniu od poprzedniej..ale znowu potem w rozpisce szczepionek 3-4miesiąc jest znowu tężec, błonica itd .....to to juz nie jest 6w1?

    1 Cytuj
  • Justyna xxx 24 paź 2013

    Sa 3 szczepionki 6w1, pierwsza w 2 miesiacu zycia, druga w 3-4 miesiacu i trzecia w 5-6 miesiacu. A pozniej przerwa i kolejne szczepienie gdy dziecko ma roczek.

    Cytuj
  • 9 lis 2013

    a tam na k.wielkiego to jest rehabilitacja na fundusz zdrowia? normalnie mozna przychodzić z dzieckiem np.2 razy w tygodniu

    1 Cytuj

Odpowiedz