Forum » Myślenice

Pediatrzy w Myślenicach - pyta przyszła mama...

  • 9 lis 2013

    bardzo proszę o jakiś kontakt do rehablitanta dla niemowlaków w myślenicach?

    1 Cytuj
  • 9 lis 2013

    Wiesz co najlepiej zadzwoń do tej poradni i tam Cię pokierują dalej, Niestety nie mam już telefonu do tej rehabilitantki bo wykasowałam, gdyż my trafiliśmy na rehabilitację z córką do Prokocimia do Dziennego Ośrodka Wspierania Rozwoju, Z tego co pamiętam ale nie chce też wprowadzać w błąd poradnia na Kazimierza jest prywatnym ośrodkiem.

    1 Cytuj
  • 2 gru 2013

    dziewczyny czy dobrze mówię ze szczepionek na pneumokoki jest 4 razy tak? a jak dziecko skończy pół roku to robi się 3 razy tak?

    1 Cytuj
  • 2 gru 2013

    Ja slyszalam o dwoch i dopiero po pol roku do roku mozna robic w odstepie 6 tygodni (od pielegniarki)

    1 Cytuj
  • 19 gru 2013
    weronika napisał/a:

    dziewczyny jesteście zadowolone z dr mrowca?

    Witam!'
    Ja nigdy bym nie zapisała dziecka do niego.Trafiłam na niego na całodobówce i nie potrafił nawet dziecka zbadać i odrazu wypisał skierowanie do szpitala.Dzięki Bogu że pojechałam z dzieckiem do prokocimia bo do szpitala w mce też bym nie poszła i okazło się że wcale żaden szpital nie jest konieczny i że wogóle diagnoza postawiona przez doktora jest zła....Nie polecam go był chamski i bardzo niegrzeczny

    13 7 Cytuj
  • paulam 20 gru 2013

    W jednym z koment pochwaliłam dr. Mrowca. Po kolejnych dwóch spotkaniach z nim na całodobowej już niestety nie mogę tego zrobić. Dziecko 5 lat, gorączka pod 41 cały dzień nawet po syropie i czopkach na zbicie oraz po kompresach, wymioty, teczka z historią chorowania grubsza niż u nie jednego 80-sięciolatka. Doktor lotem błyskawicy osłuchał i nie stwierdził nic. Zapisał ibufen na zmianę z paracetamolem i tyle. Dziękuję i do widzenia. Już nie mówię o tym, że poczekalnia pełna a pan wstał po drzemce i do niczego mu spiesznie nie było (niedziela-środek dnia).
    Przyznam, że miałam przenieść do niego dzieciaki, ale po ostatnim dziękuję bardzo za takie usługi.

    14 10 Cytuj
  • 16 mar 2014

    ile kosztuje wizyta u dr.górnik?bardzo proszę o numer telefonu i kiedy przyjmuje

    1 5 Cytuj
  • 4 lut 2015

    ja też nie polecam Mrowca. Byłam u niego 2 razy wydał się nawet ok, choć taki cwaniak. Ale z niedzieli na poniedziałek moja 3miesięczna córka miała 39stopni. W poniedziałek poszłam do niego o 14 co przyjmuje od 13 i, powiedziano mi że nie przyjmuje już dzieci i można go pytać. więc poszłam mówię jaka sprawa a on że mogę czekać do 18 ale nie obiecuje, że zdąży przyjąć. Wkurzyłam się. Poszłam do rejestracji czy ktokolwiek może mnie przyjąć powiedziano, że całodobowa jest od 18. na szczęście tam mnie przyjęli ale dobrze że miałam syrop i że skończyła 3 miesiące bo do 40 dochodziła gorączka. Dziś byłam bo kazali mi iśc jakby gorączka nie przeszła. Mała dziś też miała 39stopni. Czynne od 8 byłam o wpół do że może mnie przyjmie bo ma gorączkę, a to pierwsze dziecko więc nie bardzo wiedziałam czy to normalne.w rejestracji powiedziano mi że o 11.40 mam przyjść. Ja że nie mam jak później przyjechać więc kazali mi iść do niego zapytać. Poszłam znów a on mi powiedział że jak ma Pani na 11 to proszę się cieszyć bo mogła by Pani za chwile w ogóle nie mieć terminu.Tak mnie zdenerwowało, że od razu przeniosłam się do nowej przychodni. Tam bez problemu mnie przyjął pół godziny później i powiedział że to nie normalne żeby takie małe dziecko czekało tyle z gorączką. I wyszło gardło na szczęście nic takiego strasznie groźnego, ale jakby to były płuca czy oskrzela?Temu lekarzowi w głowie się przewróciło, a przy pierwszych wizytach to by do .... wlazł.

    21 9 Cytuj
  • 4 lut 2015
    Ona25 napisał/a:

    ODWOŁUJE WSZYSTKO!!! Skandal jak mnie dzisiaj potraktował. Mając pustą poczekalnie nie przyjął mnie z 4-miesięczną gorączkującą córką twierdząc iż niema czasu bo ma pacjentów!! Było to o godzinie 15:10!! A Lekarz przyjmuje dzisiaj do 18;00. Skandal. Pani w rejestracji wysłała mnie na opiekę całodobową która jest czynna od godziny 18;00. NIE POLECAM! kompletnie nie polecam lekarza który zachowuje się w sposób nie etyczny, bezczelny, chamski i brak mi słów do opisania przebiegu rozmowy z nim, Czy ktoś jeszcze spotkał się z taką sytuacją bo zgłaszam sprawę do NFZ i potrzebuje jeszcze dwóch osób aby rozwiązali mu umowę!!. Piszcie.

    mnie też tak samo potraktował

    12 8 Cytuj
  • 14 lut 2015

    czy ktoś może wie czy pani dr jakubowska przyjmuje na zdrowym tylko w poniedziałek i wtorek?czy w inny dzień też przyjmie

    1 5 Cytuj
  • 18 lut 2016

    Czy wie ktoś może czy dr Firek ordynator z oddziału dziecięcego ma gdzieś prywatny gabinet?

    1 4 Cytuj
  • 29 lis 2016

    Dziewczyny czytalam wszystkie kom. i sie przerazilam.... Ja bym polecila Pana Mrowca...zawsze bada moje dzieciaczki ( 3 latka oraz 7 mies) i dobrze stawia diagnoze, udaje sie bez antybiotyku wyleczyc. Mily , cos czasami zazartuje, usmiechnie sie, odpowie na pytanie. Ostatnio tez mialam problem z goraczka nie bylo juz miejsc...pojechalam zapytac czy mnie przyjmie i przyjął bez problemu... szczerze to nie wiem od czego to zależy, i dlaczego Waszych dzieciaków nie przyjął :( ... wydaje mi sie ze jest lekarzem z powołania i zamiłowania...

    13 7 Cytuj
  • 5 lut 2017

    Szukam dobrego pediatry z Myślenic macie kogoś godnego polecenia?

    4 Cytuj
  • 5 lut 2017

    Anna Zwierzchowska na ul. Jagiellońskiej (tam gdzie Diagnostyka). Nigdy nam nie odmówila badania jak to miało miejsce np u innych lekarzy bo "dzisiaj nie na miejsca" i kazano przychodzić jutro....

    7 6 Cytuj
  • 6 lut 2017

    również polecam dr Annę Zwierzchowską

    6 6 Cytuj
  • 8 lut 2017

    Ja również nie polecam dr mrowca. Córka kaszlaca i z wysoką temperaturą stwierdził że to tylko grypa( noc z piątku na sobotę) a w sobotę z samego rana p. Dr Górnik stwierdziła zapalenie oskrzeli i niezwłocznie kazała włączyć antybiotyk. Bardzo bezczelny i niekompetentny lekarz. Mam nadzieję że go zwolnia

    8 15 Cytuj
  • 6 mar 2017

    napiszcie prosze ktorego lekarza polecacie dla dziecka, chodzi mi o lekarza pediatre, bo nie wiem gdzie zapisac mojego pol rocznego synka. jeszcze do zadnego nie nalezymy

    4 Cytuj
  • 26 kwi 2017

    witam, szukam telefonu do dr Murzyn, nie wiecie może kiedy przyjmuje ?

    6 3 Cytuj
  • 26 kwi 2017

    Witam
    orientuje się ktoś które lekarki z oddziału dziecięcego szpitala w Myślenicach przyjmują też w gabinetach prywatnych? Macie jakieś namiary? Może jakieś opinie na priv? z góry dziękuję :)

    Cytuj
  • 27 kwi 2017

    Szczerze polecam Pana Tomasza Ciszkowskiego.

    2 3 Cytuj
  • 8 sty 2018

    Witam
    Czy posiada ktoś numer kontaktowy do dr Ewy Murzyn? Jeśli tak bardzo proszę o podesłanie.

    5 Cytuj
  • Szczadoniecki 8 sty 2018

    Wpierw trzeba sobie jasno powiedzieć, że w powiecie myślenickim nie ma dobrych lekarzy pediatrów. Są tylko ci ciut lepsi od tych gorszych. Loteria jak w kole fortuny, co widać po komentarzach. Jedni z lekarza zadowoleni inni wręcz przeciwnie itd. Zakreć kołem, i jak będziesz mieć szczęście, to wylosujesz takiego, z którego będziesz zadowolony(a)... My kręciliśmy kołem trzy razy, i za trzecim padło na dr. Pawłowską z Jawornika i jest więcej niż ok.

    8 4 Cytuj
  • 24 sty 2018

    Polecam Dr Romana Pasternak w Kalwarii prywatnie ( jeśli ktoś chce prywatnie, w mojej opinii to najlepszy lekarz pediatra na jakiego trafiłam a z wieloma miałam do czynienia. To trochę dalej niż Mc ale warto ).

    6 Cytuj
  • 24 sty 2018

    Doktor Mrowiec jest bardzo wyważony z diagnozami i jestem zadowolona. Doktor Górnik jest genialna - bada dziecko, osłu***** brzuch i nie pozostawia wątpliwości co do oceny stanu dziecka.

    1 3 Cytuj
  • 24 sty 2018
    Sradowazy napisał/a:

    Wpierw trzeba sobie jasno powiedzieć, że w powiecie myślenickim nie ma dobrych lekarzy pediatrów. Są tylko ci ciut lepsi od tych gorszych. Loteria jak w kole fortuny, co widać po komentarzach. Jedni z lekarza zadowoleni inni wręcz przeciwnie itd. Zakreć kołem, i jak będziesz mieć szczęście, to wylosujesz takiego, z którego będziesz zadowolony(a)... My kręciliśmy kołem trzy razy, i za trzecim padło na dr. Pawłowską z Jawornika i jest więcej niż ok.

    Czy dr Pawlowska przyjmuje prywatnie?jesli tak czy mozna prosic jak nr kontaktowy?

    1 1 Cytuj

Odpowiedz