Forum » Myślenice

Pediatrzy w Myślenicach - pyta przyszła mama...

  • Szczadoniecki 24 sty 2018
    angel22 napisał/a:

    Czy dr Pawlowska przyjmuje prywatnie?jesli tak czy mozna prosic jak nr kontaktowy?

    Prywatnie nie przyjmuje, ale w ciemno można do niej podjechać, przyjmie bez problemu, nawet tych co nie są do niej przypisani. Zapomnij też o zapłacie, nie przyjmie, też już to przerabialiśmy. Jej przychodnia ma swoją stronę w necie, są tam wszystkie dane.

    2 Cytuj
  • Szczadoniecki 24 sty 2018
    asiek napisał/a:

    Doktor Mrowiec jest bardzo wyważony z diagnozami i jestem zadowolona. Doktor Górnik jest genialna - bada dziecko, osłu***** brzuch i nie pozostawia wątpliwości co do oceny stanu dziecka.

    Babcia Górnik, która w metodzie leczenia pozostała w latach 80', i na wszystko najlepszy antybiotyk!
    Mrowiec w porządku, ale zależy od dnia na jaki "humor" się trafi.

    Ps. Jedynymi mi znanymi na tym terenie piediatrami z tytułem DOKTORA, to Pawłowska i chyba Sojka, reszta to LEKARZE!

    3 9 Cytuj
  • 16 sty 2022

    Podpowiedzcie który pediatra przyjmuje obecnie prywatnie w Myslenicach czy w najblizej okolicy? Jesli ktoś może podac namiar to bardzo proszę.

    1 Cytuj
  • 19 kwi 2022

    Podbijam, proszę o namiary na dobrego pediatre, który przyjmuje prywatnie.

    Cytuj
  • 20 kwi 2022

    Dr D. Ceranowicz.

    1 2 Cytuj
  • 6 mar 2023

    Odkopię temat. Ktoś podpowie czy jest w Myślenicach pediatra na NFZ, który ma podejście do dzieci i jakoś poprowadzi niemowlaka?

    Cytuj

Odpowiedz