Forum » Myślenice

TELEWIZJA KABLOWA

  • 1 wrz 2013

    Dlaczego nie ma w naszym mieście telewizji kablowej?

    3 2 Cytuj
  • 1 wrz 2013

    Jest w blokach na osiedlu : )

    3 3 Cytuj
  • 1 wrz 2013
    seba napisał/a:

    Jest w blokach na osiedlu : )

    Jaka?

    2 1 Cytuj
  • 1 wrz 2013

    z firmy Multimedia.

    4 2 Cytuj
  • Marek 2 wrz 2013

    wie ktoś coś na temat internetu z tej firmy ? i kiedy startuje to wszystko w naszych blokach? jestem zainteresowany ich ofertą tv + internet 12 mega za 79 zł...

    4 Cytuj
  • 5 wrz 2013

    dla mnie Multimedia to ciekawa firma - zainstalowała sieć w blokach nie wiedząc czy ktokolwiek będzie zainteresowany ich ofertą. Ba instalacja wisi od kilku miesięcy a żadnej oferty tudzież reklamy nie przedstawili do tego ze strony internetowej niczego nie można się dowiedzieć.

    6 Cytuj
  • 5 wrz 2013

    Ale za to jak gustownie teraz wyglądają klatki schodowe :) a z ofertą jakąkolwiek - cisza.

    Przynajmniej wiadomo już o co chodziło zarządowi spółdzielni - że anteny sat. się nie podobały... chodziło o to żeby wpuścić do bloków dostawcę kablówki...

    4 Cytuj
  • Robert 18 wrz 2013

    Witam serdecznie użytkowników. Czy ktoś ma wiadomości na temat wdrażania przez firmę "Inetcentrum" telewizji kablowej ?

    Cytuj
  • Stanisław Pokój 14 lis 2016

    Witam
    I coś wiadomo na temat kablówki w blokach zorzy ?? Multimedia według ich strony nie obejmuje Myślenic. Ma ktoś od nich Tv lub internet??

    1 Cytuj
  • 14 lis 2016

    firma inetcentrum już uruchomiła swoja kablówkę

    Cytuj
  • Pablo 18 lis 2016
    mk45 napisał/a:

    firma inetcentrum już uruchomiła swoja kablówkę

    A może coś więcej?
    To, że uruchomiła to nie znaczy, ze wszędzie.
    A skoro już piszesz, to pewnie wiesz jak to działa - podziel się proszę wrażeniami.Nie zostawiaj takiej wiedzy tylko dla siebie. Wiele osób pewnie będzie podejmować takie decyzje (odnośnie TV-SAT) przed Świętami, to będą mieć Twoja opinię jak znalazł ... :-)

    Cytuj
  • 18 lis 2016

    powiem szczerze nie korzystam z kablówki inetu (mam tylko internet od nich niestety mam jeszcze polsat) mam tylko znajomych którzy korzystają. Jak się pytałem w biurze u nich to wszystkie bloki w Myślenicach maja możliwość kablówki a i podobno sieci które robią na światłowodzie ale to mnie nie dotyczy. To co widziałem to jest dekoder podłączony kablem internetowym i do telewizora jak zwykły dekoder co do kanałów to tak może średnio ale to na stronie można zobaczyć ale cena kusząca bo znajomy płaci za 2 dekodery plus internet chyba 30Mb koło 100 zł gdzie ja za sam polsat płace więcej.
    Wydaje mi się że najlepsze informacje to u nich w biurze dostaniesz.

    1 Cytuj
  • Pablo 19 lis 2016
    mk45 napisał/a:

    <ciach wszystko>
    Wydaje mi się że najlepsze informacje to u nich w biurze dostaniesz.

    Dzięki za informację. :-)

    Cytuj

Odpowiedz