Forum » Myślenice

Czy będzie wystawka na jesień?

  • 7 wrz 2009

    Z racji tego ,że zakupiłem nowe meble ,chciałbym się pozbyć starych.Przypomniało mi się ,że na wiosnę była wystawka.Czy na jesień też będzie?Czy muszę czekać do wiosny?

    Cytuj
  • 7 wrz 2009

    Mam nadzieje że nie będzie w jesieni to byłoby nie na miejscu!

    Cytuj
  • 7 wrz 2009

    Dlaczego?

    Cytuj
  • 25 wrz 2009

    Podobno jest wystawka 3 października. Czy to prawda??

    Cytuj
  • 25 wrz 2009

    Prawda ,widziałem ogłoszenie.3 października ,sobota.

    Cytuj
  • 25 wrz 2009

    Tak będzie na pewno ,też widziałam ogłoszenie:)

    Cytuj
  • 30 wrz 2009

    Co można wystawić na takiej wystawce? Są jakieś kryteria, że sie tak wyraże;)

    Cytuj
  • 30 wrz 2009

    Jest informacja ,że nie wolno wystawiać śmieci,gruzu itp.Wszystko inne chyba można np.meble,zużyty sprzęt rtv/agd,złom.

    Cytuj
  • 5 paź 2009

    No i po wystawce już pozbierali.

    Cytuj
  • 5 paź 2009

    A na Matejki jeszcze nie pozbierali...

    Cytuj
  • 15 paź 2009

    moim zdaniem żle zorganizowana była ta wystawka mało kto o niej wiedział niestety :(

    Cytuj
  • 6 lis 2009

    Plakaty były rozwieszone tylko nie każdy czytał.

    Cytuj
  • 8 lis 2009

    Wystawka owszem i była, na Matejki ludzie czekali do następnego dnia. w UM poinformowano że wystawka była ale na GŁÓWNYCH ULICACH. To ja się pytam - jak mam przenieść kanapę bądź inne wielkogabarytowe przedmioty (których samo wyniesienie z domu sprawia trudność) na sąsiedną ulicę???? wynająć busa???!!! To już wolę całkiem wywieźć te rupiecie za dopłatą do tego wynajmu. Totalny skandal!!
    Mieszkańcy Matejki, jak i innych takich ulic na następny dzień dyskretnie usunęli swoje wystawki sprzed domów. PORAŻKA I KOMPLETNA BEZMYŚLNOŚĆ ORGANIZATORÓW. Jeśli miasto organizuje taki akcje to powinni być bardziej domyślni, zresztą zawsze było normalnie na wszystkich ulicach a w tym roku takie idiotyzmy....!!!!

    Cytuj
  • 8 lis 2009

    w normalnym kraju wystawka obejmuje wszystkie ulice

    Cytuj
  • 20 lip 2010

    Słyszeliście coś na temat, że 28.07 będą zbierane tworzywa sztuczne.

    Cytuj
  • adzygmunt 20 lip 2010

    Wystawka na wsi? rzeka, albo parowy w pobliskim lesie!!!

    Cytuj
  • 20 lip 2010

    Chłop u nas to ciemny jest !

    Cytuj
  • 20 lip 2010

    Jakiej wsi? Mnie interesuje zbiórka tworzyw w Myślenicach, a mam tego troszkę.

    Cytuj
  • adzygmunt 20 lip 2010

    Spal w pobliskim lesie najlepiej nad Rabą koło asfaltowni. Tam smrodu nikt nie zauważy. A Ty zaoszczędzisz na kieszeni!!!
    Popatrz jakie to proste. Można truć i smrodzić na koszt... no czyj?

    Cytuj
  • 20 lip 2010

    Tak będzie wystawka kandydatów na burmistrza.

    Cytuj
  • 20 lip 2010

    Nieco się wygłupiłem z moim poprzednim postem ale to może z racji że ledwo mam zawodówke i pisząc to jestem lekko wypity.

    Cytuj
  • adzygmunt 20 lip 2010

    Zawodówka czasem chodzi z piwkiem w parze. Czy to coś złego jeśli w umiarze!?

    Cytuj
  • 20 lip 2010

    Ludzie, o czym Wy tu "gadacie". Szukałem konkretów, to co piszecie to chyba nie wina słońca.

    Cytuj
  • adzygmunt 21 lip 2010

    Jednak słońca. Szare zwoje przysmaża!

    Cytuj

Odpowiedz