Forum » Myślenice

OGRÓD

  • mateusz nowakowski 11 wrz 2013

    Witam. Ma ktoś sprawdzonego ogrodnika?Potrzebuje zrobić w końcu ogród.?No i skład z kamieniem ogrodowym zęby miał wybór i ceny nie z kosmosu w Myślenicach lub w okolicach?Wiem że idzie zima ale teraz dopiero mamy fundusze ni i po sezonie co nieco materiał i robocizna potanieje.

    9 Cytuj
  • Robert 12 wrz 2013

    Marek, robił u mnie. Można polecić.

    1 2 Cytuj
  • mateusz nowakowski 12 wrz 2013

    A coś wiecej o Panu Marku? Jakiś namiar ale foto z jego prac?

    1 2 Cytuj
  • 12 wrz 2013

    Polecam Centrum Ogrodowe AMARYLIS w Osieczanach.

    6 22 Cytuj
  • mateusz nowakowski 12 wrz 2013

    Mają tam kamienie? Szukam też składu z kamykami ogrodowymi

    1 Cytuj
  • 12 wrz 2013

    Jedyny jaki znam z kamieniami ogrodowymi to na podjeździe w Mogilanach (po lewej).
    Poza wspominamy centrum w Osieczanach kojarzę że jest też w Pcimiu - ale nie wiem czy kamienie też mają.

    1 1 Cytuj
  • 12 wrz 2013

    Nie warto samemu kupować ani kamieni , ani tym bardziej roslin , ziemi itp.
    Lepiej wziąć ogrodnika, zlecić mu robotę i on sam kupi co trzeba.
    Taki ogrodnik ma zniżki w centrach ogrodniczych , bo kupuje dużo i często to po pierwsze, po drugie świetnie zna rynek , zna ceny i wie gdzie się w co zaopatrzyć.

    10 1 Cytuj
  • 12 wrz 2013

    W osieczanach mają kamień i wszystko do ogrodu - a także projektują i wykonują ogrody - polecam.

    6 14 Cytuj
  • 12 wrz 2013

    W Osieczanach mają wszystko tylko ,że drożyzna straszna ! Najdroższy skład w okolicy

    21 4 Cytuj
  • mateusz nowakowski 13 wrz 2013

    Byłem wczoraj tam pod Mogilanami ale ceny wydają mi sie wysokie ;( Musze porównać z inny składem. Ogrodnika juz mam ale jak sam twiedzi że ceny na składach są różne i że trzeba szukać, No i twierdzi że nie ma rabatów...hmm może i ma rabaty ale pewnie nie mówi o tym i zarabia też na tym...

    2 2 Cytuj
  • mateusz nowakowski 14 wrz 2013

    Czym bedzie spowodowane ze na jednym składzie 1 tona kamienia kosztuje 500zł a na drugim składzie oddalonym o kilka km ten sam kamień kosztuje 300zł? 200zł różnicy to bardzo dużo.

    3 2 Cytuj
  • 14 wrz 2013

    Lokalizacja? Widzisz - ja się na temacie nie znam - ale mijając ich zakopianką wiem że coś takiego jest - pewnie stąd takie ceny - bo jeleń taki jak ja nie wie gdzie jeszcze szukać - więc duże prawdopodobieństwo że i tak kupię... :)

    BTW może ogrodnika trzeba zmienić? ;)

    4 Cytuj
  • Tomasz 14 wrz 2013

    polecam firmę inny ogród.

    1 Cytuj
  • 14 wrz 2013
    mateusz100 napisał/a:

    Ogrodnika juz mam ale jak sam twiedzi że ceny na składach są różne i że trzeba szukać, No i twierdzi że nie ma rabatów...hmm może i ma rabaty ale pewnie nie mówi o tym i zarabia też na tym...

    Bo rabaty mają tylko bardzo dobrzy ogrodnicy :) , polecałam Ci na priv takiego ,ale jak wolałeś innego , to teraz za kamieniem musisz latać sam i zastanawiać się czym jest spowodowana różnica cen.

    3 1 Cytuj
  • mateusz nowakowski 15 wrz 2013

    Albo mają te rabaty dla siebie...
    Polecam naprawdę poszukać w kilku miejscach bo jak mówię rużnica kamienia 200zł na 1 tonie.

    3 1 Cytuj
  • 17 wrz 2013

    kamienie do ogrodu mozesz kupic na skladzie kamienia i kostki na slowackiego 95, na rondzie-ceny ok

    2 1 Cytuj
  • mateusz nowakowski 17 wrz 2013

    byłem,sprawdziłem ale ceny nie są ''ok''

    2 Cytuj
  • 17 wrz 2013

    jak chcesz tanio to idz na Rabę pozbierać kamyki - też są ładne !!!

    9 2 Cytuj
  • mateusz nowakowski 18 wrz 2013

    No może dla Ciebie są ładne ale mi się nie podobają.Ładne są kamienie ale z Dunajca ale nie wolno ich samemu wybierać .

    2 2 Cytuj
  • 19 wrz 2013

    i co znalazłeś tego ogrodnika?????

    2 Cytuj
  • mateusz nowakowski 19 wrz 2013

    Tak,

    2 Cytuj
  • 20 wrz 2013

    nie wiem o jaki kamień ci chodzi ale jeżeli nie rzeczny tylko łupany to najlepiej podjechać do kamieniołomu jeden masz w Jasienicy drugi na granicy Lubnia i Tenczyna przy zakopiance

    4 1 Cytuj
  • 20 wrz 2013

    Duży wybór jest koło meblowego "piątki" ale nie wiem jak ceny / poszukaj pochodź bo różnice w cenach są nieraz ogromne ...

    1 1 Cytuj
  • mateusz nowakowski 20 wrz 2013

    Tak była tam moja żona i mówiła że duży wybór ale też nie za tanio. Już znalazłem na allegro.Gość wystawia kamienie na allegro i jest z okolic Myślenic a ceny na poziomie.Dodam że w tym cat bud mają taniej od tego składu przy rondzie.

    1 Cytuj
  • 20 wrz 2013

    Sklad z kamieniem jest w Krzczonowie kolo Pcimnia ceny spoko

    2 Cytuj

Odpowiedz