Forum » Myślenice

Proszę o pomoc, kolizja 10 wrzesień 2013

 • mar mar 13 wrz 2013

  Proszę o pomoc w ustaleniu sprawcy kolizji na skrzyżowaniu ulic Kniaziewicza, 3-go Maja pod "mleczarnią". Kolizja miała miejsce we wtorek 10 września około godziny 15. Sprawca jechał CZERWONYM SKUTEREM ulicą Kniaziewicza i skręcał w ulicę 3-go Maja w kierunku rynku, nie ustąpił pierwszeństwa i uderzył w pojazd marki VW golf 3 (zielony) jadący w kierunku Bysiny, ulicą 3-go Maja. Sprawca odjechał skuterem w kierunku rynku, prawdopodobnie skręcił w lewo pod kościół bo na kamerze przed rondem już nie został zarejstrowany. Wszystkich mogących pomóc w tej sprawie proszę o kontakt.

  19 Cytuj
 • mar mar 13 wrz 2013

  Skuter był w kolorze czerwono-czarnym, a na przedniej owiewce miał białe paski. Kierowca był ubrany w czerwoną kurtkę i czarny kask.W skuterze został uszkodzony błotnik i chlapacz przedniego koła.

  11 Cytuj
 • 13 wrz 2013

  Zgłoś sprawę na policję - może tym razem monitoring w czymś pomoże...

  7 5 Cytuj
 • jeden język a dwoje uszu 13 wrz 2013

  userman. Czy z poniższego zdania nie wynika pośrednio, że sprawa została już zgłoszona na policję?

  mmmm2 napisał/a:

  ...bo na kamerze przed rondem już nie został zarejstrowany.

  16 Cytuj
 • 13 wrz 2013

  ja widziałam z samochodu tą kolizję bo akurat miałam skręcać też za dwa samochody w kierunku bysiny, ale jedyne co pamiętam bo to było szybko to to że na moje oko to był chłopak gdzieś w wieku gimnazjum, moze liceum przynajmniej tak wygladalo po jego twarzy jak sie odwrocil w kasku zobaczyc co sie stalo.. a co sie stalo?? uciekl??

  5 Cytuj
 • Magdalena 14 wrz 2013

  Chłystki z gimazby wrypią się w kogoś skuterem i spierniczają z miejsca wypadku :/ jakież to typowe... prawo, pozwalające jeździć dzieciakom odkurzaczami jest zwyczajnie idiotyczne.

  21 3 Cytuj
 • 14 wrz 2013

  Rzeczywiście wynika... mea culpa...
  Strasznie dziurawy ten monitoring - ja rozumiem że nie da się pokryć wszystkich ulic/skrzyżowań - ale że nie da się przeanalizować kolejnych od miejsca kolizli by namierzyć sprawcę - to już totalna porażka.
  Tak czy inaczej trzymam kciuki żeby dorwać gnoja!

  8 2 Cytuj
 • TRUSICA TRUSICA 16 wrz 2013

  ja mam nadzieje że sprawca przeczyta sobie forum ,albo jeśli to gówniarz to rodzice zainteresują się skąd rysy na skuterku przeczytają forum połączą fakty i się sprawa wyjaśni, współczuje a tego gnoja sama bym na komendę zaprowadziła gdybym go tylko znała.....

  10 1 Cytuj
 • ,,, ,,,, 16 wrz 2013

  Jest jeszcze kamera na bloku nr 1 na osiedlu. Może by tam trzeba było poszukać. Jeżeli skręcił w ogrodową.

  8 Cytuj

Odpowiedz