Forum » Myślenice

Proszę o pomoc, kolizja 10 wrzesień 2013

  • mar mar 13 wrz 2013

    Proszę o pomoc w ustaleniu sprawcy kolizji na skrzyżowaniu ulic Kniaziewicza, 3-go Maja pod "mleczarnią". Kolizja miała miejsce we wtorek 10 września około godziny 15. Sprawca jechał CZERWONYM SKUTEREM ulicą Kniaziewicza i skręcał w ulicę 3-go Maja w kierunku rynku, nie ustąpił pierwszeństwa i uderzył w pojazd marki VW golf 3 (zielony) jadący w kierunku Bysiny, ulicą 3-go Maja. Sprawca odjechał skuterem w kierunku rynku, prawdopodobnie skręcił w lewo pod kościół bo na kamerze przed rondem już nie został zarejstrowany. Wszystkich mogących pomóc w tej sprawie proszę o kontakt.

    19 Cytuj
  • mar mar 13 wrz 2013

    Skuter był w kolorze czerwono-czarnym, a na przedniej owiewce miał białe paski. Kierowca był ubrany w czerwoną kurtkę i czarny kask.W skuterze został uszkodzony błotnik i chlapacz przedniego koła.

    11 Cytuj
  • 13 wrz 2013

    Zgłoś sprawę na policję - może tym razem monitoring w czymś pomoże...

    7 5 Cytuj
  • jeden język a dwoje uszu 13 wrz 2013

    userman. Czy z poniższego zdania nie wynika pośrednio, że sprawa została już zgłoszona na policję?

    mmmm2 napisał/a:

    ...bo na kamerze przed rondem już nie został zarejstrowany.

    16 Cytuj
  • 13 wrz 2013

    ja widziałam z samochodu tą kolizję bo akurat miałam skręcać też za dwa samochody w kierunku bysiny, ale jedyne co pamiętam bo to było szybko to to że na moje oko to był chłopak gdzieś w wieku gimnazjum, moze liceum przynajmniej tak wygladalo po jego twarzy jak sie odwrocil w kasku zobaczyc co sie stalo.. a co sie stalo?? uciekl??

    5 Cytuj
  • Magdalena 14 wrz 2013

    Chłystki z gimazby wrypią się w kogoś skuterem i spierniczają z miejsca wypadku :/ jakież to typowe... prawo, pozwalające jeździć dzieciakom odkurzaczami jest zwyczajnie idiotyczne.

    21 3 Cytuj
  • 14 wrz 2013

    Rzeczywiście wynika... mea culpa...
    Strasznie dziurawy ten monitoring - ja rozumiem że nie da się pokryć wszystkich ulic/skrzyżowań - ale że nie da się przeanalizować kolejnych od miejsca kolizli by namierzyć sprawcę - to już totalna porażka.
    Tak czy inaczej trzymam kciuki żeby dorwać gnoja!

    8 2 Cytuj
  • TRUSICA TRUSICA 16 wrz 2013

    ja mam nadzieje że sprawca przeczyta sobie forum ,albo jeśli to gówniarz to rodzice zainteresują się skąd rysy na skuterku przeczytają forum połączą fakty i się sprawa wyjaśni, współczuje a tego gnoja sama bym na komendę zaprowadziła gdybym go tylko znała.....

    10 1 Cytuj
  • ,,, ,,,, 16 wrz 2013

    Jest jeszcze kamera na bloku nr 1 na osiedlu. Może by tam trzeba było poszukać. Jeżeli skręcił w ogrodową.

    8 Cytuj

Odpowiedz