Forum » Myślenice

Taksówki w Myślenicach

  • 12 wrz 2009

    Witam, piszemy różne rzeczy o jedzeniu, sklepach , komunikacji itp. w naszym mieście. Pomyślałem, że warto podzielić się swoimi opiniami na temat taksówek. Czy wogóle z nich korzystamy? Czy są tanie czy drogie? Czy mamy jakieś oczekiwania co do taksówkarzy, czy jesteśmy zadowoleni z ich usług? Zapraszam do wypowiedzi.

    3 Cytuj
  • 12 wrz 2009

    dobry temat:)
    podyskutowac mozna...
    jesli chodzi o taryfiarzy to najlepszego z nich niestety juz nie ma..:(
    Pan Zbyszek to byl równy facet:)
    ale mlody tez jest w pozadku, tak jak i jego szwagier:)
    do tej dwójki dodalbym jeszzce Pitka.
    reszta nie bardzo, a szczegolnie podpadl mi jeden kolo jezdzacy obecnie oplen insignia:)
    pozdro

    6 2 Cytuj
  • 14 wrz 2009

    Pewnie Ci podpadł za ten skalp którym ma wyłozone siedzenia.
    Niestety nic mądrego tu nie napisze, bo z taxi nie korzystam, ale pozdrawiam taryfiarzy.

    2 Cytuj
  • 14 wrz 2009

    Zauważyłem ostatnio że pojawiło się paru młodych ambitnych chłopaków na taksówkach, wydaje mi się że to dobrze bo mają konkurencyjne cenny i jakość usług też jest wyższa.

    1 Cytuj
  • M G 14 wrz 2009

    Kultowy pan Benek w swojej jeszcze bardziej kultowej białej Wołdze !!!
    Jeden z tańszych taksiarzy (o ile nie najtańszy...) no i ten 'oldsqlowy' klimat! ;)

    13 Cytuj
  • 16 wrz 2009

    ale rożne są ceny za taksówki, ja się spotkałem że po tej samej trasie brali 10 zł a nawet 17zł.

    4 Cytuj
  • 16 wrz 2009

    ceny różne, jak i opłacalność taksówek...
    Nie każde auto pali tyle samo i takiego samego paliwa, oraz opłaty, utrzymanie i eksploatacja pojazdu jest w przypadku każdego innego auta - różna.

    Krakowie za wezwanie taxi zarejestrowanego na więcej niż 5 osób jest dodatkowa opłata 30zł. w Myślenicach to nie ma znaczenia (z tego co mi wiadomo). A mamy przynajmniej jedno zarejestrowane na 7 osób.

    Jest wybór, odległości stosunkowo nie wielkie, więc różnica w przejeździe w złotówkach.

    Nie wiem czy słyszeliście o rekordowym kursie. Koterski przejechał się taxi z warszawy nad morze za 1500zł... Tak się marnotrawi pieniądze...

    1 Cytuj
  • 17 wrz 2009

    Wojtek, Krakowa do Myślenic nie przeniesiesz i nie porównuj instytucji z WIELKIEGO miasta do takiego grajdołka jak Myślenice.

    Tutaj rządzą inne prawa i to w każdym pionie... :(

    4 2 Cytuj
  • 17 wrz 2009

    [quote=zwieprzony]Kultowy pan Benek w swojej jeszcze bardziej kultowej białej Wołdze !!!
    Jeden z tańszych taksiarzy (o ile nie najtańszy...) no i ten 'oldsqlowy' klimat! ;)[/quote]

    Polecam ! Fajnie się jedzie tą Wołgą szczególnie jak się rozpędzi to się fajnie buja.Po za tym naprawdę tanio.Np. do szpitala albo do Spontiusza to 6 zł płaciłem.

    3 Cytuj
  • 17 wrz 2009

    Ta Wołga to perełka wśród naszych taksówkarzy kulturalnie i tanio .

    10 Cytuj
  • 18 wrz 2009

    Ta Wołga to perełka wśród naszych taksówkarzy kulturalnie i tanio.

    No i chyba wykazuje największą kulturę jazdy na drodze..

    7 Cytuj
  • mav 18 wrz 2009

    [quote=wojtek]
    Nie wiem czy słyszeliście o rekordowym kursie. Koterski przejechał się taxi z warszawy nad morze za 1500zł... Tak się marnotrawi pieniądze...
    [/quote]
    wątpie czy to był rekord. Jeżdżąc jakiś czas taksówkami po Krakowie raz z rozmowy z kierowcą wyszło że wiózł piaska z Krakowa do Rzeszowa na koncert coś koło 1800pln + 200pln napiwku. Więc jeśli chodzi o "celebryty" to pewnie standard, zresztą nie nazywał bym tego marnotrawstwem. Zawsze lepiej napędzać polską koniunkturę niż jak tacy ludzie mają kupować torebki od Gucciego za 10k $. A najdroższa podróż o jakiej mi taksiarz opowiadał wyniosła 2500pln jakieś małżeństwo z karkowa chciało jechać na wakacje nad morze :)
    pozdrawiam

    1 Cytuj
  • 2 paź 2009

    Takie opowieści o kursach za kilka tyś. zł to często bajki, tak naprawdę to taksówkarz może raz w życiu trafi kurs za takie pieniądze. Przeważnie jak ktoś chce jechać gdzieś dalej za miasto to umawia się z góry na dużo, dużo mniejsze ceny niż na zegar.
    A powracając do tematu taksówek w Myślenicach to widzę, że chyba nie korzystamy z nich zbyt wiele, ale nie wiem dlaczego? Ceny mamy dużo niższe niż chociażby w Krakowie.

    1 Cytuj
  • 2 cze 2011

    Dlaczego znów usuwacie posty????????????????????????????????????????????????

    4 Cytuj
  • 2 cze 2011

    Podpisuje się pod tym co pisze kolega powyżej (dot. usuwania postów). Dodam od siebie, że redakcja nie tylko usuwa posty ale również tematy.

    Chciałem zapytać, w jaki sposób i za "ile" może mnie zawieść na Balice lub jak mogę się tam dostać najtaniej i najsprawniej.

    4 Cytuj
  • 2 cze 2011

    Okazyjnie zawiózłby pewnie niejeden z uczestników forum, oczywiście nie-taksówkarz...

    Cytuj
  • 2 cze 2011

    nie jeżdżę dużo ale nie zawiodłem się nigdy na uczniach ŚP.'ZBYSZKA' Chłopaki tak dalej !!!

    6 1 Cytuj
  • 9 sie 2011

    moze orientuje sie ktos ile mniej wiecej kosztuje kurs na lotnisko?

    2 1 Cytuj
  • 9 sie 2011

    [quote=gość: qwer_KSC] moze orientuje sie ktos ile mniej wiecej kosztuje kurs na lotnisko? [/quote]

    Do Oświęcimia w jedną stronę ???

    1 1 Cytuj
  • adzygmunt 9 sie 2011

    Taksówka do Oświęcimia w jedną stronę nie pojedzie. Musi przecież wrócić. Kiedyś podróżowałem tak do Krakowa. Zapłaciłem za tam i za powrót!

    6 Cytuj
  • 7 wrz 2011

    Szkoda że Fiaty 125p na Taxi nie latają myślałem kiedys że taki fiat by w Myślenicach miał jak Wołga niezłą popularność.
    Ostatni mi znany był w Myślenicach w latach 2000/1-kremowy numer boczny 17 postój PKS
    pamiętam czerwone z rynku 15 i 122 to były czasy gdy z kolegamiu sie z boiska szkoły nr 1 szło przez rynek.Na szpitalu były białe 59, 60, szary 85, jeszcze tele taxi czerwony chyba w 98 potem koleś miał renaulta, Rovera a tera nie wiem, były zielone i wiele innych pamieta z was ktos je pewnie wtedy nikt na to nie zwracał uwagi a wariat notowałem wszystkie numery taksówek i innych aut he

    4 Cytuj
  • 7 wrz 2011

    Cze z tymi dawnymi numerami na Taxach to fajna sprawa w dobie samych Passatów fiacik był by genialny kolego 125p ja też pamiętam dawne taryfy naprzykład ostatni obecny poldek taxi na rynku z numerem bocznym 48 wcześniej zwykłe caro w latach 90- był to czerwony Borewicz czyli poldek w najstarszej budzie ostatni w Myślenicach z tych pierwszych polonezów pamiętam jaki on był zgniły !
    Wołgo 60 dawniej miała na drzwiach matryce nie jakies tam nakleiki podobnie fiat 125p z numerem 17
    to były ostatnie z matrycami malowanymi od szablonu farbą
    102 biały polonez z lat 89-91 czyli przejściówka a ostatni kant taxi w wersji kombi chyba wiśniowy znikł na początku lat -90 tych dzisiaj ten gosc nadal lata ale nie pamietam numeru mieszka niedaleko szkoły numer 3 na drodze w kier Byśiny

    5 Cytuj
  • 11 wrz 2011

    [quote=gość: kiełbaska] wszyscy taksówkarzy sa ok;) [/quote]

    Niestety , nie wszyscy...

    3 1 Cytuj
  • 25 maj 2012

    PRZESTRZEGAM!!!

    myslenicki taksowkarz o NUMERZE BOCZNYM 2 wystawil nas kompletnie do wiatru!!!! bylismy z nim umowieni na specjalny kurs bardzo wczesnie rano. czas byl dokladnie wyliczony, bo spieszylismy sie na pociag do Krakowa. kiedy rano NIE przyjechal o umowionej dzien wczesniej godzinie zaczelismy dzwonic, ale w telefonie wlaczala sie tylko poczta. wogole nie przyjechal a nas narazil na bardzo duze problemy. w dzisiejszym swiecie nie ma miejsca na taki brak profesjonalizmu, dlatego chce przed tym ustrzec innych!

    20 1 Cytuj
  • Jarek 3 cze 2012

    Tak to bywa jak sie chce tanio dojechać,
    Bo Ci którzy się cenią to na pewno nie zawodzą!!!!!!!!!
    Dlatego co tanie potem dużo kosztuje>>>>>>>>>>>>

    2 3 Cytuj

Odpowiedz