Forum » Myślenice

Sklep sportowy

  • 30 wrz 2013

    witam szukam sklepu w myśłenicach gdzie można nabyć szaliki klubowe, koszulki sportowe itp. Nacie coś??

    (jeśli zły pokój przepraszam i prosze o przeniesienie do wlasciwego) :)

    2 2 Cytuj
  • 1 paź 2013

    kupuj przez allegro ;)

    2 1 Cytuj
  • 1 paź 2013

    w rudniku w sklepie intenetowym RENI-SPORT MOZNA OSOBISCIE LUB INTERNET

    1 1 Cytuj
  • 1 paź 2013

    ul.Slowackiego po lewej stronie ronda jest sklep sportowy-skrecajac jak na US

    1 Cytuj
  • 1 paź 2013

    ale przez internet to tylko wplatą jest ami potrzebny jest n a sobote

    1 Cytuj
  • 1 paź 2013

    mozna przyjechac i kupic osobiscie mozna wpłacic lub kupic za pobraniem odbior poczta lub kurierem

    Cytuj
  • 1 paź 2013

    niestety nie ma tego szalika co szukam.

    1 Cytuj
  • 1 paź 2013

    Na Słowackiego zaraz za rondem albo w decatlonie

    1 1 Cytuj
  • 8 paź 2013

    ALE SĄ INNE I BARDZO DUŻO INNEGO TOWARU W NISKIEJ CENIE

    5 Cytuj
  • 9 paź 2013

    w Dobczycach na małym rynku jest sklep sportowy są szaliki i koszulki ( chyba repliki ale jakiś taki materiał jak z ceraty?)

    4 3 Cytuj
  • 5 gru 2014

    W sumie to niedawno robiłem zakupy w sklepie sportowym, choć nie wiem czy zakup stołu z piłkarzykami można nazwać zakupem sprzętu sportowego :) Ale na stronie domenasportowa.pl mieli coś takiego też w ofercie, mimo że generalnie sprzedają rzeczy dla sportowców. Stół bardzo fajny, duży i porządny. Już sporo razy pykaliśmy z kumplami i nic nie odpada, nic nie pęka, dobra jakość.

    2 Cytuj
  • 31 sty 2015

    Gdzie można sprzedać koszulkę klubową w Myślenicach?

    Cytuj
  • 23 kwi 2015

    Np. dla zakupów triathlonowych to tutaj dotsport.pl/ I generalnie radzę szukanie po sieci wszystkiego co kupujecie, tym bardziej w sportowych klimatach. Zamówiłem przez internet ten sam rower, który widziałem na mieście. 1200 zł oszczędności. Chyba warto, prawda? I tak na każdym przedmiocie można oszczędzić.

    1 Cytuj

Odpowiedz