Forum » Myślenice

Randkowanie w Myślenicach

  • 6 paź 2013

    Cześć :) Mam do Was takie pytanie, znacie jakieś fajne miejsca w Myślenicach gdzie można zabrać dziewczynę? Pytanie kieruję również do kobiet, może w którymś miejscu Wam się szczególnie podobało itp. W lecie łatwiej spędzić czas razem w fajny i nie nudny sposób. Nadchodzi jednak zima i zaczyna być to dla mnie trochę kłopotliwe. Z góry dzięki za odpowiedzi.

    12 9 Cytuj
  • 6 paź 2013

    Cześć :-) W Myślenicach jest wiele miejsc, gdzie można usiąść i wypić kawkę. Jednak pytanie na jakich klimatach Ci zależy...bo jeśli poszukujesz kameralnego i zacisznego miejsca to obawiam się, że tu raczej nie znajdziesz nic czym mógłbyś zachwycić drugą połowę :-) Ale to moje zdanie- nie chciałbym się narazić komuś kto ma inne.....

    10 5 Cytuj
  • 8 paź 2013

    SPACER wieczorem Zarabiem między światełkami ;) mój narzeczony zawsze mnie tam zabierał i byłam zadowolona ;) oczywiście nie jak jest -15 :) a potem na gorąca czekoladę do kurczaka koło agrobudu pyszna polecam

    1 6 Cytuj
  • 9 paź 2013

    Po takim spacerze to polecam gorącą czekoladę w "Jędrusiu" i oczywiście samo miejsce polecam bardzo! ;-)

    3 6 Cytuj
  • 10 paź 2013

    ja polecam Cafe 7, bardzo fajne miejsce

    1 7 Cytuj
  • 17 paź 2013

    w Myślenicach gdzie byś jej nie zabrał nie będzie romantycznie ... , powiedzmy sobie szczerze , nie ma miejsca aż tak fajnego na piękną randkę czy świetną kolację z żoną , bardziej polecam Kraków lub nawet wybrać się na weekend do Zakopanego .
    Spacer na zarabiu czy kawka w restauracji gdzieś w Myślenicach ileż można robić to samo i w tych samych miejscach . Oczywiście są np restauracje przytulne w Myślenicach np na rynku ale co z tego jak nie zarejestrujesz wcześniej fajnego miejsca to gdy przyjdziecie do niego to od razu wyjdziecie ... albo brak miejsca w restauracjach albo w innych miejscach hołota...

    2 3 Cytuj

Odpowiedz