Forum » Myślenice

Pobicie koło brooklynu

  • 21 paź 2013
    MGGG napisał/a:

    Za pobicie - kara pozbawienia pozbawienia wolności do lat 3.

    To nie jest zwykłe pobicie

    22 1 Cytuj
  • 22 paź 2013
    muza napisał/a:

    To co się dzieje pod tym lokalem kary godne wczoraj pijana swołocz wydzierała się do późnych godzin nocnych całe tabuny drące się pod lokalem jak zwykle krew na chodniku to nie żaden brooklyn tylko zwykła mordownia dla dzieciarni

    a jak sie ma nie dziać skoro myśleniccy policjanci to średnio 150cm wzrostu i 50kg wagi, małolaty się ich nie boją więc robią co im się podoba

    16 5 Cytuj
  • 23 paź 2013

    A ja też sobie myślę że tu nie tylko o policje chodzi ale to co się z domów wynosi w wychowaniu w tym jak narąbane mają dziś małolaci a przez co ??? coraz częściej nie przez biedę i patologie bo tu coraz częściej młodzi na ludzi z wartościami wychodzą ale na tych z bogatych domów, gdzie mają wszystko prócz rozumu, wrażliwości, odpowiedzialności. w domu samowola więc jak ma byc na ulicy.... za dobrze mają i w dupach się przewraca....

    29 1 Cytuj
  • 13 gru 2014

    A TERAZ SPRAWA ZOSTANIE ZAMKNIĘTA, BO KRZYSIEK NIE ŻYJE...

    8 Cytuj
  • 13 gru 2014

    kondolencje dla rodziny [*] przykre to jest że nasze prawo działa tak ociężale...... że policyyyja chowa się po kątach jak się coś dzieje ..........przecież tam jest monitoring ????

    6 Cytuj
  • mateusz nowakowski 13 gru 2014

    Zmarł po tym pobiciu?

    4 1 Cytuj
  • 13 gru 2014

    to już ponad rok czasu od pobicia ????

    1 4 Cytuj
  • 13 gru 2014

    zmarł 2 dni temu i myślę, że trzeba zakończyć ten temat na zawsze [*]

    1 2 Cytuj
  • 13 gru 2014

    tak wygląda system prawny bandyci pozostają bezkarni, a inni cierpią [*]

    8 Cytuj
  • MAJA PSZCZÓŁKA 13 gru 2014
    Konto usunięte napisał/a:

    Ja mam nadzieję jedynie że odzyska pamięć Krzysiek a sprawcy pobicia trafią do więzienia ja bym zrobił wszystko dla mojego dziecka by tacy ludzie na długie lata trafili do więzienia a z tego co czytałem to nawet 20 lat pozbawienia wolność mogą dostać .

    Czy to Krzysiek ze Stróży ?dzisiaj był jego pogrzeb sprawca powinien ponieść kare śmieci

    4 1 Cytuj
  • mateusz nowakowski 14 gru 2014

    Mam rozumieć że zmarło ponad rok od pobicia tak? ? ?

    4 Cytuj
  • 14 gru 2014

    tak zmarł w wyniku odniesionych obrażeń

    1 1 Cytuj
  • MAJA PSZCZÓŁKA 14 gru 2014
    Konto usunięte napisał/a:

    tak zmarł w wyniku odniesionych obrażeń

    nie tak masz rozumieć nie wiem kiedy został pobity ,ale z cała pewnością nie było to rok temu jakiś tydzień... ale wiem ,że odniósł ciężkie obrażenia , zagrażające życiu w wyniku , których zmarł , pogrzeb odbył się w sobotę w Stróży :(

    1 4 Cytuj
  • 14 gru 2014

    to nie zmarl z powodu pobica do ktorego doszlo w pazdzierniku 2013 ??? czyli w wyniku innego zdazenia ????

    2 Cytuj
  • 14 gru 2014
    KOKOS napisał/a:

    nie tak masz rozumieć nie wiem kiedy został pobity ,ale z cała pewnością nie było to rok temu jakiś tydzień... ale wiem ,że odniósł ciężkie obrażenia , zagrażające życiu w wyniku , których zmarł , pogrzeb odbył się w sobotę w Stróży :(

    co ty gadasz pobicie było w 2013 roku i chłopak doznał uszkodzenia mózgu które teraz dało o sobie znać

    5 Cytuj
  • 14 gru 2014

    wersji jest wiele, napewno nie był pobity tydzień temu ...
    pękł mu tętniak w głowie i po 16 dniach zmarł...
    ja osobiście nie wiem czy pobicie było główną przyczyną, nie jestem lekarzem, ale zapewne wszystko jest brane pod uwagę
    proponuje poczytać co to tętniak i dlaczego powstaje, to jest naprawdę bomba w głowie, a nie jest to pierwszy przypadek z którym się spotkałam

    2 2 Cytuj
  • paulam 15 gru 2014

    A może dacie sobie już spokój?! Zwłaszcza Ci co nie wiedzą i tworzą bajeczki. Nie wiem-nie piszę. Dla Was to jakiś Krzysiek. Dla mnie kuzyn,sąsiad i bardzo dobry kumpel! Niech już sobie śpi spokojnie.

    10 2 Cytuj
  • mateusz nowakowski 15 gru 2014

    paulam jak jest jakiś temat na forum to forum jest po to żeby można było dyskutować na dany temat.

    9 4 Cytuj
  • 15 gru 2014
    mateusz100 napisał/a:

    paulam jak jest jakiś temat na forum to forum jest po to żeby można było dyskutować na dany temat.

    tylko może nie na wszystkie tematy można dyskutować, kręcić, przekręcać i dodawać plotki
    sprawa naprawdę przykra...
    a sprawcy pobicia się śmieją i leja pewnie po mordach następnych...

    13 Cytuj
  • MAJA PSZCZÓŁKA 15 gru 2014
    paulam napisał/a:

    A może dacie sobie już spokój?! Zwłaszcza Ci co nie wiedzą i tworzą bajeczki. Nie wiem-nie piszę. Dla Was to jakiś Krzysiek. Dla mnie kuzyn,sąsiad i bardzo dobry kumpel! Niech już sobie śpi spokojnie.

    dla kogo jakiś to jakiś !!!

    2 1 Cytuj
  • 15 gru 2014
    KOKOS napisał/a:

    dla kogo jakiś to jakiś !!!

    nie stresuj sie
    zobacz, że na forum nie dla wszystkich jakiś
    a obcy zawsze inaczej przeżywa z sensacja , bo go to nie dotknęło nie zabolało
    i tak jest, że dopóki człowiek sam czegoś nie doświadczy , to nie wie jak to się przedstawia i nie zdaje sobie sprawy jak wiele uczuć jest związanych z taką sytuacją i ciągle zadawane pytanie DLACZEGO...?

    7 Cytuj
  • 15 gru 2014

    najgorsze jest to że ci bandyci nadal są na wolności i nie spotkała ich żadna kara za to co zrobili

    6 Cytuj
  • paulam 15 gru 2014
    KOKOS napisał/a:

    dla kogo jakiś to jakiś !!!

    Nie mam zamiaru prowadzić dyskusji, ani kłótni tym bardziej. Nawet nie mam na to siły. Tylko nie lubię jak ktoś tworzy nową historię! A prócz mnie są też inni (bardzo bliscy) i może nie mają zamiaru czytać.
    Ania-dzięki!

    3 Cytuj
  • 16 gru 2014

    to zglos temat adminowi fo usuniecia i bedzie koniec .... ;-)

    2 1 Cytuj
  • mateusz nowakowski 17 gru 2014

    Nikt tu nieczego nie zmyśla tylko jest dyskusja o ten temat. Szkoda chłopaka i tyle.

    4 Cytuj

Odpowiedz