Forum » Myślenice

DOBRY! MECHANIK - naprawa i usługi samochodowe w Myślenicach

  • 16 wrz 2009

    dobry mechanik w Myślenicach - Kogo możecie polecić jeśli chodzi o mechanikę samochodową. Chodzi i o naprawy silnika, skrzyni , mechaniczne naprawy. A jeśli znacie jakiegoś dobrego lakiernika lub blacharza tez piszcie.

    Ostatnio robiłem w Myślenicach w takim jednym serwisie i kicha z bułą ceny dramat!!!!! a dalej jest auto do dupy zrobione ://

    12 3 Cytuj
  • 16 wrz 2009

    "Obywatelu, zrób sobie dobrze sam"... ;)

    9 17 Cytuj
  • 16 wrz 2009

    Mr O-jakoś nie na temat.Załóż osobny wątek!

    4 10 Cytuj
  • 16 wrz 2009

    Jak najbardziej na temat, nikt Ci tak dobrze nie zrobi z samochodem jak sam sobie nie zrobisz ;)

    7 10 Cytuj
  • 16 wrz 2009

    No to zależy co się komu nasuwa na myśl,po przeczytaniu twojego postu,ha,ha.

    5 7 Cytuj
  • 16 wrz 2009

    Zrób sobie sam, czyli kup komputer z oprogramowaniem który wepniesz w komputer w samochodzie i sprawdzisz jeden ze stu czujników, po czym się okaże że to nie to.

    Jaki to samochód, mozna wiedzieć.

    2 6 Cytuj
  • 16 wrz 2009

    Mechanik pojazdowy jest na ul. Ogrodowej, koło przedszkola osiedlowego, na przeciwko bloku nr.1.
    Pracują popołudniami. Tak jako to w tym fachu bywa, jedni zadowoleni, inni jak zwykle gadają.

    Pojedź, sprawdź, popytaj...

    10 8 Cytuj
  • 16 wrz 2009

    Do moderatora .
    Forum służy do wymiany poglądów a nie do reklamy.Kolejny wątek który jest czysto komercyjny lub ma służyć "dołożeniu" konkurencji.Jeżeli pójdziemy w tym kierunku to szybko podzielimy losy poprzedniego forum.

    2 16 Cytuj
  • 16 wrz 2009

    Jak na razie żadnej reklamy nie widziałem, wojtek zaproponował warsztat, bez jakiegoś przesadnego chwalenia. Szarak narzeka, ale nie podaje o którą firmę chodzi. Nie pojawiły się też żadne profile "widma" reklamujące kogoś, jak np w temacie z szkołą jazdy. Jak na razie wniosek do moda imo bezpodstawny. Lepiej poczekać co z tego wyniknie, może czegoś wartościowego się dowiemy?

    7 3 Cytuj
  • 16 wrz 2009

    To nie jest żadna reklama tylko wyrażanie zdania na dany temat o danym produkcie...nosząc firmową koszulkę firmy np."Nike" też reklamujesz dany towar i w ten sposób również dokładasz konkurencji, bo ten produkt jest dla Ciebie najlepszy i inni mogą zasugerować się Twoim zdaniem, że ten wytwór jest dobry i go kupują...

    3 2 Cytuj
  • 16 wrz 2009

    Jak można się dowiedzieć kto jest najlepszym nauczycielem jazdy, czy mechanikiem, bez zrobienia "reklamy"...?!

    Podajesz nazwę, ulice, nazwisko, adres itp, to w jakiś sposób reklamujesz kogoś lub coś.
    Innego wyjścia nie ma.
    Problemem są tylko boty reklamujące siebie.
    A tutaj ktoś pyta o opinię osób trzecich - czyli klientów - i na taką liczy. Pokrzyczeć można, gdy boty wstawiają bez sensu faktyczną reklamę...

    Wg mnie tematy tego typu są bardzo przydatne. Ktoś dostaje opinie i decyduje czy bierze ją pod uwagę czy nie... Zawsze ma w zapasie kilka opcji. Sprawdzi i przekona się sam co do jakości świadczonych usług, ale przynajmniej ma jakiś punkt zaczepienia w postaci wiedzy "co, gdzie, itp".

    13 4 Cytuj
  • 17 wrz 2009

    ja sie zgadzam z Wojtkiem , dokladnie wie o co mi chodzi , juz tylu naprawiaczy i serwisów odwiedziłem ze mam dość wole ludzi spytać i sie dowiedziec co i jak :) autka sie psują , zęby się psują to czmu mam niespytać o np. dobrego dentyste itp.
    jak konkurencja sie boi to znaczy ze żle robią i tyle. teraz sa takie czasy ze db sie o klient JAK KTOS NIEPOTRAFI TO jego strata. Proste

    3 3 Cytuj
  • 17 wrz 2009

    zależy co konkretnie chcesz zrobić. Moim zdaniem nie ma (i ze świecą szukać w całym kraju serwisu który robi wszystko dobrze --> jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego). Czystą mechanikę polecam Stasia Hodurka z Sikorskiego lub Kazka Nalepę na Zarabiu dlaczego? Bo nie mają uczniów, robią wszystko sami i jeden i drugi jest uczciwy. Elektronike to w sumie tylko Tadek Nalepa (szczyt góry bożęckiej). Dobrych lakierników generalnie u nas nie ma jedynie Wiesiek Tomaszewski na Jagiellońskiej idealnie kładzie lack. Problem w tym , że wtedy jak mu się chce. Napisz z czym konkretnie masz problem, a drobne usterki spróbuj (na miarę swojej wiedzy) usuwać sam, nikt lepiej tego nie zrobi.

    7 4 Cytuj
  • 17 wrz 2009

    [quote=wojtek]Jak można się dowiedzieć kto jest najlepszym nauczycielem jazdy, czy mechanikiem, bez zrobienia "reklamy"...?!

    Podajesz nazwę, ulice, nazwisko, adres itp, to w jakiś sposób reklamujesz kogoś lub coś.
    Innego wyjścia nie ma.
    Problemem są tylko boty reklamujące siebie.
    A tutaj ktoś pyta o opinię osób trzecich - czyli klientów - i na taką liczy. Pokrzyczeć można, gdy boty wstawiają bez sensu faktyczną reklamę...

    Wg mnie tematy tego typu są bardzo przydatne. Ktoś dostaje opinie i decyduje czy bierze ją pod uwagę czy nie... Zawsze ma w zapasie kilka opcji. Sprawdzi i przekona się sam co do jakości świadczonych usług, ale przynajmniej ma jakiś punkt zaczepienia w postaci wiedzy "co, gdzie, itp".[/quote]
    Święte słowa, po to jest forum aby takimi prawami się rządzić. Na forach pisze się właśnie do kogo jechać a kogo unikać a antyreklamą niech martwią się właściciele zakładów za nich odpowiedzialnych. Ja tam chętnie napiszę gdzie zostałem okradziony, w jaki sposób, kto próbował naciągnąć i odradzę. Forum to społeczność zatem trzeba się liczyć, że ten sam zakład dostanie różne recenzje kwestia w tym ile i jakich ich będzie, da to pewien obraz.

    1 3 Cytuj
  • 23 wrz 2009

    szarak zmień auto to ci nie będzie potrzebny mechanik !!!! a na marginesie to jakim autem jeździsz?

    7 Cytuj
  • 23 wrz 2009

    Proponuje ci pojeździć popytać ale najważniejsze jest mieć stałego mechanika który zna samochód jak będziesz jeździł od jednego do drugiego to nikt ci dobrze nie zrobi. Ja z samochodem robie w warsztacie koło spontiusza na dolnym i jestem bardzo zadowolony

    1 3 Cytuj
  • mav 23 wrz 2009

    polecam pana Sawickiego (róg K.Wielkiego i Słonecznej)
    pozdrawiam

    2 9 Cytuj
  • 30 wrz 2009

    [quote]Proponuje ci pojeździć popytać ale najważniejsze jest mieć stałego mechanika który zna samochód jak będziesz jeździł od jednego do drugiego to nikt ci dobrze nie zrobi. Ja z samochodem robie w warsztacie koło spontiusza na dolnym i jestem bardzo zadowolony[/quote]

    popieram kolegę... ja ze swoim autem jeździłam od jednego do drugiego mechanika i Za każdym razem coś było nie tak albo cena albo coś się psuło... i każdy na poprzedniego nadawał- teraz sobie chwalę tylko 1 w woli Radziszowskiej- jest niezastąpiony- mogę polecić z czystym sumieniem

    3 Cytuj
  • 24 paź 2009

    ja proponuje mechaników z ul. kazimierza lub tam gdzie ja zawsze robię z autem czyli u Jacka i Jarka kolo Sponcjusza :)Polecam zajebiście robią

    4 17 Cytuj
  • 24 paź 2009

    Potwierdzam słowa Michała i mogę śmiało polecić. Cenię ich za to że mają spore doświadczenie i naprawy robią z głową.

    Szczególnie polecam posiadaczom VW (Passaty, Golfy z nieśmiertelnym 1.9). Serwisuje się już u nich kilku moim kupli z klubu Passata (z Krakowa a nawet jest jeden pasek z Rynika). Znają tak dobrze te samochody że jeszcze trochę a będą go wstanie naprawić z przepaska na oczach :)

    Pozdrawiam

    2 7 Cytuj
  • adzygmunt 24 paź 2009

    Inaczej o mechanikach.
    Mam od nowości peugeota 306 r 97 r. Od dwóch lat bardzo nieregularnie pojawia się wybuchowe spalanie w przewodach wydechowych. Sprawdzona cała elektronika, wymieniłem dobre części na zupełnie nowe a spalanie wybuchowe zostało. Pojawia się zawsze jak odejmuję gaz, hamuję silnikiem.
    Szukam pomysłu na naprawę.
    Uprzedzę złośliwców. Nie wchodzi w rachubę złomowanie, bo auto jest w doskonałym stanie oprócz tego jednego mankamentu.
    Spala bez względu na porę roku od tylu lat średnio 6.5 l/100. Na długiej trasie bez względu na szybkość także poniżej sześciu l/100

    1 2 Cytuj
  • 24 paź 2009

    ty vivaldi polecasz sam siebie bo przecież ty jesteś stasiu hodurek prawda?! hehehe... i jeszcze polecasz złodzieja nalepę z zarabia hehehe... dobre jaja... żenada...

    6 12 Cytuj
  • 24 paź 2009

    podałeś mało informacji, co do tego peugeota. Jakie części wymieniłeś, jak długo paliwo dopala się w wydechu i jaki jest jego rodzaj benzyna czy gaz?
    Czy ta nieregularność nie jest związana z wilgotnością powietrza?

    1 2 Cytuj
  • 24 paź 2009

    A może to przez wybuchy na słoncu .Jeździj w nocy powinno pomóc.

    1 6 Cytuj
  • 24 paź 2009

    [quote]ty vivaldi polecasz sam siebie bo przecież ty jesteś stasiu hodurek prawda?! hehehe... i jeszcze polecasz złodzieja nalepę z zarabia hehehe... dobre jaja... żenada...[/quote]
    żenada chłopie !!! jeżeli staszek to mój kolega, do tego albo ja u niego albo on mi naprawia auto to mam Ci polecić kogoś kogo zupełnie nie znam? Podobnie kazek, robiłmi z autem i to niejednym (głównie VW) nie naciągnął mnie, jako jedyny usunął problem kiedy wszyscy rozkładali ręce to mam Ci polecić Pana XYZ którego nie znam? Czego Ty tu chcesz człowieku? Nie napisałeś żadnych konkretów ze swojej strony, coś do moich kolegów chyba masz , albo i do mnie. Napisz co Cie boli, kto Cię oszukał, w jaki sposób a nie półsłówkami chcesz prowadzić ....monolog.

    4 6 Cytuj

Odpowiedz