Forum » Myślenice

DOBRY! MECHANIK - naprawa i usługi samochodowe w Myślenicach

  • Pablo 17 maj 2018
    PawelPawlak napisał/a:

    Mieszkam w Myślenicach, ale korzystam z usług Auto Serwis Wadowicka w Krakowie, bo są rzetelni i dobrze wykonują swoją pracę. W Myślenicach nie spotkałem się z takimi mechanikami.

    Zatem za krótko mieszkasz w tym mieście... :-)

    10 2 Cytuj
  • 22 maj 2018

    Ja polecam (już kolejny raz) chłopaków na Kazimierza / koło małe stacji paliw / koło Wellbuda z bramami.
    Według mnie są OK pod kilkoma względami:
    1. Działają już od wielu lat i mają doświadczenie
    2. STAŁA ekipa - to bardzo ważne, bo nie ma praktykantów i ludzi z łapanki
    3. Nie ma tam szefa siedzącego na tronie i liczącego kasę! Założyciele tego serwisu pracują jak wszyscy.
    4. Podejście na luzie bez spiny - widać, że lubią co robią.

    Ja się na nich nie zawiodłem i mogę polecić. Pewnie znajdą się też nie zadowoleni.
    Każdy musi znaleźć swojego mechanika

    7 16 Cytuj
  • 22 maj 2018

    Taki szef to ma dobrze, nic nie robi tylko kasę liczy...

    5 Cytuj
  • 26 sie 2018
    PawelPawlak napisał/a:

    Mieszkam w Myślenicach, ale korzystam z usług Auto Serwis Wadowicka w Krakowie, bo są rzetelni i dobrze wykonują swoją pracę. W Myślenicach nie spotkałem się z takimi mechanikami.

    Przeprowadzilem się do krk z myślenic jakiś czas temu i mogę potwierdzić- auto serwis wadowicka to zupełnie inny level w porównaniu z mechanikami u których wcześniej bywałem. Profesjonalizm jak w autoryzowanych, ale ceny o niebo lepsze. Do tego darmowe przeglądy, fajne promocje, pełna kultura w biurze, krótki czas napraw, duża staranność. Jak komuś nie zależy żeby robić na miejscu, tylko na fachowej robocie to jak najbardziej polecam.

    5 Cytuj
  • 27 sie 2018

    Nawet jak jesteście z tego serwisu i piszecie "pod siebie" to muszę się z Wami zgodzić. W obsłudze i standardach a co najgorsze często w wiedzy niestety "wielki świat" jeszcze nie zapukał do Myślenic. Szkoda, że pod tym względem na prawdę wyglądamy jak prowincja. Nawet kwestię ceny bym pominął, bo za trzy dyszki to można ale na pewno nie obsłużyć na poziomie. Tyle, że druga strona to akceptuje. Jedni udają, że płacą a drudzy, że się "znajo" :-) - klasyczne problemy jeszcze idzie jakoś w niższym standardzie u nas ogarnąć ale po napotkaniu problemu nietypowego, trudniejszego, skomplikowanego dno i metr mułu i w wiedzy i obsłudze.....nawet jak zlecający nie pyta o cenę.

    2 8 Cytuj
  • 20 sty 2019

    Witam, zna ktoś dobrego i taniego mechanika w Myślenicach? Coś mi zegary szaleją od od czasu do czasu

    Cytuj
  • 20 sty 2019

    kliknij w linku masz wszystkie dane abyś trafił
    https://img6.demotywatoryfb.pl//uploads/201506/1433752474_mvdhbv_600.jpg

    weź Ty jedź do jakiegoś śfagra co to wszystko umi i potrafi za sześciopak....

    1 4 Cytuj
  • 20 sty 2019
    maciej27luis napisał/a:

    Witam, zna ktoś dobrego i taniego mechanika w Myślenicach? Coś mi zegary szaleją od od czasu do czasu

    Jeśli to renault, to nawet nie próbuj:P magicy z Myślenic nie mają większego pojęcia o szalejącej elektronice w tych samochodach. Sprzedaj samochód, lepiej na tym wyjdziesz. A jak nie, to szukaj jakiegoś czlowieka, który się specjalizuje w renault. Podpowiem, że w salonie renault w Krakowie niekoniecznie warto szukać. Słyszałam, że jest taki ktoś ale bodaj na Śląsku.
    Jeśli natomiast chcesz jakiegoś uczciwego mechanika wypróbować, to ja mam dobre wrażenia z wizyty u pana Pawła (okolice Myślenic). Niestety nie znam nazwiska ale jak coś to mam nr tel.

    5 Cytuj
  • 21 sty 2019
    ZdolnaZDolnego napisał/a:

    Jeśli to renault, to nawet nie próbuj:P magicy z Myślenic nie mają większego pojęcia o szalejącej elektronice w tych samochodach. Sprzedaj samochód, lepiej na tym wyjdziesz. A jak nie, to szukaj jakiegoś czlowieka, który się specjalizuje w renault. Podpowiem, że w salonie renault w Krakowie niekoniecznie warto szukać. Słyszałam, że jest taki ktoś ale bodaj na Śląsku.
    Jeśli natomiast chcesz jakiegoś uczciwego mechanika wypróbować, to ja mam dobre wrażenia z wizyty u pana Pawła (okolice Myślenic). Niestety nie znam nazwiska ale jak coś to mam nr tel.

    Mam Francuza ale Peugeota, cóż pozostaje szukać magikow poza myślenicami

    1 2 Cytuj
  • 23 maj 2019

    Witam, czy to forum przegląda ktoś kto podjąłby się sprawdzenia mojego auta? Chodzi o chłodzenie silnika, ewentualnie wymiana uszczelki. Szukam kogoś kto ogarnie. Jakby co to pisać na priv, a może polecieć kogoś. Dzięki z góry.

    Cytuj
  • 23 maj 2019

    Taaaa siedzą tutaj mechanicy a że się nudzą to przyjmą Cię jutro wszyscy, nawet sobie godzinę podstawienia możesz wybrać :-)))

    9 Cytuj
  • 23 maj 2019

    Mechanicy nie siedzą, ale politycy to już tak -.-

    Może być prywatnie, byle ogarniał. Ktoś, coś?

    4 Cytuj
  • 24 maj 2019

    Nie polecam .Dość że długo samochód trzymają , jest drogo to jaki zawiozłam taki po 2 miesiącach odebrałam jeszcze trzeba było zapłacić , " DROGI PARKING"

    3 Cytuj
  • 25 maj 2019
    mare napisał/a:

    Mechanicy nie siedzą, ale politycy to już tak -.-

    Może być prywatnie, byle ogarniał. Ktoś, coś?

    Na ulicy Kazimierza Wielkiego jest kilka firm które ogarniają i wszystkie robią prywatnie, polecam

    1 7 Cytuj
  • Adrian 2 lip 2019

    Potrzebuje nr do Darka Mitany z Bysiny

    7 Cytuj
  • 2 lip 2019
    adrikp napisał/a:

    Potrzebuje nr do Darka Mitany z Bysiny

    Wystarczy wpisać w google

    https://www.cylex-polska.pl/firmy/dariusz-mitana-warsztat-samochodowy-12710412.html

    to naprawdę nie boli

    6 3 Cytuj
  • Adrian 2 lip 2019

    Ameryke odkryłes. Tylko tego nr nikt nie odbiera.

    2 Cytuj
  • 14 sie 2019

    Bosch Wołek w Myślenicach -nie polecam ! Totalny brak kompetencji. Wymiana części na "chybił trafił". samochod odebrany we wtorek w piątek wrócił do Nich na lawecie.

    25 Cytuj
  • 14 sie 2019
    Agatag napisał/a:

    Bosch Wołek w Myślenicach -nie polecam ! Totalny brak kompetencji. Wymiana części na "chybił trafił". samochod odebrany we wtorek w piątek wrócił do Nich na lawecie.

    od 20lat nie polecam, od kiedy w 6 letnim Golfie 2 prosta wymiana dwóch łożysk stojana alternatora skończyła się podmianą na jakiś alternator ze starego strupa i ..... awanturą. Widać bez mian....

    21 Cytuj
  • 25 sie 2019

    [cytat=jacektalin]
    Tylko po co im podawać imię i nazwisko raczej kolejna strona na zbieranie danych osobowych

    2 Cytuj
  • 26 sie 2019
    kar9876 napisał/a:

    [cytat=jacektalin]
    Tylko po co im podawać imię i nazwisko raczej kolejna strona na zbieranie danych osobowych

    https://www.youtube.com/watch?v=KOpNBS3qwWI

    Cytuj
  • 23 sie 2020

    Czy kojarzy ktoś mechanika lub auto-serwis z Myślenic, który podjeżdża do klienta w przypadku gdy samochodu nie da się dostarczyć do warsztatu?

    Cytuj
  • 1 paź 2020

    Muszę... odszczekać post wyżej... Panowie się z Kazimierza obok Wiśniowskiego poprostu wypięli się na mnie i musiałem szukać gdzie indziej wymiany oleju... nie mieli czasu dla stałego klienta - cóż...

    Pojechałem do Agro-Budu...ehhh
    Niech oni się trzymają przeglądów, a zostawią mechanikę tym co się znają...
    Prosta wymiana oleju zakończyła się:
    - pokrzywieniem osłon pod silinikiem (źle podłożone łapy podnośnika)....
    - po przyjeździe do domu.... olej ponad max... musiałem odysać szczykawą ..

    ręcę opadają... a co z poważniejszymi tematami...

    Chyba zrobię sobie pieczątkę i będę wymieniał sam w domu olej...

    9 3 Cytuj
  • 31 sie 2021

    Byle nie do Wołka w Myślenicach ...TRAGEDIA !!!

    20 Cytuj
  • 6 lut 2023

    Witam. Szukam osoby która zna się na fabrycznym radiu Opel Zafira b z 2005 roku. Prawdopodobnie problem z przyciskiem włączania/wyłączania radia (ale pewny nie jestem).

    Cytuj

Odpowiedz