Forum » Myślenice

DOBRY! MECHANIK - naprawa i usługi samochodowe w Myślenicach

  • 30 mar 2012

    ja polecam mechanike na Zarabiu koło Dolnego Jazu

    5 Cytuj
  • 8 kwi 2012

    A ja polecam mechanika w Zakliczynie czy Sieprawiu sam dokładnie nie wiem co to za miejscowosc w tym samym budynku co Myjnia Bezdotykowa jest chyba jedna w tamtych okolicach wiec mozna go znalesc jest bardzo dokładny cany ma jak kazdy inny ale robi bardzo starannie ja polecam.

    1 2 Cytuj
  • 8 kwi 2012

    hej, znacie kogoś z Myślenic lub okolic kto zajmuje się chipowaniem silników, dokładniej jtd?

    1 Cytuj
  • 8 kwi 2012

    Zapytaj na zasaniu tam gdzie robia pompy podobno sie cos w to bawia

    1 1 Cytuj
  • 9 kwi 2012

    Czy znacie kogoś z Myslenic kto zajmuje się naprawą motorów . Tylko nie z ulicy Dąbrowskiego

    2 1 Cytuj
  • 9 kwi 2012

    Mechanik z sieprawia koło myjni bezdotykowej naprawia motocykle bardzo dobrze

    1 1 Cytuj
  • 10 kwi 2012

    Chociażbyś nie wiem jakiego dobrego mechanika znalazł to pamiętaj że oni też na kłamstwie zarabiają. Zepsute jest jedno a powiedzą drugie ... zrobią jedno ale powiedzą że i tamto też zepsute wszystko po to by zarobić , jak ktoś się nie zna na samochodach zgodzi się nie wiedząc o niczym . Jednak jak ktoś jest ogarnięty nie pozwoli sobie na wmówienie głupoty .

    3 1 Cytuj
  • 10 kwi 2012

    zależy co chcesz robić z tym motorem ?? podaj markę i model

    1 Cytuj
  • 18 kwi 2012

    Panowie, kto u nas na wsi ogarnia w miarę autoalarmy ? Jedyny już ostatni pilot się rozlatuje i najlepiej byłoby dokodować nawet uniwersalne jakieś (nie zależy mi) bez patroszenia centrali. Niestety nie wiem jakiej marki centrala i w jakim Hz pracują. Robi ktoś to u nas czy do Kraka trzeba się udać ? Dzieki za podpowiedzi.
    P.S. Nowego nie chce , nowy sam potrafię założyć i zakodować.

    1 4 Cytuj
  • 18 kwi 2012

    z tego co sie orientuje to elektryk spod borzety sie w to bawi ;)

    3 3 Cytuj
  • 19 kwi 2012

    dziękuje , zatem odwiedzę Krzysztofa

    2 3 Cytuj
  • 21 kwi 2012

    Polecam zakład DISPOL na ulicy Dąbrowskiego 42c, zajmujacy sie naprawa wtryskiwaczy. W moim peugocie padły wtryski oddałem tam i do tej pory wszystko jest wporzadku samochod bardzo dobrze się sprawuje. Dodatkowo dostalem gwarancje i wymienione części z powrotem.

    9 4 Cytuj
  • 21 kwi 2012

    Vivaldi pytał o elektrykę, poza tym trochę zalatuje autoreklamą, no ale dobra........

    3 1 Cytuj
  • 26 kwi 2012

    DISPOL hahahahah proszę cie doświadczenie w branży 3 miesiące poprzedni zawód RZEŻNIK pojechałem tam z wtryskiem do Forda Mondeo powiedział mi ze nie da rady naprawić bo nie ma cześci itd...... wiec pojechałem do Zasania zrobili na drugi dzien dostałem pełna dokumentacje z maszyny przed robota w jakim był stanie i po robocie w jakim jest stanie i autko narazie chodzi bez problemu.

    2 10 Cytuj
  • 1 maj 2012

    burdek trochę jesteś nie doinformowany właściciel jest zupełnie inny a z tego co się dowiadywałem jego zawód to inż.mechanik sam korzystałem z ich usług i jak na razie jestem zadowolony.

    4 3 Cytuj
  • 1 maj 2012

    Przestań, podaj informację gdzie ten inż. pracował , jaką ma praktykę?

    1 4 Cytuj
  • 6 maj 2012

    wracając do wątku klimatyzacji czy w agro budzie w cenę nabicia gazu wliczony jest olej do sprężarki?

    1 Cytuj
  • 7 maj 2012

    pomoże ktoś?

    1 Cytuj
  • 7 maj 2012

    gdzie w myślenicach wypiaskowć felgi

    1 Cytuj
  • 7 maj 2012

    gdzie w Myślenicach można załadować akumulatory?

    1 Cytuj
  • 8 maj 2012

    [quote=gość: rozładowany] gdzie w Myślenicach można załadować akumulatory? [/quote]
    na wóz?

    1 Cytuj
  • 8 maj 2012

    ja polecam pana howańca na pilsudskiego kolo alberta

    3 Cytuj
  • 8 maj 2012

    [quote=gość: STARSZY OD w%u0119da] gdzie w myślenicach wypiaskowć felgi [/quote]
    nie opłaca się!! lepiej kupić nowe!

    1 1 Cytuj
  • 8 maj 2012

    Klimatyzacja:
    - czynnika się nie nabija - to bujda
    - czynnik się "spuszcza" z klimy, waży i dodaje X ilość brakującą lub wcale
    - dlatego płacenie z góry na wymianę czynnika to fikcja i ściema
    - pożądne warsztaty (szukaj ze świecą) kasują za ilość brakującą, a nie za usługę. Mogę podać przykład w krakowie: all-happy
    - olej dodaje się profilaktycznie i to nie jest jakiś znaczący koszt serwisowania klimy. Poprostu coś musi smarować sprężarkę.
    By the way: w przypadku roszczelnienia klimy powinno się obowiązkowo wymienić osuszacz...nikt tego nie robi :-/// ze względu na cenę.

    1 Cytuj
  • 8 maj 2012

    [quote=gość: frozen] gość: rozładowany napisał/a: gdzie w Myślenicach można załadować akumulatory?
    na wóz? [/quote]

    no do samochodu.

    1 Cytuj

Odpowiedz