Forum » Myślenice

FIRMA ZETA

  • 31 paź 2013

    potrzebuję informacji na temat firmy zeta, otworzyli niedawno zakład w jaworniku. Produkcja na wtryskarkach: łopaty do śniegu, wiadra itp.
    Chodzi mi o warunki pracy i płacy. Czy pracodawca jest słowny i uczciwy.
    Proszę o odpowiedź osób wiarygodnych...

    16 7 Cytuj
  • 31 paź 2013

    Życzę Ci aby ZETA była firmą uczciwą i wiarygodną.
    Inna firma, która obecnie organizuje się w Jaworniku, niestety taka nie jest.

    12 7 Cytuj
  • mateusz nowakowski 1 lis 2013

    Zeta siedzibę ma w Sieprawiu.Bardzo ważna rzecz to ze kiedys ta firma miała 2 właścicieli Pana Rafała oraz obecnego Pana Andrzeja . Od paru lat panowie nie współpracują razem i teraz firma funkcjonuje bardzo dobrze.Obecnie firma należy do Andrzeja B. Pan Rafał otworzył firme pod taką samą nazwą która mieśćiła sie w Kłaju i z tego co pamiętam to już zbankrutowała.Nie wiem jakie zarobki tam są.

    9 4 Cytuj
  • 2 lis 2013

    dzięki za informację i proszę o dalsze wypowiedzi

    5 1 Cytuj
  • mateusz nowakowski 2 lis 2013

    Jeśli chcesz coś więcej wiedzieć o Panu Andrzeju to mogę podpytać w Sieprawiu znajomych którzy napewno go znają.

    4 4 Cytuj
  • 2 lis 2013

    Chodzi głownie o pracę w samym zakładzie...
    chętnie bym dowiedział się tego jak wygląda praca od środka...
    no najlepiej od osób które współpracują z nim /pracownicy/ lub osób które miały z nim styczność.
    Nie chodzi mi o plotki, tylko faktyczne rzeczowe informację, które chciałbym zdobyć, żeby wiedzieć co mnie czeka podejmując z nim współpracę.

    2 2 Cytuj
  • mateusz nowakowski 2 lis 2013

    Tego nie wiem. Ale nei tylko od szefa zależy atmosfera w pracy, Szef może być w porządku ale np pracownicy mogą być nie mili . Tego nie życzę.

    12 4 Cytuj
  • 9 lut 2016

    Nie polecam tego zakładu . Pracowałam tam jakiś czas niskie wynagrodzenia .. dużo ciężkiej pracy która nie jest doceniana. Na każdym kroku odbierane jest premia.

    16 Cytuj
  • 9 lut 2016

    Witam ten zakład to kompletna klapa Właściciel Jest wielkim cwaniakiem na każdym kroku chce okradać pracowników z wynagrodzenia człowiek w tym zakładzie haruje jak MURZYN za marne 6zł i za kogoś błędy pokutują wszyscy.,

    17 3 Cytuj
  • 10 lut 2016

    Mój znajomy tam pracuje od 2 lat i nie narzeka na warunki pracy. Nie wiem czym się zajmowałeś tam ze miałeś 6 zł ale on ma 10zł/h.

    4 18 Cytuj
  • Samanta Rigerr 10 lut 2016
    Bartol26 napisał/a:

    Mój znajomy tam pracuje od 2 lat i nie narzeka na warunki pracy. Nie wiem czym się zajmowałeś tam ze miałeś 6 zł ale on ma 10zł/h.

    I to właśnie przez takich jak Twój znajomy mamy taki wyzysk, Ciekawy człowiek z Tego znajomego dadzą mu marne 80 zł na dzień i On jest zadowolony..... Z czego On żyje ? Bo za 1500 zł na miesiąc to raczej wegetacja.

    23 5 Cytuj
  • 11 lut 2016

    Wszyscy by chcieli zarabiać po 20zł/h tylko co maja powiedzieć ludzie po studiach? Są ludzie po zawodówkach co uczyć im się nie chciało to robią za 10zł i niech nie mają pretensji że nie znajdą lepszej roboty. Proste i logiczne

    9 29 Cytuj
  • Andrzej 11 lut 2016

    Proste i logiczne jest to, że jakby nikt za 10zł/h nie pracował, to pracodawca musiałby więcej płacić. Czy spowodowałoby to wzrost cen? Zapewne, ale czy proporcjonalnie do wyższego wynagrodzenia, to już nie jestem taki pewien. Być może taki szef musiałby delikatnie obniżyć swoje zyski.

    8 3 Cytuj
  • 11 lut 2016
    Bartol26 napisał/a:

    Wszyscy by chcieli zarabiać po 20zł/h tylko co maja powiedzieć ludzie po studiach? Są ludzie po zawodówkach co uczyć im się nie chciało to robią za 10zł i niech nie mają pretensji że nie znajdą lepszej roboty. Proste i logiczne

    No nie byłabym taka pewna, nie raz osoba po zawodówce zarabia sporo więcej od osoby po studiach. Nie ma reguły, wszystko zależy od zawodu/kierunku.

    14 2 Cytuj
  • 11 lut 2016
    Rossellinique napisał/a:

    No nie byłabym taka pewna, nie raz osoba po zawodówce zarabia sporo więcej od osoby po studiach. Nie ma reguły, wszystko zależy od zawodu/kierunku.

    Jak sama napisałas ''nie raz'' czyli bardzo mało jest takich osób.

    Polska jest za biednym krajem na takie zarobki .

    6 12 Cytuj

Odpowiedz