Forum » Myślenice

Akcja znicz 2013

  • 1 lis 2013

    Za nami 1 dzień świąt. Często podróżujemy na oddalone od siebie cmentarze i spędzamy dużo czasu za kółkiem. Założyłem więc temat z myślą o wskazówkach jak najlepiej dojechać na cmentarze w naszym powiecie czy województwie, jak omijać korki czy zwrócić uwagę na miejsca szczególnie lubiane przez "misiaczki"..

    5 13 Cytuj
  • 2 lis 2013

    Wczoraj pierwszy raz w życiu byłem pozytywnie zaskoczony postawą małopolskiej "drogówki", przejechałem1 listopada przeszło 300 km, a policjanci zajmowali się głównie rozładowywaniem korków koło cmentarza, oraz kierowaniem ruchem w newralgicznych częściach miast.

    dla mnie wielki plus za wczoraj !

    14 2 Cytuj
  • 2 lis 2013

    Czekaj bo po akcji będą chcieli odbić sobie"straty" za te dni to znowu zaczną się czaić.

    2 7 Cytuj
  • 2 lis 2013

    Zawsze możesz kupić CV Radio i kontaktować się na drodze czy na danej drodze stoją czy też nie.

    3 10 Cytuj
  • 2 lis 2013
    krowka123 napisał/a:

    Czekaj bo po akcji będą chcieli odbić sobie"straty" za te dni to znowu zaczną się czaić.

    Jako katolik - tak gorliwy powinieneś się cieszyć - w końcu dbają o porządek i przeciwdziałają grzechom idiotów np. po alkoholu ;). Isn't it so easy ?: )

    6 3 Cytuj
  • 2 lis 2013

    Na małym cmentarzy groby żołnierzy radzieckich.
    Wydaje mi się, że wystarczyły by tylko te dwie kwatery przed obeliskiem, za to zadbane.
    Reszta to i tak trawa i nieład. A przecież chowano do jednej wspólnej mogiły a ta pozostałość poniżej to tylko groby symboliczne.

    2 4 Cytuj
  • 2 lis 2013
    Assassin napisał/a:

    Zawsze możesz kupić CV Radio i kontaktować się na drodze czy na danej drodze stoją czy też nie.

    Chodziło raczej o Cb radio ;-)

    4 3 Cytuj
  • 3 lis 2013
    marcin007 napisał/a:

    Assassin napisał/a:Zawsze możesz kupić CV Radio i kontaktować się na drodze czy na danej drodze stoją czy też nie.Chodziło raczej o Cb radio ;-)

    No tak CB Radio , Mój błąd :-P , w ten dzień tyle CV wysłałem że mi się już przestawiało .

    2 2 Cytuj
  • 3 lis 2013

    Przy okazji akcji znicz pytanie:
    czy to prawda że Kustosz Bałuk, cmentarza przy kościółku Jakuba, ma kilkanaście grobów na tymże?

    3 3 Cytuj
  • 5 lis 2013

    No przeciesz nie bedzie howal bliskich przy domu. Jak wlasciciel rzezni je sobie swoja kielbase to tez jest zle?

    Na drogach bylo bardzo bespiecznie. Kilka razy widzialem dziwne manewry ale atmosfera zaduszek spowodowala ze wszyscy jezdzili znacznie bespieczniej.

    1 Cytuj

Odpowiedz