Forum » Myślenice

Butki dla Naszych dzieci :)

  • 3 lis 2013

    Witam,
    Chciałam prosić wszystkie chętne mamy o podzielenie się ze mną opinią na temat tego jakie najczęściej kupujecie obuwie dla swoich pociech w jakich przedziałach cenowych? Jakich butów waszym zdanie brakuje w Myślenicach tzn. jakiego sklepu z jakimi butami? Ja jestem mamą 2-latka i powiem szczerze, że nie znalazłam nigdzie poza pantofelkami obuwia Ren But, czy tymi bucikami nikt nie jest zainteresowany? Są tańszą alternatywą Bartków czy Emeli, Geox-ów. Mam takie wrażenie że chcąc kupić buty dziecku tą są takie za 200 zł bądź chińskie za 30 twarde jak kamień. Czy kupujecie częściej drogie buciki czy te całkiem tanie? Myślę o stworzeniu jakiegoś przyjaznego sklepu z butami dla Naszych dzieci i tak się zastanawiam czego Wam Mamom brakuje?

    2 2 Cytuj
  • 3 lis 2013
    MamaKacperka napisał/a:

    Witam,
    Chciałam prosić wszystkie chętne mamy o podzielenie się ze mną opinią na temat tego jakie najczęściej kupujecie obuwie dla swoich pociech w jakich przedziałach cenowych? Jakich butów waszym zdanie brakuje w Myślenicach tzn. jakiego sklepu z jakimi butami? Ja jestem mamą 2-latka i powiem szczerze, że nie znalazłam nigdzie poza pantofelkami obuwia Ren But, czy tymi bucikami nikt nie jest zainteresowany? Są tańszą alternatywą Bartków czy Emeli, Geox-ów. Mam takie wrażenie że chcąc kupić buty dziecku tą są takie za 200 zł bądź chińskie za 30 twarde jak kamień. Czy kupujecie częściej drogie buciki czy te całkiem tanie? Myślę o stworzeniu jakiegoś przyjaznego sklepu z butami dla Naszych dzieci i tak się zastanawiam czego Wam Mamom brakuje?

    Ja kupuję tylko Ecco lub Geox drogie ale warte swojej ceny.

    3 3 Cytuj
  • 4 lis 2013

    decathlon i buty Quechua... niestety buty te dostępne w M-cach albo szybko sie rozpadały(dosłownie) albo po paru dniach użytkowania wyglądały jakby chodziło w nich wcześniej kilkoro dzieci:( od roku kupuję synowi buty tylko tam i jak do tej pory wymieniam na większy rozmiar a nie wyrzucam bo się zużyły...

    2 Cytuj
  • 5 lis 2013

    buty sportowe dla dzieci w reni-sport w rudniku

    Cytuj
  • 5 lis 2013
    OLO1 napisał/a:

    buty sportowe dla dzieci w reni-sport w rudniku

    Jest tam sklep stacjonarny, czy tylko internetowy?

    Cytuj
  • 6 lis 2013

    mozna tez przyjechac i kupic przyjezdza duzo ludzi z myslenic i okolic

    Cytuj
  • 6 lis 2013

    My mamy :
    Sandałki,trampki, kozaczki - Bartek, Next,
    Śniegowce - Quechua lubimy te z rzepą bo lepiej trzymają
    Półbuty Action Boy ,Rebel , Clarks , Kornecki
    Adidasy -Nike adidas albo Code też świetne
    Po domku Crocksy albo trampki

    Buty kupuję przez internet u moich dzieci marka nie ma tak znaczenia jak wygląd a ja zwracam uwagę głownie na to z czego SA zrobione, czy maja wkładkę profilowaną, jak są wysokie bo jednemu z moich dzieci ucieka nózka, czy są ciepłe, wygodne, najlepiej jak szyte nie klejone itd...itd powodzenia w zakupach :)

    Cytuj
  • 6 lis 2013

    A co myślcie o obuwiu Ren-but?

    Cytuj

Odpowiedz