Forum » Myślenice

Busy Myślenice - Kraków. 11 listopada. jeżdżą?

  • Lola 6 lis 2013

    Witam. Chciałabym zapytać,czy ktoś orientuje się, czy 11 listopada jeżdżą busy z Myślenic do Krakowa? Jeżeli tak, to jak często?

    Pozdrawiam :)

    7 Cytuj
  • 7 lis 2013

    podpinam się pod pytanie

    1 Cytuj
  • 8 lis 2013

    nie wiemy.

    Cytuj
  • Pablo 8 lis 2013

    Zapewne nie. W tej kwestii nasi włodarze miasta po prostu dali dupy. PKS - zaorany, a panowie z busów robią co im pasuje. W żadne święta nie jeżdżą (może są wyjątki, o których nic nie słyszałem) to czemu mieli by jeździć 11.11 ? Z Krakowa do Wieliczki - bez problemu. Z Krakowa do Myślenic, jak na jakąś wioskę - nic nie jedzie, a jak już jedzie to albo cię nie zabierze albo doładowany tak, że nie ma mowy o siedzeniu.

    Na szczęście wybory blisko.... :-))))

    3 2 Cytuj
  • 8 lis 2013

    I co wybory poprawią?Maciej wygra w I turze i będzie jak było.
    Cytat". Z Krakowa do Myślenic, jak na jakąś wioskę - nic nie jedzie, a jak już jedzie to albo cię nie zabierze albo ....."a co nie wioska.Tylko na wsi chłopi dziękowali dziedzicowi za wszystko tak jak u nas.

    3 2 Cytuj
  • Pablo 8 lis 2013
    krowka123 napisał/a:

    I co wybory poprawią?

    Ja tam wiem na kogo nie zagłosuję. :-)
    Ale nie będziemy ciągnąć tego tematu w tym wątku.

    Natomiast co do busów - dla mnie to jest Mega porażka... Nie wiem czy ktokolwiek, kto wydał koncesję busiarzom miał na to jakikolwiek pomysł.... Obecna sytuacja jest z całą pewnością niedopuszczalna. Niestety większość ludzi radzi sobie z tym za pomocą... własnego samochodu.

    Dodam tylko, że o wypadzie na Krakowski rynek lub na późny seans do kina w Krakowie nie ma co się nawet wybierać jak nie masz samochodu. Po 22:00 nie ma czym wrócić do domu. I o ile mogę to zrozumieć w tygodniu, tak w weekendy busy powinny jeździć do 00:00. To tyle...

    5 2 Cytuj
  • 8 lis 2013

    Tylko jeśli ktoś nie ma samochodu, to już w długi weekend się nigdzie nie ruszy, bo o ile wyjedzie to będzie musiał wrócić w niedzielę, kiedy jeszcze cokolwiek jeździ albo nie wracać wcale.

    Zgadzam się - kursy w święta i niedziele to porażka. Szkoda, że to nie busy są dla ludzi tylko ludzie dla busów.

    3 3 Cytuj
  • 8 lis 2013

    Dziś jeden z kierowców busa (Kraków- Myślenice) powiedział że będą jeździć tak jak w niedziele. Nie wiem tylko czy to tyczy się tego jednego przewoźnika, czy po prostu nie wiedział i tak powiedział.

    2 1 Cytuj
  • 8 lis 2013

    I na co komu punk informacji turystycznej skoro nic tam nie wiedzą?

    3 1 Cytuj
  • 9 lis 2013

    Czy ktos jest w stanie wypowiedzieć się co do częstotliwości kursowania busów w dniu 11 listopada na trasie do Krakowa?

    1 Cytuj
  • 9 lis 2013

    obowiazuje rozkład niedzielny

    4 Cytuj
  • 10 lis 2013

    Według mnie powinien być jeden czy może dwa nocne kursy z Krakowa do Myślenic, np tak o 1, i o 3 w nocy, bo wrócić w nocy z Krakowa to nie lada sztuka, a czasem tak bywa że trzeba.

    5 Cytuj
  • 10 lis 2013
    jurek123 napisał/a:

    Według mnie powinien być jeden czy może dwa nocne kursy z Krakowa do Myślenic, np tak o 1, i o 3 w nocy, bo wrócić w nocy z Krakowa to nie lada sztuka, a czasem tak bywa że trzeba.

    WTEDY CZĘŚCIEJ NA IMPREZY MOŻNA BY SIĘ WYBRAĆ - niestety w naszej WIOSCE Myślenice nie ma gdzie wyjść

    2 1 Cytuj

Odpowiedz