Forum » Myślenice

LIDL na dolnym przedmieściu

  • 11 lis 2013
    anett10 napisał/a:

    ja słyszałam, że Lidl ma powstać na osiedlu tam gdzie są garaże.... w tym miejscu

    ... Nierealne, nie w tym dziesięcioleciu.

    6 Cytuj
  • 11 lis 2013
    el Jimador napisał/a:

    anett10 napisał/a:ja słyszałam, że Lidl ma powstać na osiedlu tam gdzie są garaże.... w tym miejscu... Nierealne, nie w tym dziesięcioleciu.

    Masz tam zapewne jeden (albo niejeden) z tych systematycznie obsikiwanych blaszanych "garaży"?

    2 5 Cytuj
  • 12 lis 2013
    pan Kracy napisał/a:

    el Jimador napisał/a:anett10 napisał/a:ja słyszałam, że Lidl ma powstać na osiedlu tam gdzie są garaże.... w tym miejscu... Nierealne, nie w tym dziesięcioleciu.Masz tam zapewne jeden (albo niejeden) z tych systematycznie obsikiwanych blaszanych "garaży"?

    nie, mieszkam na dolnym przedmieściu;)

    1 Cytuj
  • 12 lis 2013

    ...
    "...Po pierwsze, bo mieszkańcy korzystający dziś z garaży "blaszaków" nie chcą z nich rezygnować. Jest też drugi powód. - Wycofał się inwestor, który mógłby pokryć część kosztów wielopoziomowego parkingu - opowiada Kornelia Pacek. Jak jednak dodaje, plan ten może być w przyszłości zrealizowany ze względu na takie przeznaczenie terenu, gdzie stoją dziś "blaszaki", w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego.Budowa parkingu, jak mówi radny Bogusław Podmokły, wiąże się z planami budowy dróg przeciwpożarowych. Kiedy te powstaną? UMiG odpowiada, że kiedy będą dostępne środki..."
    źr. Dziennik Polski

    3 Cytuj
  • 14 lis 2013

    Najgorsze jest to, że taka Biedronka, Tesco czy Carrefour nie płacą podatku w Polsce tylko w swoich krajach to sobie pomyślcie ile milionów zostaje wyprowadzonych z naszego kraju.

    Oczywiście PIS chciał to zmienić, ale Tusk oczywiście się na to nie zgodził ...

    Przeciesz PiS był przy władzy nie tak dawno i było tak samo , tak samo zagraniczne seci nie płaciły podatków.
    Ja jak przedsiębiorca muszę płacić haracz przez dziesięć lat po 10 000 tysięcy roczne za to ,że wybudowałam sobie budynek gospodarczy na swojej działce i nie urośnie na niej trawa!!!! rozumiecie to bo ja nie . I tą uchwałę uchwalono za czasów rządów PiS !!!! "PiS chciał zmienić ale Tusk sie nie zgodził " może ty sie nie wypowiadaj w ogóle co .

    6 16 Cytuj
  • ania 14 lis 2013

    podobno się wycofali, ale się nie podpiszę bo to plotka a wiadomo jak to z tymi plotkami jest

    1 Cytuj
  • 19 maj 2014

    A ja bym się bardzo ucieszyła gdyby taki sklep u nas powstał świetne mają w nim produkty nie raz miałam okazje skosztować z stamtąd parówek - pychota i kompletnie nie rozumiem niektórych osób krytykujących powstanie tego sklepu- dzięki tym inwestycjom zagranicznym w naszym kraju jest mniejsze bezrobocie.

    4 11 Cytuj
  • Misiek 19 maj 2014

    Bdobrze niech rośnie konkurencja bo biedronka z czasem robi się coraz droższa, przykład bardzo dobry kefir który szedł jak woda litrowa butelka kosztowała 0,90zł jakiś czas temu zniknął a po kilku tygodniach pojawił się na nowo 0,98zł tyle że w butelkach 0,4l albo nawet 0.3l i tak jest z różnymi produktami w biedronie.

    11 Cytuj
  • 19 maj 2014

    Wspaniałe wyroby,producenci produkują specjalnie dla hipermarketów gdzie np.parówki są po 5 zł za kg a kiełabasa grilowa po 9 zł.Czy w takim wyrobie może być mięso?Gdyby ktoś widział jak i z czego to jest produkowane nie wziąłby tych wspaniałych produktów do ust,natomiast to co od wieków było konsumowane (wędzone wędliny) ma być zakazane.Tylko hipermarkety z ich super promocjami.

    15 Cytuj
  • 20 maj 2014

    Kiedy ma powstać ten Lidl?:)

    4 Cytuj
  • 20 maj 2014
    pan Kracy napisał/a:

    Kolego, niech jeszcze ci pracodawcy z Portugalii czy Niemiec zaczną wprowadzać swoje standardy w zarobkach!

    Nie tylko w zarobkach ale też w warunkach pracy. Niestety często dzieje się tak , że to Polacy zarządzający w takich firmach zagranicznych, najbardziej gnoją swoich Rodaków!

    18 1 Cytuj
  • 30 maj 2014

    A ja słyszałam że lidl ma powstać koło ronda koczyńskiego tam gdzie także powstaje sponcjusz

    8 Cytuj
  • 31 maj 2014

    Ja znów, że w miejscu dawnego Efektu. A tam jest duuużo miejsca.

    1 2 Cytuj
  • 1 cze 2014
    polancity napisał/a:

    A ja słyszałam że lidl ma powstać koło ronda koczyńskiego tam gdzie także powstaje sponcjusz

    w Polonce bedzie w glinioku już tam teren przygotowany

    5 4 Cytuj
  • 21 sie 2014

    kiedy otwarcie lidla jest wiecie moze

    5 2 Cytuj
  • 25 sie 2014
    polancity napisał/a:

    A ja słyszałam że lidl ma powstać koło ronda koczyńskiego tam gdzie także powstaje sponcjusz

    tam powstaje market budowlany

    2 2 Cytuj
  • ania 25 sie 2014

    to nie lidl, to mrówka

    11 Cytuj
  • 15 lis 2016

    Wie ktoś coś czy ruszył sie temat lidla?

    4 1 Cytuj
  • 16 lis 2016
    DjKiller napisał/a:

    Wie ktoś coś czy ruszył sie temat lidla?

    Z tego co gdzieś wyczytałem to LIDL należy do tej samej grupy co KAUFLAND więc przypuszczam granicząc z pewnością że to chodzi właśnie o świeżo wybudowanego KAUFLANDA

    6 Cytuj

Odpowiedz