Forum » Myślenice

Poszukiwani sprawcy napadu

  • 10 lis 2013

    POSZUKUJEMY OSÓB KTÓRE NAPADŁY NA SALON GIER W DNIU 09.11.2013 OK 4:30 RANO

    CHARAKTERYSTYKA JEDNEGO ZE SPRAWCÓW:

    WYSOKI, SEPLENIĄCY, Z "DZIURAMI" W POLICZKACH
    W DNIU NAPADU MIAŁ NA SOBIE CIEMNE UBRANIE ORAZ ŻÓŁTE NAKRYCIE GŁOWY

    DLA OSOBY KTÓRA POMOŻE W USTALENIU SPRAWCY WYZNACZYMY NAGRODĘ

    25 11 Cytuj
  • jeden język a dwoje uszu 12 lis 2013

    Po pierwsze ciszej. Współczuję że Cię napadli, to jednak nie powód aby krzyczeć dużymi litrami.
    Po drugie wypadało by jeszcze dodać gdzie ten salon gier się znajduje. Nie dla wszystkich musi być to oczywiste.

    12 46 Cytuj
  • Def Ibrylator 12 lis 2013

    Lokalizacja salonu : https://maps.google.pl/maps?saddr=Nieznana+droga&hl=pl&ll=49.832692,19.934483&spn=0.002945,0.004823&sll=49.832858,19.934156&sspn=0.002945,0.004823&geocode=FZVj-AIdiiowAQ&t=h&mra=ls&z=18

    Zaraz zapytacie o monitoring - zasłyszałem, że mieli ponoć wtedy czyszczenie serwerów i nagrań niema. Ciekawe, czy złodzieje o tym wiedzieli.

    Ale daję sobie łapę uciąć, że to ktoś z osiedlowej szajki. Chociaż tylko zgaduję.

    15 3 Cytuj
  • Bogdan Banat 12 lis 2013

    Ale czemu chcial zatrudniac wylacznie mlode zgrabne dziewczyny? cos tu mi ni pasuje

    28 4 Cytuj
  • Marek 12 lis 2013

    mafia , mafia !

    19 1 Cytuj
  • Bogdan Banat 13 lis 2013

    Corka tam miała pracować w weekendy,dzięki Bogu rozradzilismy jej te prace. Miala mieć w razie czego pomoc grupy inter z Solidu ale oni sami są wystraszeni

    18 4 Cytuj
  • 13 lis 2013

    Gowniarzy trzeba zlapac !!! nie beda straszyc dziewczyn.Trzeba miec niezle nasrane w glowie i byc bez jaj... Hotspot jestesmy z wami !! zlapcie tych gnoi .

    11 5 Cytuj
  • 13 lis 2013

    Ale czemu chcial zatrudniac wylacznie mlode zgrabne dziewczyny? cos tu mi ni pasuje[/cytat]
    a skad wiesz ,ze chcial tylko takie zatrudniac ? do czego pijesz zastanawia mnie to grubo !

    9 6 Cytuj
  • 13 lis 2013

    No nas w sumie też to zastawia. Owszem mamy pracownice ale nigdzie nie jest i nie było napisane że miały lub mają być zgrabne. A dlatego zatrudniamy kobiety żeby nie trafić właśnie na takich chuliganów a wydaje nam się że kobiety są bardziej odpowiedzialne.

    3 10 Cytuj
  • 13 lis 2013

    bardzo czesto pojawiala sie oferta pracy i wyraznie napisane bylo ze 2 mlodych dziewczyn.

    7 4 Cytuj
  • 13 lis 2013

    ale nigdzie nie bylo napisane ze zgrabnych.....

    4 5 Cytuj
  • 13 lis 2013
    GOSCXX napisał/a:

    bardzo czesto pojawiala sie oferta pracy i wyraznie napisane bylo ze 2 mlodych dziewczyn.

    Dokładnie!! Młodych a nie zgrabnych a to dwa różne pojęcia :D

    6 7 Cytuj
  • 13 lis 2013

    wiadomo ze jak pojawilo sie ogloszenie mlodych to juz cos mialo znaczyc bo co to za wymog ze ma byc mloda?? wiadomo nie starsza babcia ale pisanie ze mlodej to troche bez sensu

    6 9 Cytuj
  • 13 lis 2013
    GOSCXX napisał/a:

    wiadomo ze jak pojawilo sie ogloszenie mlodych to juz cos mialo znaczyc bo co to za wymog ze ma byc mloda?? wiadomo nie starsza babcia ale pisanie ze mlodej to troche bez sensu

    a co to niby mialo znaczyc wedlug Ciebie ? to gdyby bylo napisane ze starszych to wtedy tez by Ci cos nie pasowalo..?

    3 7 Cytuj
  • 13 lis 2013

    Sam zastanawiałem się nad pracą w tym salonie gier , jednak po przemyśleniu wiedziałem że nie ma sensu na podjęcie pracy w takim miejscu . Teraz widzę że bardzo dobrze zrobiłem, co do ogłoszenia o pracę nie było nic napisane że potrzebują zgrabnych dziewczyn, potrzebowali " dziewczyn lub ostatecznie faceta" . Coraz to gorzej w Myślenicach , a swoją drogą odpowiedź że odpowiedzialne są tylko dziewczyny jest błędną odpowiedzią oraz złym myśleniem i z takim myśleniem wątpię aby firma pracodawcy się utrzymała długo.

    14 3 Cytuj
  • 14 lis 2013

    co za roznica jaki tam jest personel chyba napad nie byl wywolany wiekiem osoby ani plcia boto nie byl gwalt poza tym wlasnie dlatego ze nie rozumiecie sensu dobierania personelu pracujecie na tasmie w fabryce i jestescie po 8 latach starszymi pakowaczami i mozecie pakowac o jeden produkt wiecej do pudelka niz mlodszy pakowacz a nie prowadzicie zadnej dzialalnosci bo itak by wam sie nie utrzymala skoro nie rozumiecie zwiazku dobrania odpowiedniego personelu do danego stanowiska..

    7 16 Cytuj
  • 14 lis 2013
    Assassin napisał/a:

    Sam zastanawiałem się nad pracą w tym salonie gier , jednak po przemyśleniu wiedziałem że nie ma sensu na podjęcie pracy w takim miejscu . Teraz widzę że bardzo dobrze zrobiłem, co do ogłoszenia o pracę nie było nic napisane że potrzebują zgrabnych dziewczyn, potrzebowali " dziewczyn lub ostatecznie faceta" . Coraz to gorzej w Myślenicach , a swoją drogą odpowiedź że odpowiedzialne są tylko dziewczyny jest błędną odpowiedzią oraz złym myśleniem i z takim myśleniem wątpię aby firma pracodawcy się utrzymała długo.

    p.s o ile dobrze pamietam nigdy nie zamieszczalismy ogloszenia odnosnie w ostatecznosci faceta ani nic podobnego zawsze moglo to byc ogloszenie innego salonu gier w ostatnim czasie bylo ich 6 czy 7 w myslenicach czesc sie zamknelo juz

    4 10 Cytuj
  • 14 lis 2013
    GOSCXX napisał/a:

    wiadomo ze jak pojawilo sie ogloszenie mlodych to juz cos mialo znaczyc bo co to za wymog ze ma byc mloda?? wiadomo nie starsza babcia ale pisanie ze mlodej to troche bez sensu

    wiesz co to za wymog??? moj kaprys wystarczajacy powod?? chyba mam do tego prawo i nie musze pytac nikogo o taka zgode ?? poza tym na 20 dziewczyn bylo tylko 5 ogarnietych zeby mozna im bylo zaproponowac ta prace z czego dwie nie odpowiedzialne tak wiec zostaly nam trzy i jak narazie zadna nie mowila ze jej cos sie nie podoba albo chce zmienic ta prace a jesli tak bardzo chcesz w to wnikac to moze idzi i zapytaj ich o zdanie zanim sie za nie wypowiesz

    7 8 Cytuj
  • 14 lis 2013
    Bruner napisał/a:

    Corka tam miała pracować w weekendy,dzięki Bogu rozradzilismy jej te prace. Miala mieć w razie czego pomoc grupy inter z Solidu ale oni sami są wystraszeni

    zastanawia mnie kto jej proponowal prace w weekendy bo z tego co wiem zmiany byly ustalone zupelnie inaczej i jest nam zbedna osoba na weekendy no chyba ze forumowicze wiedza lepiej niz ja to przepraszam ze zabralem glos

    4 8 Cytuj
  • 14 lis 2013
    BoskiMarek napisał/a:

    mafia , mafia !

    naogladales sie filmow w polsce nie mamafi ;)

    3 9 Cytuj
  • paulam 14 lis 2013

    popieram hotspot w całości. Do danego stanowiska musi być odpowiedni człowiek. I gdybym to ja miała taką firmę to również zatrudniła bym młode kobiety. Jeśli ktoś uważa,że wchodząc do salonu gier powinna go obsługiwać emerytka (nie ubliżając nikomu) to jego sprawa. Po prostu są stanowiska pracy do których nie każdy się nadaje.
    Mam nadzieję, że sprawcy się znajdą. Każdy złodziej, wandal i tym podobni powinni być ukarani.

    8 8 Cytuj
  • 14 lis 2013
    hotspot napisał/a:

    posluchajcie osly co za roznica jaki tam jest personel chyba napad nie byl wywolany wiekiem osoby ani plcia boto nie byl gwalt poza tym wlasnie dlatego ze nie rozumiecie sensu dobierania personelu pracujecie na tasmie w fabryce i jestescie po 8 latach starszymi pakowaczami i mozecie pakowac o jeden produkt wiecej do pudelka niz mlodszy pakowacz a nie prowadzicie zadnej dzialalnosci bo itak by wam sie nie utrzymala skoro nie rozumiecie zwiazku dobrania odpowiedniego personelu do danego stanowiska..

    A co masz do ludzi którzy pracują w fabrykach na taśmie ? ludzie czapki z głów przed BIZNESMENEM hahahaha jak by nie m.in Ci ludzi którzy pracują na taśmach to byś nie miał nawet hajsu żeby prąd w tej budzie ogarnąć. Tak że pokory trochę :)

    17 4 Cytuj
  • 14 lis 2013

    wiesz co to za wymog??? moj kaprys wystarczajacy powod?? chyba mam do tego prawo i nie musze pytac nikogo o taka zgode ?? poza tym na 20 dziewczyn bylo tylko 5 ogarnietych zeby mozna im bylo zaproponowac ta prace z czego dwie nie odpowiedzialne tak wiec zostaly nam trzy i jak narazie zadna nie mowila ze jej cos sie nie podoba albo chce zmienic ta prace a jesli tak bardzo chcesz w to wnikac to moze idzi i zapytaj ich o zdanie zanim sie za nie wypowiesz

    tak sie sklada ze 1 dziewczyna ktora tam pracowala mowila co nie co i nie wybychaj tak a to ze to twoj kaprys to teraz sa skutki bo jezeli napisal bys ze szukasz pracownika so salonu gier nie koniecznie mlodej dziewczyny to nie znaczy ze trafil by Ci sie ktos nie odpowiedzialny.

    a co starsza kobiety wiadomo ze nie zglosily by sie jakies 50 ale np po 30 nie nadawaly by sie do tej pracy bo co np juz nie byly by takie atrakcyjne zebyprzyciagac klientow?

    7 6 Cytuj
  • 14 lis 2013

    a co starsza kobiety wiadomo ze nie zglosily by sie jakies 50 ale np po 30 nie nadawaly by sie do tej pracy bo co np juz nie byly by takie atrakcyjne zebyprzyciagac klientow?

    Słuchaj ja jestem po 30 i jestem bardzo atrakcyjna i jest wiele kobiet po 50 również atrakcyjnych tak ,że nie bądź bezczelny gówniarzu !!!

    8 13 Cytuj

Odpowiedz