Forum » Myślenice

Rondo obok bp

  • 12 lis 2013

    czy może wie ktoś co się stało na rondzie obok bp jeszcze dzisiaj rano palił się tam znicz i znak był zniszczony ?

    7 5 Cytuj
  • 12 lis 2013

    kierowca samochodu osobowego jadacy z borzety wpadl na rondo przejechal przez jego srodek i wjechal prosto pod tira zginal na miejscu

    11 3 Cytuj
  • 13 lis 2013

    dlaczego tego nie ma na stronie głównej miasto info?

    8 8 Cytuj
  • 13 lis 2013
    pawcio napisał/a:

    dlaczego tego nie ma na stronie głównej miasto info?

    Ponieważ czekamy na odpowiedź policji w tej sprawie. Według zapowiedzi, otrzymamy je jutro.

    7 14 Cytuj
  • 13 lis 2013

    aż ciary przechodzą jak się o tym pomyśli. To był jakiś starszy gość czy młody kierowca?

    3 8 Cytuj
  • Basia 13 lis 2013

    kiedy to było?

    3 7 Cytuj
  • 13 lis 2013
    Redakcja napisał/a:

    pawcio napisał/a:dlaczego tego nie ma na stronie głównej miasto info?Ponieważ czekamy na odpowiedź policji w tej sprawie. Według zapowiedzi, otrzymamy je jutro.

    Bo myslenicka Policyja jeszcze nie wie zapewne co tam się wydarzyło tylko czeka na relacje świadków.
    Wtedy odpiszą.

    11 6 Cytuj
  • 13 lis 2013
    pan Kracy napisał/a:

    Bo myslenicka Policyja jeszcze nie wie zapewne co tam się wydarzyło tylko czeka na relacje świadków.
    Wtedy odpiszą.

    a co oni wiedzą? gdzie stać aby zarobić na obiad.

    12 9 Cytuj
  • 13 lis 2013

    Komu w ogóle było potrzebne to rondo? Zbudowali go jako jedno z pierwszych w naszym mieście (na pewno Urząd skarbowy sobie zażyczył) a przecież mamy gorsze skrzyżowania choćby z rynku na Sobieskiego (z Dąbrowskiego i Sienkiewicza)

    9 28 Cytuj
  • Mariusz Marioosz 13 lis 2013

    Chyba raczej Sobieskiego niż Sienkiewicza :)

    5 2 Cytuj
  • 13 lis 2013

    Jakiś młody napaleniec musiał jechać albo się brał za wyprzedzanie przez wyspke, dużo takich kozaków sie popisuje w ten sposób a potem się nie wyzbierał

    6 6 Cytuj
  • 15 lis 2013

    co się tam w końcu stało zginął tam ktoś? jedni mówią że znicze się palą a redakcja jakoś nic nie pisze

    6 4 Cytuj
  • 15 lis 2013
    pawcio napisał/a:

    co się tam w końcu stało zginął tam ktoś? jedni mówią że znicze się palą a redakcja jakoś nic nie pisze

    Redakcja znów dotrzymuje słowa: Trzynastego napisała: "Według zapowiedzi, otrzymamy je jutro."

    5 7 Cytuj
  • 16 lis 2013
    pan Kracy napisał/a:

    pawcio napisał/a:co się tam w końcu stało zginął tam ktoś? jedni mówią że znicze się palą a redakcja jakoś nic nie piszeRedakcja znów dotrzymuje słowa: Trzynastego napisała: "Według zapowiedzi, otrzymamy je jutro."

    Napisaliśmy, że według zapowiedzi policji OTRZYMAMY je jutro, a nie, że jutro zostaną opublikowane. Materiał dotyczący zdarzeń na rondzie pojawi się w ten weekend.

    W jakim jeszcze przypadku nie dotrzymaliśmy słowa?

    3 8 Cytuj
  • 16 lis 2013
    Redakcja napisał/a:

    Napisaliśmy, że według zapowiedzi policji OTRZYMAMY je jutro, a nie, że jutro zostaną opublikowane.

    Napisaliście, że otrzymacie jutro, a więc 14.11
    Póki co mamy 16.11. W czym problem żeby opublikować ? Cenzor ma wolny weekend ?

    7 7 Cytuj
  • profesor profesor 16 lis 2013

    Wydaje mi się, że gdyby było to warte ekspresowej publikacji to pewnie by się pojawiło nie tylko na łamach miasto-info, ale i pozostałych mediów. Tylko osoba o ciasnych horyzontach i charakterze pieniacza nie jest w stanie tego pojąć, a do takiej wydaje mi się aspirować pan Kracy. Taki wniosek nasuwa się po analizie jego wpisów w różnych miejscach tej strony.

    6 11 Cytuj
  • 16 lis 2013
    profesor napisał/a:

    Wydaje mi się, że gdyby było to warte ekspresowej publikacji to pewnie by się pojawiło nie tylko na łamach miasto-info, ale i pozostałych mediów. Tylko osoba o ciasnych horyzontach i charakterze pieniacza nie jest w stanie tego pojąć, a do takiej wydaje mi się aspirować pan Kracy. Taki wniosek nasuwa się po analizie jego wpisów w różnych miejscach tej strony.

    Profesorku, skoro uważasz, że dla Ciebie sprawa nie jest ważna i pilna to siedź cichutko bo nikt Ciebie do tablicy nie wywoływał. Pewno jesteś emerytowanym profesorkiem i już zapomniałeś, że osoba NIEPYTANA milczy...
    I nie obrażaj nikogo bo (przynajmniej ja) Ciebie tutaj nikt nie obraża...

    9 9 Cytuj
  • profesor profesor 16 lis 2013
    pan Kracy napisał/a:

    profesor napisał/a:Wydaje mi się, że gdyby było to warte ekspresowej publikacji to pewnie by się pojawiło nie tylko na łamach miasto-info, ale i pozostałych mediów. Tylko osoba o ciasnych horyzontach i charakterze pieniacza nie jest w stanie tego pojąć, a do takiej wydaje mi się aspirować pan Kracy. Taki wniosek nasuwa się po analizie jego wpisów w różnych miejscach tej strony.Profesorku, skoro uważasz, że dla Ciebie sprawa nie jest ważna i pilna to siedź cichutko bo nikt Ciebie do tablicy nie wywoływał. Pewno jesteś emerytowanym profesorkiem i już zapomniałeś, że osoba NIEPYTANA milczy...
    I nie obrażaj nikogo bo (przynajmniej ja) Ciebie tutaj nikt nie obraża...

    Przeczytaj swojego posta ponownie. Dokładnie go przeczytaj i sprawdź czy mnie w nim nie obrażasz, poprzez sformułowania jakich używasz.

    3 8 Cytuj
  • 16 lis 2013
    profesor napisał/a:

    pan Kracy napisał/a:profesor napisał/a:Wydaje mi się, że gdyby było to warte ekspresowej publikacji to pewnie by się pojawiło nie tylko na łamach miasto-info, ale i pozostałych mediów. Tylko osoba o ciasnych horyzontach i charakterze pieniacza nie jest w stanie tego pojąć, a do takiej wydaje mi się aspirować pan Kracy. Taki wniosek nasuwa się po analizie jego wpisów w różnych miejscach tej strony.Profesorku, skoro uważasz, że dla Ciebie sprawa nie jest ważna i pilna to siedź cichutko bo nikt Ciebie do tablicy nie wywoływał. Pewno jesteś emerytowanym profesorkiem i już zapomniałeś, że osoba NIEPYTANA milczy...
    I nie obrażaj nikogo bo (przynajmniej ja) Ciebie tutaj nikt nie obraża...Przeczytaj swojego posta ponownie. Dokładnie go przeczytaj i sprawdź czy mnie w nim nie obrażasz, poprzez sformułowania jakich używasz.

    A Ty (zauważ, jeśli nie jesteś aż taki błyskotliwy, że z szacunku do KAŻDEGO forowicza - do Ciebie również czego u Ciebie brak - piszę z wielkiej litery) przeczytaj od początku ten wątek, jeśli nie dojdziesz do tego to jeszcze raz i jeszcze jeden... kto "zaczął"...

    1 9 Cytuj
  • mirek@ 16 lis 2013

    dla wszystkich wyznawców teorii spiskowej http://miasto-info.pl/myslenice/7321,policja-dementuje-nie-bylo-smiertelnego-wypadku-na-ul-slowackiego-to-plotka.html hahaha pan kracy - jesteś dla myslenic jak macierewicz dla pisu :)

    9 4 Cytuj
  • 16 lis 2013

    ty pan kracy może jakieś przeprosiny dla niektórych? chyba ze pan krasy

    6 5 Cytuj
  • profesor profesor 16 lis 2013
    mirekm napisał/a:

    dla wszystkich wyznawców teorii spiskowej http://miasto-info.pl/myslenice/7321,policja-dementuje-nie-bylo-smiertelnego-wypadku-na-ul-slowackiego-to-plotka.html hahaha pan kracy - jesteś dla myslenic jak macierewicz dla pisu :)

    Nie sposób ukryć uśmiechu na twarzy. Panie Kracy, wydaje mi się, że przepraszam w kierunku redakcji stanowiłoby minimum przyzwoitości. ;)

    7 5 Cytuj
  • Andrzej 16 lis 2013
    mirekm napisał/a:

    dla wszystkich wyznawców teorii spiskowej http://miasto-info.pl/myslenice/7321,policja-dementuje-nie-bylo-smiertelnego-wypadku-na-ul-slowackiego-to-plotka.html hahaha pan kracy - jesteś dla myslenic jak macierewicz dla pisu :)

    To po kiego grzyba ktoś tam znicze palił? Sam jadąc rano widziałem tego znicza, koło zniszczonych słupków po znakach...

    edit:
    Ok, doczytałem już w podanym linku, nie było pytania.

    1 7 Cytuj
  • 16 lis 2013

    ale macie teorie spiskowe:)

    4 1 Cytuj
  • Bartek Bartkowski 16 lis 2013
    azxc napisał/a:

    ale macie teorie spiskowe:)

    jakie miasto takie teorie spiskowe :)

    4 6 Cytuj

Odpowiedz