Forum » Myślenice

Nauki przedmałżeńskie/ poradnia rodzinna u nas w Myślenicach

  • 6 maj 2015

    Wybieramy się z narzeczonym na nauki przedmałżeńskie. Z tego co się orientuję w Myślenicach są w 2 i 3 sobotę miesiąca od godziny 15. Czy musimy się na nie wcześniej zapisywać? Czy po prostu przychodzi na godzinę 15?

    2 Cytuj
  • 6 maj 2015
    Jaaa napisał/a:

    Wybieramy się z narzeczonym na nauki przedmałżeńskie. Z tego co się orientuję w Myślenicach są w 2 i 3 sobotę miesiąca od godziny 15. Czy musimy się na nie wcześniej zapisywać? Czy po prostu przychodzi na godzinę 15?

    Nie trzeba się zapisywać, przychodzisz na 15 :)

    2 Cytuj
  • 6 maj 2015
    ju20 napisał/a:

    Nie trzeba się zapisywać, przychodzisz na 15 :)

    Dziękuję :)

    1 Cytuj
  • 8 maj 2015

    A czy za nauki się płaci?

    Cytuj
  • 8 maj 2015
    Jaaa napisał/a:

    A czy za nauki się płaci?

    Tak 100 zł od pary :)

    1 1 Cytuj
  • 9 maj 2015
    ju20 napisał/a:

    Tak 100 zł od pary :)

    Jeszcze raz dziękuję :)

    1 Cytuj
  • 9 paź 2015

    mam pytanie jak to aktualnie wyglada z naukami przedmalzenskimi w naszym powiecie (nie koniecznie myslenice), gdzie polecacie zrobic je oraz zalatwic poradnie? sprawa wyglada tak ze bedziemy w polsce teraz tydzien i chcemy to zalatwic szybko i sprawnie. co polecacie??

    Cytuj
  • jeden język a dwoje uszu 10 paź 2015

    Polecam zapisać się na jakieś weekendowe nauki przedmałżeńskie - sobota i niedziela przez większość dnia. Nie tylko wam, którzy tylko przez tydzień będziecie w Polsce. Ja byłem u Paulinów na Skałce w Krakowie. Wbrew temu co większość mówi o naturalnych metodach było tam tylko godzina lub dwie na samym końcu, czyli nie więcej niż 10% całego czasu. Nauki były prowadzone częściowo przez zakonnika, a częściowo przez małżeństwo. W podbnej formie są też nauki w Radoczy koło Wadowic (można tam przenocować w osobnych pokojach :-D ) jak również w wielu innych zakonach i domach rekolekcyjnych

    3 Cytuj
  • 28 mar 2017

    Mam pytanie czy na nauki przedmałżeńskie w Myślenicach można chodzić osobno?

    2 Cytuj
  • 6 kwi 2017

    Ja polecam poradnię w Parafii Bysina. Super!

    1 Cytuj
  • 6 kwi 2017

    A Gdzię w Myślenicach jest ta poradnia? Właśnie musimy sie wybrac z narzeczonym tylko mnie wiemy gdzie to jest..

    1 Cytuj
  • 8 maj 2017

    Mam pytanie...do poradni życia rodzinnego możemy wybrać się przed rozpoczęciem katechez ? Czy jednak najpierw musimy odbyć kurs a później poradnie ?

    Cytuj
  • 8 lis 2019

    Czy ktoś orientuję się czy nauki w Myślenicach odbywają się w najbliższym czasie ??

    Cytuj
  • 8 lis 2019
    Mala mixx napisał/a:

    Czy ktoś orientuję się czy nauki w Myślenicach odbywają się w najbliższym czasie ??

    http://sanktuarium.myslenice.pl/kancelaria-parafialna/sakrament-malzenstwa/

    Cytuj

Odpowiedz