Forum » Myślenice

Zguba

  • 20 lis 2013

    Witam, wczoraj tj.19.11.2013 na terenie Myślenic zgubiłam portfel z DUŻĄ sumą pieniędzy!! BARDZO PROSZĘ OSOBĘ KTÓRA GO ZNALAZŁA O TO ABY BYŁA UCZCIWA I GO ODDAŁA!! BARDZO ZALEŻY MI NA DOKUMENTACH I NA PIENIĄDZACH RÓWNIEŻ!!! UCZCIWEGO ZNALAZCĘ CZEKA NAGRODA!!!!! BARDZO PROSZĘ O KONTAKT POD NR 604 961 296. BĄDŹ UCZCIWY BO NIE WIADOMO CO CIEBIE KIEDYŚ W ŻYCIU SPOTKA!!

    34 5 Cytuj
  • 20 lis 2013

    DODAM ŻE DOKUMENTY ZNAJDUJĄCE SIĘ W PORTFELU NALĘŻĄ NIE DO MNIE ALE DO MOJEGO MĘŻA!!

    25 4 Cytuj
  • 20 lis 2013

    CHCIAŁAM JESZCZE DODAĆ, ŻE MÓJ MĄŻ JEST PO CIĘŻKIM WYPADKU I PO CIĘŻKIEJ OPERACJI!!!!!! JEGO STAN ZDROWIA WYMAGA CIĄGŁYCH KONTROLI LEKARSKICH U WIELU SPECJALISTÓW. W TYM MOMENCIE PRZEZ BRAK DOKUMENTÓW JEST TO NIEMOŻLIWE!!! DLATEGO JESZCZE RAZ PROSZĘ OSOBĘ KTÓRA ZNALAZŁA TEN PORTFEL O KONTAKT!! NA PEWNO SIĘ ODWDZIĘCZĘ!!

    27 4 Cytuj
  • 21 lis 2013

    Nie chce być Monika nie miły ale jeżeli prawdę piszesz i naprawdę zgubiłaś portfel nawet jak by tam były grosze parę zł np 20 zł nie mówiąc już o tym jeżeli naprawdę jest tam dużo pieniędzy to wiedz że jeżeli jakiś gimbus ala idiota znajdzie ten portfel to nie odda , są tacy co chcą oddać ale pod wpływem kolegów/koleżanek nie odda . Każdy normalny człowiek oddałby zapewne ale jak dobrze znasz życie ludzie to s*****.... w tych czasach.

    15 5 Cytuj
  • 21 lis 2013

    Ale życzę Ci abyś odzyskała portfel męża i oczywiście zdrowia .

    12 1 Cytuj
  • 21 lis 2013

    Witam Brian, nie rozumiem dlaczego napisałeś że ,,JEŻELI PISZESZ PRAWDĘ I NAPRAWDĘ ZGUBIŁAŚ PORTFEL...'' PO CO MIAŁABYM DAWAĆ TAKIE OGŁOSZENIE GDYBY NIE BYŁO TO PRAWDĄ!! Nie jestem dzieckiem żeby się bawić w takie żarty a w obecnej sytuacji nie jest mi do śmiechu!!! Ale za kolejne miłe słowa dziękuję!!
    I W DALSZYM CIĄGU PROSZĘ OSOBĘ KTÓRA ZNALAZŁA TEN PORTFEL JEŻELI NIE CHCE GO ODNIEŚĆ NA POLICJĘ TO NIECH PRZYNAJMNIEJ GO WRZUCI DO SKRZYNKI POCZTOWEJ TO NA PEWNO MI GO PRZYŚLĄ, LUB NIECH ZANIESIE DO JAKIEGOŚ URZĘDU!!! BEZ TYCH DOKUMENTÓW NIE MOŻEMY NAWET PÓJŚĆ DO LEKARZA!! LUDZIE ODDAJCIE BO BARDZO SĄ NAM POTRZEBNE!!!!

    1 8 Cytuj
  • 21 lis 2013

    Odnośnie dowodu osobistego to zgłoś w urzędzie zgubienie, wyrobią nowy i dadzą Ci zaświadczenie, którym będzie mógł się mąż posługiwać jako dowód osobisty.

    4 2 Cytuj
  • 21 lis 2013

    Znając życie ktoś zwróci Ci ten portfel z samymi dokumentami, bez pieniędzy...I czasem nie uznaj tej osoby za złodzieja!

    3 3 Cytuj
  • 21 lis 2013

    [cytat=Monika987]Witam Brian, nie rozumiem dlaczego napisałeś że ,,JEŻELI PISZESZ PRAWDĘ I NAPRAWDĘ ZGUBIŁAŚ PORTFEL...'' PO CO MIAŁABYM DAWAĆ TAKIE OGŁOSZENIE GDYBY NIE BYŁO TO PRAWDĄ!! Nie jestem dzieckiem żeby się bawić w takie żarty a w obecnej sytuacji nie jest mi do śmiechu!!! Ale za kolejne miłe słowa dziękuję!!

    Nie od dziś widzi się tego typu rzeczy w internecie .

    6 1 Cytuj
  • 21 lis 2013

    Pewna jesteś że portfel został zgubiony??? Myślisz że w Myślenicach nie ma kieszonkowców?

    5 2 Cytuj
  • 21 lis 2013

    Tak jestem pewna, i nie mam zamiaru nikogo nazywać ZŁODZIEJEM!!! JA PO PROSTU BARDZO PROSZĘ, ŻEBY OSOBA KTÓRA GO ZNAJDZIE NAWET JUŻ BEZ PIENIĘDZY ŻEBY GO ZWRÓCIŁA. POSTAWCIE SIĘ W MOJEJ SYTUACJI, NAPRAWDĘ NIE JEST NAM ŁATWO.........

    5 3 Cytuj
  • ola leśniak 21 lis 2013

    zależy jeszcze w którym miejscu zgubiłaś

    5 4 Cytuj
  • 22 gru 2018

    W dniu dzisiejszym w okolicach Rynku zgubiono portfel damski niebieski z czerwoną inskrypcją wraz z
    "zawartością".
    Uczciwego znalazcę bardzo proszę o zwrot dzwoniąc pod numer tel. 663 48 52 65, bądź informację pod adresem: jarni74@gmail.com

    2 1 Cytuj
  • 22 gru 2018
    jarni474 napisał/a:

    W dniu dzisiejszym w okolicach Rynku zgubiono portfel damski niebieski z czerwoną inskrypcją wraz z
    "zawartością".
    Uczciwego znalazcę bardzo proszę o zwrot dzwoniąc pod numer tel. 663 48 52 65, bądź informację pod adresem: jarni74@gmail.com

    Wiem, że już późna pora, ale jeżeli w portfelu były dokumenty, to radzę jak najszybciej zgłosić zaginięcie na Policji, w Pani banku, a także poszukać w internecie, jakie inne instytucje należy niezwłocznie powiadomić. Może jest opcja zastrzeżenia on line? Trzeba założyć możliwość wykorzystania dokumentów np. do zaciągnięcia kredytu na Pani dane. Życzę szczęścia w szybkim odzyskaniu zguby.

    10 2 Cytuj

Odpowiedz