Forum » Myślenice

MIKOŁAJ DLA DZIECI Z PROKOCIMIA I NASZEGO SZPITALA

  • 23 lis 2013

    WITAM !
    JEST W MYŚLENICACH GARSTKA WSPANIAŁYCH LUDZI,KTÓRZY CO ROKU, 6 GRUDNIA ,ORGANIZUJĄ MIKOŁAJA DLA DZIECI Z ODDZIAŁU ONKOLOGICZNEGO W PROKOCIMIU ORAZ DLA MAŁYCH PACJENTÓW NASZEGO SZPITALA. POZOSTAŁE PACZKI MIKOŁAJOWE TRAFIAJĄ DO RODZIN,KTÓRYCH NIE STAĆ NA PREZENTY DLA SWOICH POCIECH. MAM ZASZCZYT UCZESTNICZYĆ W TEJ AKCJI I CO ROKU ZBIERAM ZABAWKI,PLUSZAKI I SŁODYCZE OD WSZYSTKICH MOICH ZNAJOMYCH,KTÓRZY NIGDY NIE ODMAWIAJĄ POMOCY :-) ZASOBY MOJEGO TELEFONU JAK CHODZI KONTAKTY JEST OGRANICZONY,DLATEGO ZA POMOCĄ TEGO OGŁOSZENIA PROSZĘ,JEŻELI TO CZYTASZ I MOŻESZ PODAROWAĆ JAKIŚ DROBNY PREZENT...PODJADĘ GDZIE BĘDZIE TRZEBA,ŻEBY GO ODEBRAĆ. NIE ZBIERAMY PIENIĘDZY.
    MÓJ NUMER TEL. 661-951-990
    POZDRAWIAM - JUREK T.

    26 2 Cytuj
  • 24 lis 2013

    świetna inicjatywa, przeglądnę strych i jesteśmy w kontakcie

    6 4 Cytuj
  • 25 lis 2013

    Vivaldi,upominki,maskotki itp muszą być niestety nowe,nie możemy na oddział z dziećmi chorymi na raka wnosić nawet najdrobniejszych bakterii,one najczęściej leżą w izolatkach :-(
    dziękuję z góry za pomoc :-)

    3 Cytuj
  • Marcin Tylek 25 lis 2013

    Panie Jurku, fantastyczna inicjatywa, dorzucę się. Podwiozę w tym tygodniu.
    pozdrawiam i życzę powodzenia.

    4 Cytuj
  • 27 lis 2013

    ciekawe za co ten minus ? :-)

    4 2 Cytuj
  • 27 lis 2013

    a w jaki sposób dowiem się, że np podarowane prze ze mnie nowe pluszaki faktycznie trafią do dzieci ze szpitala w Prokocimiu?

    4 8 Cytuj
  • Dorota Ruśkowska 28 lis 2013

    Można z nami pojechać do Prokocimia i rozdawać z nami prezenty,jesli jest się zdrowym.Zaczynamy załadunek o 7.30 ranow Myślenicach,dotrzemy na 8.30 przepakowanie na wózki i 4 godzinny obchód po oddziałach.Zapraszamy.Każde zdrowe i chętne ręce mile widziane.Pozdrawiam.

    12 Cytuj
  • 1 gru 2013

    ja widać temat mało popularny na tym forum :-) królują kebaby,pizzerie i puby bo łatwo można kogoś "obsmarować"......szkoda

    3 2 Cytuj
  • profesor profesor 1 gru 2013
    moroi napisał/a:

    ja widać temat mało popularny na tym forum :-) królują kebaby,pizzerie i puby bo łatwo można kogoś "obsmarować"......szkoda

    Nie wiem już co o Tobie myśleć. Z jednej strony pokazujesz się jako osoba, która chce zrobić coś dobrego, a potem smarujesz pełnego nienawiści posta... Przykre, że nawet w tych chcących dobrze siedzą demony, które wydostają się przy byle okazji.

    2 6 Cytuj
  • Andrzej 1 gru 2013
    profesor napisał/a:

    Nie wiem już co o Tobie myśleć. Z jednej strony pokazujesz się jako osoba, która chce zrobić coś dobrego, a potem smarujesz pełnego nienawiści posta

    Gdzie Ty tutaj widzisz posta pełnego nienawiści?

    7 2 Cytuj
  • 2 gru 2013

    też się zastanawiam...stwierdzam tylko fakt,Profesorze,przeglądnij inne tematy,zwłaszcza o gastronomiach,gdzie aż huczy od narzekań. Nie chcesz,nie pomagaj...Jest mi tylko przykro,bo prezentów potrzeba bardzo dużo,a chętnych ciągle jest mało.Na szczęście mam przyjaciół,na których co roku mogę liczyć :-)
    pozdrawiam

    4 2 Cytuj
  • mirek@ 3 gru 2013
    moroi napisał/a:

    też się zastanawiam...stwierdzam tylko fakt,Profesorze,przeglądnij inne tematy,zwłaszcza o gastronomiach,gdzie aż huczy od narzekań. Nie chcesz,nie pomagaj...Jest mi tylko przykro,bo prezentów potrzeba bardzo dużo,a chętnych ciągle jest mało.Na szczęście mam przyjaciół,na których co roku mogę liczyć :-)
    pozdrawiam

    dziwie się, że nie wyslaliscie informacji do redakcji, zawsze pisali o takich zbiórkach, to wolisz dolaczac do przepychanek na forum i tym sposobem stajesz sie taki sam jak wszyscy piszacy o kebabach, bo piszesz o kebabach zamiast skupić się na tym co chcesz zrobic... no coz, kazdy promuje swoja dzialalnosc jak uwaza za sluszne, ale to dzieci sa tutaj najwazniejsze nie twoje przemyslenia na temat jedzenia. w ten sposob nie zjednasz sobie ludzi ;/

    2 3 Cytuj
  • 3 gru 2013

    nie przepycham się na forum,nie dałem info do redakcji, bo z powodu braku czasu za późno w tym roku zacząłem zbierać upominki. Ok. Odpuszczam...nie było tematu.

    5 1 Cytuj
  • 3 gru 2013
    moroi napisał/a:

    ja widać temat mało popularny na tym forum :-) królują kebaby,pizzerie i puby bo łatwo można kogoś "obsmarować"......szkoda

    Masz 100% racji ludzie piszący na tym forum tylko patrzą ,żeby komuś dopiec a jeśli juz trzeba pomóc to ich nie ma a mało tego jeszcze mają coś do powiedzenia - upominania Cię .Profesorze nie zabłysnąłeś tym razem!!!

    5 1 Cytuj
  • Marcin Tylek 5 gru 2013

    milena 12 wielkie dzięki! Piękne pluszaki! Na pewno wywołają szeroki uśmiech na twarzach chorych dzieciaków :)

    3 Cytuj

Odpowiedz