Forum » Myślenice

Myślenice dla czworonogów

  • 19 wrz 2009

    Witam.
    Czy w myślenicach jest miejsce gdzie można ostrzyc psa?
    [COLOR=darkblue]TEXT[/COLOR]

    5 Cytuj
  • 19 wrz 2009

    W magistracie u burmistrza, strzyżenie golenie, codziennie od poniedziałki do piątku w godz. od 8.00 do 15. 00.

    11 2 Cytuj
  • 19 wrz 2009

    chodziło mi o poważne odpowiedzi

    1 5 Cytuj
  • 19 wrz 2009

    Do teriosa koło poczty raz na miesiąc przyjeżdza Pani która strzyże piseki. pzdr.

    1 3 Cytuj
  • 19 wrz 2009

    Na Berka Joselewicza jest sklep zoologiczny, tam jest pani co strzyże pieski.

    2 3 Cytuj
  • 20 wrz 2009

    a strzyze tylko te malutkie typu york czy wieksze typu cocker spaniel tez? bo mam psa bardzo zaniedbanego wlasnie spaniela i potrzebuje on calkowitego strzyzenia na krotko bez jakichkolwiek dodatków, ale jest problem ze on nie pozwala sie strzyc bo ucieka. sam sobie z nim nie poradze bo nie mam nawet sprzetu i szukam pomocy.

    1 Cytuj
  • 20 wrz 2009

    Miałem Spaniela - do strzyżenia musiał zostać przywiązany bez możliwości ruchu, dramat dla psa oraz fryzjera. Dodatkowo nie wyszło to za ciekawie. Jedyną opcją było przyzwyczajenie psa do strzyżenia w domu - nożyczki, jakiegoś innego ekstra sprzętu nie potrzeba. Był jednak do tego przyzwyczajany od małego i traktował to jako pieszczony, sam się nadstawiał. Nic na siłę, przekona się.

    P.S Sporo fryzjerów ma listę psów których strzyc nie będzie. Zazwyczaj na pierwszym miejscu jest Spaniel. Jeżeli masz rudy egzemplarz, to może być problem ;) Chyba że należysz do tych szczęśliwców którym udało się go ułożyć.

    Pozdrawiam

    2 Cytuj
  • 20 wrz 2009

    wlasnie moj pies nie ucieka tak zeby sie panicznie bał. podchodzi ja go gdzies tam ciachne nozyczkami postoi chwile i idzie gdzies i znow trzeba go wolac. ale nie jest agresywny czy cos w tym stylu. mam czarnego spaniela i nie wymagam naprawde zeby byl super extra ostrzyzony ale zeby pozbyc sie tej 7 cm siersci ktora nie wyglada juz ladnie i koltunow ktore sa straszne ;/ i tu boje sie ze fryzjer sie tego nie podejmie przez te wlasnie koltuny.

    2 Cytuj
  • 20 wrz 2009

    Najważniejsze żeby nie był agresywny wobec obcych osób - mój niestety był, pierwszy pies i poważne błędy w wychowaniu (niestety).

    Mam znajomą która ma kontakt z kilkoma psimi fryzjerami, zapytam się jak wygląda sprawa strzyżenia takiego psa i w poniedziałek dam Ci znać co do możliwości strzyżenia i kosztów (z tym że byłby to raczej Kraków).

    Pozdrawiam

    2 Cytuj
  • 23 wrz 2009

    Future w sumie to masz racje. Jednakże porządny psi fryzjer powinien nie mieć problemów. Nie mniej jednak, polecam samemu strzyc. Ja tak właśnie robię. Kupiłem sobie maszynkę do strzyżenia psów i nie mam problemu. Moja suczka jest spokojna i prawie nie robi problemów. Prawie, bo jedynie nożyczek nie lubi ;)i trzeba wtedy kaganiec założyć.

    A tak przy okazji tematu o naszych kochanych czworonogach: Są dwa psiaki które szukają domu po śmierci właściciela. Więcej info -> link. Pytania kierować najlepiej do mnie. Ewentualnie do autorki tego info.

    3 Cytuj
  • 12 mar 2014

    STANOWCZO ODRADZAM pseudo profesjonalistke u Dobrego Weterynarza, ta baba nadaje sie do strzyżenie owiec, oszpeciła mojego shih tzu, wygląda jak jakaś sarna, jest bardzo krzywo obcięty, jedne schody ma na tych włosach, ona wie tylko jak ma opitolić psa bo obcięciem nazwać tego nie można, nie ma też pojęcia o dopasowaniu fryzury do rasy, mam wrażenie że jak się jej uda ciachnąć to tak będzie!!!

    9 9 Cytuj
  • Bartek Bartkowski 12 mar 2014
    Wiola92 napisał/a:

    STANOWCZO ODRADZAM pseudo profesjonalistke u Dobrego Weterynarza, ta baba nadaje sie do strzyżenie owiec, oszpeciła mojego shih tzu, wygląda jak jakaś sarna, jest bardzo krzywo obcięty, jedne schody ma na tych włosach, ona wie tylko jak ma opitolić psa bo obcięciem nazwać tego nie można, nie ma też pojęcia o dopasowaniu fryzury do rasy, mam wrażenie że jak się jej uda ciachnąć to tak będzie!!!

    i zamiast powiedzieć to pani fryzjerce wolisz obsmarowac jej tylek na forum? w internecie taka wyszczekana jestes, to dlaczego nie powiedzialas tego przy odbiorze psa? dlaczego sama go nie obcinasz? pytania mozna mnozyc w nieskonczonosc

    18 6 Cytuj
  • 12 mar 2014

    Ja też nie polecam Tej Pani - zero podejścia do psa, umiejętności takie sobie - raz byłam i na tym koniec. Teraz chodzimy do sklepu na Reja i bardzo jestem zadowolona. A i okazuje się , że psiak potrafi być grzeczny !

    9 5 Cytuj
  • 26 sty 2015

    Spoko jest miec psa tylko drogo..

    11 Cytuj
  • 19 lip 2016

    Do strzyżenia pieska szczególnie małych ras ale też niekoniecznie, w Myślenicach tel. 663 908 752
    :)

    2 Cytuj
  • 26 sty 2018

    no wlasnie-a ktory zaklad obecnie najladniej strzyze psiaczki

    1 3 Cytuj
  • 28 sty 2018

    A czy to prawda, ze przy grupowych szczepieniach psów w terenie weterynarze zużywają jedną igłę? Pogłoska to?

    1 10 Cytuj

Odpowiedz