Forum » Myślenice

Szewc Myślenice

  • 4 gru 2013

    Poleci ktoś dobrego szewca w Myślenicach? A może ktoś doradzi jak rozwiązać problem :)
    Kupiłem sobie nowe buty i obcierają mnie na piętach (standard) a do tego duże palce (mam sine paznokcie) .

    Te buty te halówki , więc z biegiem czasu się "rozbiją" ale zanim to się stanie naturalnie to moja stopa będzie w kiepskim stanie :)

    Proszę o porady / namiary na DOBREGO szewca który jakoś mi pomoże :)

    Pozdrawiam , D.

    1 1 Cytuj
  • 5 gru 2013

    Polecam p. Mirka Fitę z Ogrodowej.

    18 26 Cytuj
  • 5 gru 2013

    Polecam ci Pana Stefana na ul.Rzemieśliczej /koło optyka/-dobry fachowiec-zawsze czysto zrobione buty i solidnie-ja zanoszę zawsze na rozciagniecie na"kopyto" nowe buty łącznie z glanami syna.A pięty radze zabezpieczyć plastrem zanim obetrą-zawsze do nowych butów.Podobno też posmarowanie ciała-stopy suchym mydłem zapobiego obtarciu ale tego nie praktykowałam.

    22 15 Cytuj
  • 5 gru 2013

    Co do sposobów to słyszałam że mozna młotkiem "obtłuc" but od środka ale to sie sprawdza tylko na piętach i to podobno zmiękcza choć mam mieszane uczucia do takiego sposobu xD a co do szewca to bywałam u różnych i moim zdaniem najlepszy jest Pan który jest na "końskim rynku" :)

    7 5 Cytuj
  • BEata 6 gru 2013

    obok rybki - super Pan - juz niejedne buty uratował :)

    17 14 Cytuj
  • 10 gru 2013

    Ktoś się orientuję , czy można w Myślenicach kupić piankę do rozciągania butów?
    To możliwe , że szew nie chciał wziąć "halówek" na imadło w obawie , że się rozwalą?

    1 1 Cytuj
  • Basia 11 gru 2013

    szewc na końskim rynku ma napisaną reklamę na ścianie,,szewc który nie klnie,, dobre hahaha

    1 2 Cytuj
  • 12 gru 2013

    "szewc który nie klnie jak szewc"*

    2 2 Cytuj
  • andrzej 28 sie 2015

    Witam,chcialbym zapytac was czy znacie jakiegos dobrego szewca,ktory klei bardzo dobrze obuwie sportowe ??
    Rozkleily mi sie "czubki" w butach sportowych i chce skleic je u szewca ..lecz chcialbym aby one wytrzymaly na tym kleju troche czasu a nie tylko pare dni...jak ma to miejsce po sklejeniu takiego obuwia u szewca na rynku.
    Pozdrawiam

    3 2 Cytuj
  • 29 sie 2015

    Ja też polecam P. Fite dobrze reperuje buty , a i popolitykować z nim można .=almar25]Polecam p. Mirka Fitę z Ogrodowej.[/cytat]

    8 17 Cytuj
  • 29 sie 2015
    TRUSKAWKA napisał/a:

    Ja też polecam P. Fite dobrze reperuje buty , a i popolitykować z nim można .=almar25]Polecam p. Mirka Fitę z Ogrodowej.

    [/cytat]

    tylko że pan Fita jest pisiorem, no i politykowanie polega na tym ,że Jarosław Polskę zbawi a Donald to satanista

    28 10 Cytuj
  • 9 wrz 2015

    P. Fita - miły, kulturalny, fachowy i "nie klnie jak szewc". Taki rzemieślnik z prawdziwego zdarzenia

    6 5 Cytuj

Odpowiedz