Forum » Myślenice

CB RADIO, gdzie?

  • 26 gru 2013

    Witam, gdzie w Myślenicach mogę tanio kupić i zamontować, lub gdzie tanio kupić i tanio zamontować CB Radio?
    Jako żeby nie było reklamy proszę o informację na priv ;)

    pozdrawiam i dzięki !

    2 2 Cytuj
  • 26 gru 2013

    Kupić możesz wszędzie a czy tanio , zależy o jakie CB radio Ci chodzi , lepiej dołożyć parę stówek i mieć z górnej półki dobre CB radio , zamontowanie radia to jest takie proste jak konstrukcja CPN-u . Ja polecam kupić na skąpiec w sklepie internetowym , na skąpcu można się przy targować trochę jeżeli chodzi o dostawę paczki do domu .

    2 3 Cytuj
  • mateusz nowakowski 28 gru 2013

    Nie od radia zależy wszystko.Należy kupić dobrą antenę. Ja mam radio z ''dolnej półki'' ale mam za to antenę odpowiednia i od razu Pan który mi zakładał to zrobił strojenie i wszystko śmiga jak należy. Antenę też nie kupuj jakiegoś wielkiego bata .Ja mam ok 1 m i ściąga mi z ok 5km. Myślę że lepiej nie trzeba. Możesz kupic takie zestawy np na starym efekcie lub przy światłach jadać od stacji bp to przed światłami po prawej.

    2 1 Cytuj
  • 28 gru 2013

    Z CB radiem jest podobnie jak z radiem w samochodzie,Lepiej tańsze radio a dobre głośniki tak samo tu ważna antena i jej zestrojenie bo na lipnej antenie to najlepsze CB nie będzie chodzić jak należy.

    5 1 Cytuj
  • 12 sty 2014

    mam komplet mało używany do odstąpienia alan z anteną

    Cytuj

Odpowiedz