Forum » Myślenice

Telefonika słodka kobieta :)

  • 3 sty 2014

    Witam zna ktoś mlodą dziewczyne pracującą w telefonice przy recepcji w centrum medycznym ,,Certus",zakochałem się słodkie oczy prosze o kontak na priwa lub gg 126966 .

    12 39 Cytuj
  • 3 sty 2014

    Napisze coś banalnego.

    " Trzeba było zagadać"

    :D

    29 6 Cytuj
  • Basia 3 sty 2014

    która bo są tam 2 albo 3

    12 3 Cytuj
  • 3 sty 2014

    Blondynka przedział wiekowy 20-24

    7 9 Cytuj
  • Basia 3 sty 2014

    proponuję iść tam i zaprosić na kawę może się zgodzi:-))))))powodzenia

    17 4 Cytuj
  • 4 sty 2014

    hehe urocze

    6 6 Cytuj
  • mateusz nowakowski 4 sty 2014

    to byłem jaaa ;))

    2 10 Cytuj
  • 4 sty 2014

    Słodkie ale zarazem dziecinne , skoro ci się spodobała to dlaczego do niej nie zagadałeś tylko na forum piszesz ? , jak jest mądrą dziewczyną to cię ostro teraz wyśmieje ... , człowieku jak ci się dziewczyna na przystanku w Krakowie obok Galerii Krakowskiej np spodoba to co będziesz pisał na forum Krakowskim ? , idź zagadaj , umów się po pracy z nią i będzie może fajnie . Myślę że pisanie tego typu pytania na forum jest trochę dziecinne , pokazujesz w tej chwili że sobie nie umiesz poradzić z najprostszą sprawą w życiu ....

    15 21 Cytuj
  • 4 sty 2014

    Nawet przysłowie " jak cię widzą, tak cię oceniają " ma tu miejsce ... jak jesteś facetem z jajami że to tak napiszę to podejdziesz tam i z nią pogadasz ...

    12 20 Cytuj
  • Wyrwigrosz Włapędaj 4 sty 2014

    Spalony na panewce, odpuścić.

    8 9 Cytuj
  • 4 sty 2014

    zamiast podejść zagadać to ty teraz tu sie rozpisujesz na forum i zawracasz ludziom głowę swoimi problemami

    8 4 Cytuj
  • Inżynier Monk 5 sty 2014

    Spóźniony zapłon to nie tragedia, atakuj.
    Tylko nie wypytuj o nią za plecami tak jak teraz.

    15 6 Cytuj
  • 15 sty 2014

    lepiej rusz dupe, zanim ktoś z forum Cie uprzedzi i będziesz pluł sobie w brodę;P

    7 3 Cytuj

Odpowiedz