Forum » Myślenice

Odebranie prawa jazdy

 • 13 sty 2014

  Witam w piątek zdałem prawo jazdy w mord nowy sącz i mam pytania co do terminu oczekiwania na prawo jazdy i kiedy muszę za nie zapłacić z góry czy dopiero przy odbiorze ????

  4 4 Cytuj
 • 13 sty 2014

  czas oczekiwania ok 2 tygodnie, czasem masz juz do odbioru po 7 dniach, a płacisz przy odbiorze. Tu masz stronkę na której możesz sobie sprawdzić status swojego prawka (czy masz juz do odbioru). :)

  5 4 Cytuj
 • 14 sty 2014

  Nie nie i jeszcze raz nie. Od stycznia ubiegłego roku jest tak że za najpierw musisz iść do wydziału komunikacji zapłacić za prawo jazdy i dopiero wtedy oni wyślą zamówienie na dokument i tam do 10 dni roboczych możesz odebrać prawko. Także idź najpierw i zapłać. Wiem to z własnego doświadczenia (w zeszłym roku zdałem) bo tez myślałem że będę płacił przy odbiorze a prawka nie było do odbioru i dopiero musiałem zapłacić z góry żeby mi wyrobili.

  3 Cytuj
 • 14 sty 2014

  tabu ma rację.. nie raz to juz napisałam na innym wątku.. a nie łatwiej znaleźć numer do wydziału komunikacji, zadzwonić i zapytać a nie zakładać kolejne wątki? ;>

  3 Cytuj
 • 15 sty 2014

  telefon do wydziału to najlepszy pomysł, ja zdałam prawko w lipcu 2013 i nie muiałam nic z góry płacić, dopiero przy odbiorze, nie wiem jak jest teraz, ale słyszałam też tą opcję, że trzeba wpłacić pieniążki wcześniej.

  Cytuj

Odpowiedz