Forum » Myślenice

Bomba w szpitalu!

  • 28 sty 2014

    Jechałem do szpitala i nie mogłem wjechać nawet w docelową ulice ponieważ nie puszcza policjant , zapytałem dlaczego, powiedział że bomba , troche mi sie śmiać chciało no ale może rzeczywiście, sprawdzić trzeba a pewnie jakis gówniarz zadzwonił i zrobił sobie jaja, jeśli tak to mam nadzieje że go namierzą, bo z takich rzeczy sie nie żartuje jeszcze w szpitalu, nie wiem czy ewakuować bedą chorych czy jak

    23 1 Cytuj
  • 28 sty 2014

    No jeszcze tylko nam tego brakuje. W tych Myślenicach to już się wszystko dzieje.

    5 2 Cytuj
  • 28 sty 2014

    a czy ktoś zna więcej szczegółów. Ktoś pod innym tematem napisał że przyjechali antyterroryści? wiadomo już czy to fałszywy alarm?

    3 1 Cytuj
  • 28 sty 2014
    anuusiakotek napisał/a:

    a czy ktoś zna więcej szczegółów. Ktoś pod innym tematem napisał że przyjechali antyterroryści? wiadomo już czy to fałszywy alarm?

    a pod jakim tematem? mogłąbyś podać ?

    1 1 Cytuj
  • 28 sty 2014
    nossi napisał/a:

    a pod jakim tematem? mogłąbyś podać ?

    Szpital Myślenice - Różne przyżycia

    5 Cytuj
  • 28 sty 2014

    Podobno była ewakuacja pacjentów ...

    6 8 Cytuj
  • 28 sty 2014
    Sójka napisał/a:

    Podobno była ewakuacja pacjentów ...

    Nie było żadnej ewakuacji! Pewne info.
    Nie siej fermentu na forum bardzo Cie prosze!

    5 Cytuj
  • 28 sty 2014

    była czy nie była to nie istotne, najgorsze jest to ze ktoś ma idiotyczne pomysły i wydzwania z takimi informacjami, gdzie zdrowy rozsądek ?

    7 2 Cytuj
  • 28 sty 2014

    mam nadzieję że go złapią i zapłaci za całą akcję

    5 1 Cytuj
  • 28 sty 2014
    Hannspree napisał/a:

    była czy nie była to nie istotne, najgorsze jest to ze ktoś ma idiotyczne pomysły i wydzwania z takimi informacjami, gdzie zdrowy rozsądek ?

    Nie jest istotne?! Jeśli ewakuowali by szpital oznaczałoby to realne zagrożenie wybuchem. Nie miało to jednak miejsca więc był to fałszywy alarm i ktoś za to musi beknąć!
    Zastanów sie co piszesz.

    3 3 Cytuj
  • 29 sty 2014

    jak tusk dalej będzie sobie kpił z polaków i okradał polske to dalej będą takie telefony
    i to nie żadne gówniarze tak dzwonią oni nie mieli by odwagi to musiała dzwonić dorosła osoba zle sie dzieje z polską i będzie więcej takich telefonów żeby tylko obarczyć państwo kosztami do półki polski rząd sie nie zmieni

    4 6 Cytuj
  • 29 sty 2014
    Hannspree napisał/a:

    była czy nie była to nie istotne, najgorsze jest to ze ktoś ma idiotyczne pomysły i wydzwania z takimi informacjami, gdzie zdrowy rozsądek ?

    Nie istotne , czy ewakuowali pacjentów??? Bardzo istotne! To szpital , chorzy ludzie , małe dzieci, noworodki. Jest zima mróz, a Ty mówisz nieistotne? Cały właśnie szkopuł w tym , że bardzo istotne, bo to SZpital a nie dyskoteka czy nawet szkoła , gdzie można dzieci wyprowadzić na zewnątrz. Gdzie tych ludzi maja ewakuować ?

    5 1 Cytuj

Odpowiedz