Forum » Myślenice

Ratownicy medyczni w karetkach

  • Dominika Wójcik 30 sty 2014

    Polecam ostatnie wydanie Kroniki Krakowskiej gdzie jest reportaż o zmianach dotyczących liczby ratowników w karetkach Myślenickich z 3 osób na 2...... http://www.tvp.pl/krakow/kronika/wideo/30-i-2014-godz-1830/13825199
    (od ok.6minuty oglądajcie)

    10 1 Cytuj
  • 30 sty 2014

    właśnie oglądałem teraz i muszę przyznać chore zmiany co oni sobie wyobrażają ci wyżsi ?

    7 1 Cytuj
  • 30 sty 2014

    Niestety w tym szpitalu dobro pacjenta coraz częściej jest na szarym końcu.

    10 2 Cytuj
  • 31 sty 2014

    Ale syf!!!
    Kolejna zmiana na gorsze: najpierw likwidacja nocnej służby zdrowia w ośrodkach zdrowia i przerzucenie jej do szpitala, który nie wyrabia. Ostatnio czekałem 5 godzin z dzieckiem.
    Teraz obcięcie ilości ratowników w karetce.
    Dyr. Styczniu i Starosto Tomalu - możne dość oszczędności naszym kosztem!!!! Ja wiem, ze sobie i swojej rodzinie załatwicie pomoc w szpitalu, a co mają zrobić zwykli mieszkańcy???

    20 2 Cytuj
  • Basia 31 sty 2014

    Styczeń powinien jeździć za 3 go i to za darmo wtedy zobaczyłby jak to jest

    13 1 Cytuj
  • 31 sty 2014

    Nie może nie ma odpowiednich kwalifikacji,Dyrektorem może zostać każdy natomiast aby zostać ratownikiem potrzeba odpowiednich kwalifikacji.

    11 2 Cytuj
  • 31 sty 2014

    arłukowicz musi odejść!

    9 Cytuj
  • 31 sty 2014

    Dlaczego ma odchodzić jak rząd Tuska to taki Taniec z Gwiazdami albo bardziej Big Brother a Arłukowicz to gwiazda takich reality show .

    5 2 Cytuj
  • 1 lut 2014

    A wiecie ze parę ratowników medycznych w Myślenicach niema nawet dyplomu który uprawnia do tego zawodu? a dajecie się im badać itp

    2 4 Cytuj
  • 1 lut 2014

    To byłby skandal i nie chce mi się w to wierzyć chociaż z drugiej strony w tym mieście wszystko jest możliwe.

    2 1 Cytuj
  • 1 lut 2014

    Wiem to na 100 proc i znam nazwiska tych pożal się Boże ratowników,ale jak coś się stanie to sami wpadną w szpony sprawiedliwości razem z Dyr Styczniem za takie przekrety

    3 2 Cytuj
  • 1 lut 2014

    Dyrektor jest niezatapialny ma poparcie niezatapialnej platformy.

    5 1 Cytuj
  • 1 lut 2014

    Nad przekrętami dyr. Stycznia i naszego wielkiego guru Ostrowskiego są jeszcze inni. Titanic tez miał nie zatonąć i dało mu rade

    7 Cytuj
  • jeden język a dwoje uszu 2 lut 2014

    i dało mu radę bo był pełen napisów i nie tylko drwiących z Boga

    2 Cytuj

Odpowiedz