Forum » Myślenice

Gdzie szybko znaleźć dobrego pulmonologa, oraz kto i gdzie dobrze usuwa pieprzyki

  • 6 lut 2014

    1)Proszę o radę gdzie w Krakowie np., bo w Myślenicach nie ma, znajdę dobrego pulmonologa dla osoby starszej, chętnie z prywatną praktyką, nie z terminem na drugą połowę marca (bo takiego już znalazłam, a to dla mnie chore). Może ktoś ma jakiegoś sprawdzonego.

    2)Drugi wątek dotyczy usuwania pieprzyków, generalnie nie laserowo tylko skalpelem.Kto i gdzie robi to dobrze, w rozsądnej cenie i tak żebym nie musiała się bać :]

    3 Cytuj
  • 6 lut 2014

    kraków ul Barska na NFZ z badaniem Histo - Pato
    lub prywatnie Centrum Zdrowie na Św Gertrudy płatne chyba 500 zł jedno znamie przy większej ilośći zniżka można też tam jechać i umówić się na wizyte do Doktora Ratki poogląda pod specjalnym urządzeniem zmiany i powie czy są do usunięcia czy nie wizyta z badaniem kiedyś 150 zł nie zależnie od ilości znamion teraz nie wiem ile kosztuje

    Cytuj
  • 6 lut 2014

    Na Oś 1000 Lecia poradnia Alergia przyjmuje Pani Pulmonolog ( w tych blokach połączonych )- coś mi świta .

    1 Cytuj
  • 7 lut 2014

    nawet bardziej mnie chyba prywatnie interesuje usuwanie znamion, jakoś większe zaufanie mam :] dalsze informacje chętnie przyjmuje, żeby było w czym wybierać

    Cytuj
  • 7 lut 2014

    Prywatnie u każdego chirurga - ja usuwałam u dr. Panusia , koszt 400 zł samo usunięcie , każda wizyta nawet kontrolna to kolejny koszt. Z przebiegu zabiegu jestem zadowolona. Nie zapomnij o zaświadczeniu o szczepieniu przeciw żółtaczce.

    Cytuj
  • 19 lut 2014

    Czy na Barskiej to była Medicina czy coś innego? Bo tam jest chyba Medicina też ???

    Cytuj
  • 20 lut 2014
    peggysue napisał/a:

    Czy na Barskiej to była Medicina czy coś innego? Bo tam jest chyba Medicina też ???

    Medicina i tam na NFZ usuwają z badaniem histopatologicznym

    Cytuj
  • 25 lut 2014

    A jeszcze pytanie odnośnie Mediciny, też sobie życzyli zaświadczenie o szczepieniu na żółtaczkę? Znajomy trafił w zeszłym tyg w "ręce" prywatnego centrum dermatologii w Krakowie i nikt go nawet nie zapytał o to czy był szczepiony.

    1 Cytuj
  • 8 lis 2018

    W Krakowie na Młodej Polski 7, polecam przychodnie Unimed, mają tam bardzo dobrych lekarzy i można zarejestrować się elektronicznie

    1 Cytuj
  • 18 gru 2018

    Jeśli chcesz chirurgicznie usunąć pieprzyk - w profesjonalny i szybki sposób odwiedź nasze Centrum Medyczne Nowomed w Krakowie na Ruczaju. Zabieg zostanie poprzedzony konsultacją z doświadczonym lekarzem dermatologiem, aby w 100% dopasować najlepszą metodę pozbycia się nieestycznego znamienia barwnikowego, a dzięki miejscowemu znieczuleniu będzie całkowicie bezbolesny.

    1 1 Cytuj
  • 29 kwi 2020

    Jeśli chodzi o pulmonologa to zdecydowanie warto jechać do Unimedu przy ul. Młodej Polski, to jest niedaleko pętli tramwajowej na Bronowicach. Bardzo sensowni lekarze tam są.

    2 Cytuj
  • 25 maj 2020

    Zgadzam się z przedmówczynią, w unimedzie na młodej polski są konkretni lekarze, którzy nie zbywają pacjentów :) ,

    1 2 Cytuj
  • 10 sie 2020

    w unimedzie jest najlepszy pulmonolog w małopolsce- przetestowałem już wielu! :)

    1 2 Cytuj
  • 29 lis 2020

    Najlepszy pulmonolog to w unimedzie, bardzo skrupulatny i profesjonalny lekarz, pomógł mi z moimi dusznościami bardzo szybko :)

    2 3 Cytuj
  • 11 gru 2020

    Może nie z Krakowa, ale z Myślenic, polecić mogę naprawdę dobrego pulomonologa, który pracuje w przychodni unimed, jeździłem do niego z tatą, który miał spore problemy z płucami, a dzisiaj po odbytym leczeniu czuje się o wiele lepiej, nawet na rowerze pojeździ :)

    1 Cytuj
  • 29 gru 2020

    W Krakowie polecam pulmonologa specjalistę w przychodni Unimed na ul. Na Placu na Groblach. Od kilku lat regularnie tam chodzę i w najblizszych czasie na pewno nie zamienie na inną.

    1 Cytuj
  • 19 wrz 2022

    Pulmunolog na nfz jest w Unimedzie na mlodej polski w krakowie, bardzo polecam. Fajne miejsce, kolejek zazwyczaj nie ma

    1 1 Cytuj
  • 21 wrz 2022

    „Jedyna droga wiedzie, do leczenia w unimedzie”

    * wiersz zawierał lokowanie produktu.?

    1 1 Cytuj
  • 23 wrz 2022

    Pulmonologów nie znam, ale czemu autor chce usuwać pieprzyki? Proponowałabym najpierw iść do dobrego dermatologa (mogę polecić panią, która specjalizuje się właśnie w pieprzykach) aby przebadał znamię (sprawdzi jego strukturę wgłąb) i oceni, czy jest groźne.

    1 1 Cytuj
  • 25 wrz 2022

    Alergolog pulmonolog Skawina Pani Agata Świerczek polecam przyjmuje w okolicach cmentarza w Skawinie +48 604 993 901

    1 Cytuj

Odpowiedz