Forum » Myślenice

BANKI w Myślenicach. Konta, kredyty, obsługa

  • 19 kwi 2011

    [quote=kosiarz] PKO BP.- najgorsza obsługa klienta w Myślenicach [/quote]

    Potwierdzam. To jedyny bak gdzie w kasie udziela się informacji, zakłada konto ect.

    2 1 Cytuj
  • 23 kwi 2011

    A czy jest oddział mbanku myślenicach

    4 2 Cytuj
  • 23 kwi 2011

    mbank masz w internecie, po co ci oddzial?

    1 3 Cytuj
  • 23 kwi 2011

    A kto wam nawalił do głów takich głupot, że należy mieć konto w jednym banku?
    Sam mam identyczny zestaw co Paweł: ING, mbank i Alior i nie wydaje mi się żeby był lepszy wybór na Myślenice, chociaż mbank można by w tej trójce odpuścić ale trzymam go bo był to pierwszy i najstarszy mój bank i w nim mam wyrobione najlepsze warunki na kredyty ubezpieczenia.
    ING - zabezpiecza wpłaty bezproblemowe w 10 sekund, wypłaty z każdego bankomatu bez prowizji a konto nie kosztuje nic jeżeli raz miesięczna suma płatności kartą jest jest powyżej 99,99zł.
    Przelewy za free i co więcej potrzeba w Myślenicach?

    3 Cytuj
  • 17 lip 2011

    Potrzebuje założyć konto w banku (młodzieżowe) . Po przeszukaniu internetu, znalazłem polecane konto izzyKonto w mBanku, można je założyć osobiście albo przez kuriera. I teraz mam kilka pytań, czy w myśleniach są jakieś bankomaty przez które można wypłacić pieniądze z tego konta ? Czy jest to darmowe ? Czy w Myślenicach jest jakaś placówka mBanku ? A może istnieje jakaś dobra oferta z innego banku ? 

    Bartek

    2 3 Cytuj
  • 18 lip 2011

    bankomat Euronet jest koło Biedronki, tam wypłacisz za darmo.
    Placówki w Myślenicach nie ma, bo z założenia jest to bank internetowe.
    Jest darmowe, przynajmniej karta jeśli z niej korzystasz i zapłacisz minimum 100 zł w miesiącu.

    3 Cytuj
  • 18 lip 2011

    Dziekuję za odpowiedz :) Czy może ktoś wie cos o "konto młodzieżowym Click 5%," w toyota bank ?

    2 Cytuj
  • 19 lip 2011

    hmm, faktycznie ciężko znaleźć dobre konto i chyba nie ma najlepszego banku, który oferowałby najlepsze konto. Chociaż w Myślenicach coraz więcej banków....kilka miesięcy temu założyłam konto w banku bgż, kolejny nowy bank, ale jestem zadowolona, przelewy za darmo, wszytskie bankomaty bez prowizji, płacę tylko 5 zł miesięcznie, ale i tak wychodzę na plus, bo bank zwraca mi 1% od kwoty wynagrodzenia. Czyli miesięcznie mogę dodatkowo zyskac kilakdziesiat złotych :))

    1 2 Cytuj
  • 21 lip 2011

    sry, ale nie znam się na takich sprawach ;/ czyli będe musiał wydać 100zł w miesiącu ,żeby było darmowe ? słyszałem ,że izzy jest całkowicie darmowe ...

    4 Cytuj
  • 21 lip 2011

    Wyczytałem na stronie mBanku coś takiegu:
    "Z opłaty [za kartę oczywiście] zwolnieni są Klienci do 18. roku życia posiadający izzyKONTO"

    więc chyba jest całkowicie darmowe.
    Proponuję zadzwonić na infolinię banku i dokładnie się dopytać.

    1 3 Cytuj
  • 21 lip 2011

    dzięki wielkie chyba się w końcu zdecyduje :) tylko teraz trzeba zdobyć podpis rodzica ...

    1 3 Cytuj
  • 2 sie 2011

    Nie polecam banku PKO w byłej" centrali rybnej" . Potworne kolejki . Jeszcze nigdy nie widziałem (stojąc w kolejce ) aby wszystkie trzy stanowiska kasjerek były czynne ! Zazwyczaj czynne tylko jedno . Interwencja u przełożonych kończy się niczym - totalne lekceważenie klijentów . W dniu 1 sierpnia ok godź 15-tej czas oczekiwania do kasy 45-50 min ( czynne jedno stanowisko) ! Kpina

    7 1 Cytuj
  • 17 wrz 2011

    Ja polecam BNP Paribas Fortis wraz z kontem "z pakietem S". Przeniosłam się do nich rezygnując z Getin Banku. GETIN BANK to partacze- nic nie jest na czas. Na kartę debetową czekałam u nich miesiąc i 3 tygodnie, po czym cała ta sytuacja mnie zdenerwowała. Wypowiedziałam więc umowę rachunku- 1,5 tygodnia później dostałam wyczekiwaną wcześniej kartę, która tym razem przysporzyła mi tylko kłopotu bo musiałam się pofatygować żeby tą kartę zniszczono... Na uwieńczenie całej tej absurdalnej sytuacji ponad miesiąc po wypowiedzeniu rachunku przypadkowo logując się na bankowość internetową dowiedziałam się że moje konto działa nadal i pobierane są na nim opłaty.... Ah! Ciężko się od nich uwolnić... Teraz jestem w BNP Paribas i wszystko jest ok. Zadnych opłat. ROR + 3 subkonta oprocentowane na 4%.

    1 4 Cytuj
  • 20 wrz 2011

    a mają gdzieś bezpłatny oprocentowany ROR ?

    1 2 Cytuj
  • toksyk@wp.pl 20 wrz 2011

    przeczytaj dokładnie cały temat zamiast zadawać kolejny raz te same pytania

    3 Cytuj
  • 11 lis 2011

    placówka alior banku w miejsce leonardo

    2 4 Cytuj
  • 11 lis 2011

    to ci w kapeluszach ?co prali kasę mafii wietnamskiej?

    5 4 Cytuj
  • 14 lis 2011

    no to jeszcze ja przywalę PKO BP, możliwe że gdzieś np. Krakowie odziały PKO BP są OK, u nas kiszka - ja mam kredyt hipoteczny w pko bo i oczywiści konto, można by dużo pisać - ale w Myślenicach obsługa jest po prostu słaba żeby klient musiał panie doradczynie pouczać ! lepiej MBANK.

    1 2 Cytuj
  • 30 lis 2011

    Wszystko byle nie PKO S.A. Mam u nich konto ponad 15 lat i ... to jest ten ostatni rok. Drogie tam jest wszystko. A jak ktoś dzwoni z ofertami banku to nawet nie wie co się dzieje na moim koncie. Dajcie sobie spokój z tym bankiem. Trochę się porozglądałem po rynki i faktycznie - Alior wypada całkiem dobrze. Nie wie ktoś czy nie jest czasami planowana jakaś placówka w Myślenicach ? Bo na stronie banku nic nie pisze, żeby była....

    3 2 Cytuj
  • 30 lis 2011

    mam konta w mbanku, ING i Alior Banku i wszystko jest w tym komplecie idealnie dopasowane.

    1 2 Cytuj
  • 21 gru 2011

    Czy jest u nas oddział polbanku?

    1 Cytuj
  • 21 gru 2011

    Dobry bank brzmi podobnie jak uczciwy polityk czy trzeźwy pijak.

    7 2 Cytuj
  • 22 gru 2011

    Nawiązując do tematu wątku - wg mnie najlepszy bank to ten w którym nas nie ma.

    6 3 Cytuj
  • 22 gru 2011

    Najlepszy bank to ziemia ,parcele,złoto ,diamenty i reszta do skarpetki na bieżące wydatki.

    7 4 Cytuj
  • 22 gru 2011

    @złoty...
    Ty mylisz bank ze sprawą inwestowania... a wątek jest o bankach. Trochę zatem nie na temat!

    1 2 Cytuj

Odpowiedz