Forum » Myślenice

BANKI w Myślenicach. Konta, kredyty, obsługa

  • 24 wrz 2009

    Witam
    Jetsem bardzo ciekawa gdzie najlepiej otworzyc konto oraz jakie ofert banków sa najlepsze, poprosze o opinie

    1 1 Cytuj
  • 24 wrz 2009

    Ja wiem o koncie oszczednościowym w banku BPH nawet ktoś tu oststnio pisał na forum że jest ten bank w Rudniku. Konto to jest CAŁKOWICIE ZA DARMO a czasem lepiej wychodzi niz lokata
    Pozdro

    3 Cytuj
  • 24 wrz 2009

    Jeśli masz nie więcej niż 30-lat to w PEKAO SA. masz konto za darmo i nie słuchaj tych wszystkich ..... tylko najlepiej dowiedz się sama ;)
    Ja mam i jestem zadowolona.
    pozdrawiam

    3 2 Cytuj
  • 24 wrz 2009

    masz 30 lat i jesteś zadowolona ?

    2 7 Cytuj
  • 25 wrz 2009

    Ja uważam że BPH jest fajny i tak ma terz super konto oszczednościowe DARMOWE całkowicie, ma sie w tym bankowość internetową i różne bajery i nic się nie płaci :)

    1 1 Cytuj
  • 25 wrz 2009

    w Myślenicach polecam ING (warunki sprawdź sam, dobierzesz któreś z kont do siebie), jeśli niekoniecznie potrzebujesz placówki pod nosem to faktycznie BPH jest b.dobry względnie obecnie (i pewnie na krótko) świetne warunki ma alior.

    3 Cytuj
  • Andrzej 26 wrz 2009

    Ja korzystam i polecam mbank konto internetowe masz za darmo prowadzenie, konta przelewy,jedyny minus to wypłacanie pieniędzy z bankomatów za darmo jest tylko w bankomatach euronet,bzwbk,cash4you,i ecard.Z tego co sie orientuje nie ma w Myślenicach tych bankomatów.

    1 Cytuj
  • 26 wrz 2009

    Z PKO przeniosłam się do BS.
    Czytam i widzę,że wybór banku to rzecz gustu i potrzeb indywidualnego klienta.A co sądzcie o obsłudze bankowej?Gdzie śa najbardziej kompetentni,a gdzie najbardziej opryskliwi?

    1 1 Cytuj
  • 26 wrz 2009

    Przyznam się szczerze że sam osobiście w żadnym banku nie miałem jeszcze do czynienia z opryskliwością, może miałem szczęście. "Bankier Pan i władca" to już chyba gatunek na wymarciu.

    Jednak nawiązując do samego tematu czyli "Najlepszy Bank" to polecam zaglądnąć tutaj - http://najlepszy-bank.aliorbank.pl/ - kilka faktów na temat Alior Banku.

    Pozdrawiam

    2 Cytuj
  • 26 wrz 2009

    Jeśli chodzi o bank PEKAO SA. to do samej obsługi nic nie mam ale jeśli chodzi o bankomaty to tragedia. Czy ktoś z was próbował pobrać pieniądze w weekend z ich bankomatów? Rzecz niewykonalna. Płacę za obsługę karty a nie mogę wybrać pieniędzy z bankomatu. Nie mieszkam w Myślenicach. Przyjeżdżam do Myślenic na zakupy i zazwyczaj robię to sobotę. Często chcę skorzystać z bankomatu i wtedy dowiaduję się że jest awaria. Z początku naiwnie myśląc że inny bankomat będzie sprawny, "pielgrzymowałem" po Myślenicach w poszukiwaniu sprawnego. Ale za trzecim razem dotarło do mnie że wszystkie ich bankomaty nagle maja awarię. Wynika to z tego że takich jak ja jest więcej i wyciągają kasę z bankomatów w piątek. Po południu już bankomaty są puste a w weekend nikt ich nie napełni. Pytałem w banku dlaczego się tak dzieje na co pani mi odpowiedziała że wiele osób się skarży a oni nic na to nie mogą poradzić.

    1 Cytuj
  • 26 wrz 2009

    Przypomniał mi się pewien kawał tak apropo bankomatów:

    Podchodzi facet do bankomatu, wkłada kartę, wstukuje PIN a następnie wprowadza kwotę. W tym momencie pojawia się komunikat "brak środków". Chodzi o mnie czy o nich? - pomyślał zdumiony ...

    Pozdrawiam

    6 2 Cytuj
  • 26 wrz 2009

    Szczerze polecam mBank. Mam tam konto od kilku lat i jestem bardzo zadowolona, 0 opłat, jedyny minus to to, że darmowe wypłaty tylko z bankomatów euronet,bzwbk,cash4you,i ecard. W Myślenicach JESZCZE nie ma.

    3 Cytuj
  • 26 wrz 2009

    ja mam w Dominecie, trochę tam płacę za prowadzenie ale fajny limit do rachunku dostałem, (8tyś) i to za groszowe sprawy :) Bank mam pod ręką, z bankomatów raczej nie korzystam, a jak coś zawsze mogę zapłacić kartą...

    1 1 Cytuj
  • 19 paź 2009

    ING i konto internetowe Direct super sprawa

    2 Cytuj
  • 19 paź 2009

    ING

    3 Cytuj
  • 19 paź 2009

    Nie mogę żadnego banku polecić ale mogę jeden zdecydowanie odradzić.Chodzi o Pekao SA(ten z żubrem),nie mylić z PKO BP.
    Utrzymanie rachunku w tym banku jest dosyć drogie.Co miesiąc za konto pobierana jest opłata 10 zł,dodatkowo brak darmowych przelewów.
    Kolejne zastrzeżenia mam do serwisu PekaoInternet.Chodzi o informacje na temat stanu konta.Gdy czekam na przelew ,sprawdzam stan konta.Nie pokazuje wpływu,natomiast w bankomacie pieniądze już są.Jest to duży minus.
    Z bankomatem też nie jest najlepiej.Często brakuje różnych nominałów.
    Bardzo żałuję fuzji banku BPH z PekaoSA.Wcześniej byłem klientem tego pierwszego i nie było żadnych problemów.

    4 1 Cytuj
  • 19 paź 2009

    [quote=Razak]Nie mogę żadnego banku polecić ale mogę jeden zdecydowanie odradzić.Chodzi o Pekao SA(ten z żubrem),nie mylić z PKO BP.
    Utrzymanie rachunku w tym banku jest dosyć drogie.Co miesiąc za konto pobierana jest opłata 10 zł,dodatkowo brak darmowych przelewów.
    Kolejne zastrzeżenia mam do serwisu PekaoInternet.Chodzi o informacje na temat stanu konta.Gdy czekam na przelew ,sprawdzam stan konta.Nie pokazuje wpływu,natomiast w bankomacie pieniądze już są.Jest to duży minus.
    Z bankomatem też nie jest najlepiej.Często brakuje różnych nominałów.
    Bardzo żałuję fuzji banku BPH z PekaoSA.Wcześniej byłem klientem tego pierwszego i nie było żadnych problemów.[/quote]
    Popieram w 100% .Mi pobierają ponad 10zł miesięcznie ,już nie wspomnę o tym że kiedyś przy wypłacie w bankomacie 1500zł skasowano mi 60zł ,co zobaczyłam dopiero na wykazie robiąc przelew internetowy.Po interwencji pieniądze zwrócono i przeproszono ,ale niesmak pozostał.Myślę właśnie nad zmianą banku , więc informacje mile widziane:)

    3 2 Cytuj
  • 20 paź 2009

    Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma, ot takie powiedzenie. Warto trzymać się jednego banku chociaż by dlatego że ma sie wyrobioną historie, to zawsze moze się przydać, a nuż będziecie chcieć pożyczyć np. 350000pln.

    Ja od wielu już lat jestem wierny PKO BP i nie bardzo widzę sens szukania innej alternatywy. Jestem zadowolony, doskwiera tylko mała liczba bankomatów, a wcześniej denerwowało mnie stanie w zaduchu w kolejce. Problem zniknął bo wszelkie opłaty, przelewy realizuje przez internet.

    1 Cytuj
  • 4 lis 2009

    Zdecydowanie nie polecam Pekao SA. [Na Forum był taki temat "PKO traci płynność"] Polecam natomiast każdy, który za korzystanie kartą w różnych bankomatach nie pobiera opłat np. Alior Bank.

    1 Cytuj
  • 4 lis 2009

    Jeśli chodzi o konto, to fajne jest konto E-Getin w Getin Banku, wszytsko za darmo, jak w mbanku plus możliwość obsługi w Placówkach, niestety najbliższa w Krakowie :(

    3 Cytuj
  • 22 kwi 2010

    jest wreszcie szansa na darmowy bankomat mbanku - otwierają LukasBank i możne będzie bankomat Euronetu

    1 Cytuj
  • 22 kwi 2010

    ING - od 1 maja wszystkie bankomaty w Polsce za darmo + darmowe przelewy przez internet - konto Direct

    1 1 Cytuj
  • 23 kwi 2010

    [quote=cygnus]
    Ja od wielu już lat jestem wierny PKO BP i nie bardzo widzę sens szukania innej alternatywy. Jestem zadowolony, doskwiera tylko mała liczba bankomatów, a wcześniej denerwowało mnie stanie w zaduchu w kolejce. Problem zniknął bo wszelkie opłaty, przelewy realizuje przez internet. [/quote]
    Też jestem od lat w tym banku, ale myślę o zmianie. Są banki, gdzie nie płacisz za obsługę konta czy przelewy internetowe. Tak jak Ty, wszelkie przelewy realizuję przez internet i niby 50 gr to nie jest dużo za przelew, ale 10 przelewów to już 5 zł, a mogłoby być 0 zł.
    Szkoda tylko, że tak mało bankomatów w Myślenicach...

    1 Cytuj
  • 26 kwi 2010

    jaki bank otwierają kolo cukierni Dziadkowca?

    2 Cytuj
  • 9 maj 2010

    czy majac 17 lat moge sama sobie zalozyc konto w banku?

    1 Cytuj

Odpowiedz