Forum » Myślenice

Idioci na Zakopiance

  • 7 lut 2014

    http://www.youtube.com/watch?v=hP9izniCmQI&feature=youtu.be

    Polecam zobaczyć, jak się młodzież bawi

    #edit
    Dodam tylko, że cała sytuacja została już zgłoszona, tam gdzie trzeba. Odpowiedź z komendy:
    "W odpowiedzi na informację zawartą w mailu dot. jazdy wbrew przepisom ruchu na drodze nr 7 pragnę poinformować, że wydałem podległym służbom polecenie przeprowadzenia czynności wyjaśniających w tej sprawie. Pana osobiste zgłoszenie na Policji , na obecnym etapie, nie jest wymagane.

    Z-ca Naczelnika Wydziału Prewencji

    Komendy Powiatowej Policji

    W Myślenicach"

    37 4 Cytuj
  • Justyna xxx 7 lut 2014

    No jest się czym chwalić... Gówniarze niech się pozabijają ale po co narażają życie innych??

    23 Cytuj
  • 7 lut 2014

    Głupota ludzi jest bezgraniczna

    24 Cytuj
  • 7 lut 2014

    disco polo i wszystko jasne, co za buraki. mam nadzieje że ich złapią, odbiorą prawo jazdy i wsadzą do paki

    34 4 Cytuj
  • mateusz nowakowski 7 lut 2014

    Jeśli faktycznie Policja weżmie się za to,to kwestia czasu bo monitoring sprawdzą w ''makdonaldzie'' i będą mieli dane. Żal mi takich ludzi,

    24 Cytuj
  • 7 lut 2014

    Rano ten filmik był jeszcze podlinkowany na Facebook'u teraz został usunięty, ale po komentarzach łatwo można by odnaleźć tych gierojów.

    14 1 Cytuj
  • 7 lut 2014

    W takich przypadkach sąd powinien orzekać maksymalną karę.

    14 Cytuj
  • 7 lut 2014

    Ale debile -sam uczestnik tego wiejsko-discopolowo-zajścia się nazwał.Nie mają tępaki o czym ze sobą gadać,no to zrobili se impreske.Ciekawe który z nich był ostatnio u dentysty,ale szkoda kasy,lepi potuningować złoma i jechać do macsyfa.

    8 2 Cytuj
  • 7 lut 2014

    życzę drewnianej skrzyneczki i kwatery na cmentarzu tym "panom". Takich skrzywieńców należy eliminować z życia społecznego!! Ponadto nie obrażajmy tępoty, bo takiego zachowania nawet takim określeniem nazwać, to zdecydowanie za delikatnie!!!

    13 1 Cytuj
  • 8 lut 2014

    Cała wioska dobrze wie o kogo chodzi tylko ludzie nie chcą sie wychylać.Zróbcie wyjątek ,pomóżcie policji namierzyć tych dopóki nikogo jeszcze nie zabili.Media niech śledzą sprawę aby czasem jakiś wpływowy tatuś nie próbował ukręcić łba sprawie.

    17 2 Cytuj
  • Jerzy Czarodziej 8 lut 2014

    https://www.facebook.com/grzegorz.choragwicki ciekawy post o kontroli policji i podejrzane komentarze innych osob

    13 Cytuj
  • Justyna xxx 8 lut 2014

    Przecież wczoraj niejaki "endriu1981" podał wszystkie imiona i nazwiska tych IDIOTÓW to nie wiem po co redakcja usunęła ten post. Niech wszyscy wiedzą!! Nie mam racji??

    32 4 Cytuj
  • Andrzej 8 lut 2014
    Ona25 napisał/a:

    Przecież wczoraj niejaki "endriu1981" podał wszystkie imiona i nazwiska tych IDIOTÓW to nie wiem po co redakcja usunęła ten post. Niech wszyscy wiedzą!! Nie mam racji??

    Masz rację, głupotę należy piętnować (i nazywać po IMIENIU). Również na policję powinny zostać podane wszystkie dane osobowe tych idiotów.
    Czy najwyższy wymiar kary, jak postuluje krowka123, nie wiem, ale na pewno jakąś karę ponieś powinni.

    18 2 Cytuj
  • 9 lut 2014

    Syn Pani sołtys wsi Zawada pokazał popis...

    24 3 Cytuj
  • 9 lut 2014

    To z Zawady jednak?

    17 Cytuj
  • 9 lut 2014

    Pewnie dostaną mandat za stwarzanie zagrożenia w ruchu drogowym.
    Czy coś wiecej? Nie wiem...

    5 1 Cytuj
  • 9 lut 2014

    Bogaty tatuś i wysoko postawiona mamusia im pomoże. Tatuś znany jest z braku honoru, już raz się z policją wykłócał i chciał iść do sądu. "byznesman z zawady".

    Ładnie żeście sobie wychowali bachory.

    29 2 Cytuj
  • 9 lut 2014

    Powodzianin... Moge myśleć że login wskazuje stan w którym jesteś/byłeś..
    Widze że to zdarzenie zostawiło spore ślady na umyśle :) Nie wiem czy w tej chwili zazdrościsz że ma bogatego tatusia czy co ?! To ich sprawa :) Obrażajcie tych którzy brali udział w tym zdarzeniu, od rodziców i osób 3 sie odczep, bo to nie jest miłe ;)

    4 25 Cytuj
  • 9 lut 2014
    jankowalski311 napisał/a:

    Powodzianin... Moge myśleć że login wskazuje stan w którym jesteś/byłeś..
    Widze że to zdarzenie zostawiło spore ślady na umyśle :) Nie wiem czy w tej chwili zazdrościsz że ma bogatego tatusia czy co ?! To ich sprawa :) Obrażajcie tych którzy brali udział w tym zdarzeniu, od rodziców i osób 3 sie odczep, bo to nie jest miłe ;)

    No nie jest miłe dla rodziców na pewno - no ale niestety muszą teraz ponosić konsekwencje za swoje pociechy.
    Ja pokazałam swojemu 18-letniemu synowi filmik i powiedziałam mu ,że jak to był byś ty, to bym Ci tej głupoty nie podarowała osobiście zaprowadziła bym Cie na policję i poniósłbyś konsekwencję swojej głupoty.

    23 2 Cytuj
  • 9 lut 2014
    jankowalski311 napisał/a:

    Powodzianin... Moge myśleć że login wskazuje stan w którym jesteś/byłeś..
    Widze że to zdarzenie zostawiło spore ślady na umyśle :) Nie wiem czy w tej chwili zazdrościsz że ma bogatego tatusia czy co ?! To ich sprawa :) Obrażajcie tych którzy brali udział w tym zdarzeniu, od rodziców i osób 3 sie odczep, bo to nie jest miłe ;)

    Ironia losu sprawiła, że miałem do czynienia z kimś z otoczenia jednego z tych chłopaków.
    Szkoda gadać.

    Poza tym komentarz może boleć rodziców i wręcz powinien. Sami ci idioci się nie zrobili. Ktoś "to" wychował na takie głupie i puste.
    Panowie powinni stanąć przed sądem i zostać skazani na karę więzienia za spowodowanie umyślnego zagrożenia w ruchu drogowym. Ba! Usiłowanie zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem.
    Ich tożsamość powinna być oficjalnie podana do obiegu, aby każdy wiedział kto to jest.

    Ludzie dorośli powinni zachowywać się jak ludzie dorośli, a nie kretyni. Ich zabawa mogła się skończyć śmiercią dla innych ludzi.

    23 5 Cytuj
  • 10 lut 2014
    Powodzianin_ napisał/a:

    Ironia losu sprawiła, że miałem do czynienia z kimś z otoczenia jednego z tych chłopaków.
    Szkoda gadać.

    Poza tym komentarz może boleć rodziców i wręcz powinien. Sami ci idioci się nie zrobili. Ktoś "to" wychował na takie głupie i puste.
    Panowie powinni stanąć przed sądem i zostać skazani na karę więzienia za spowodowanie umyślnego zagrożenia w ruchu drogowym. Ba! Usiłowanie zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem.
    Ich tożsamość powinna być oficjalnie podana do obiegu, aby każdy wiedział kto to jest.

    Ludzie dorośli powinni zachowywać się jak ludzie dorośli, a nie kretyni. Ich zabawa mogła się skończyć śmiercią dla innych ludzi.

    Chyba wszyscy wiemy że w tych czasach rodzice nie wychowują dzieci.. to otoczenie je wychowywuje; )
    ,,Poza tym komentarz może boleć rodziców i wręcz powinien. Sami ci idioci się nie zrobili. Ktoś "to" wychował na takie głupie i puste. '' Zgadzam sie z Tobą że powinien boleć rodziców ALE Ty zacząłeś obrażać pewnego rodzica słowami np ,, byznesmen z zawady,, czy zacząłeś gadać że jest panem bez honoru itp :) Więc..

    1 7 Cytuj
  • 10 lut 2014

    (cytat)Chyba wszyscy wiemy że w tych czasach rodzice nie wychowują dzieci.. to otoczenie je wychowywuje; )

    No nie wiem jak Ty ,ale ja wychowuję swoje dzieci JA ,nie otoczenie.
    Są przypadki ,kiedy rodzice nie maja czasu to wtedy otoczenie wychowuję( jak się to mówi ulica )
    powodzianin napisał - " tatuś jest znany z braku honoru " nie znam delikwenta ale jak jeszcze nie zaprowadził syna na komisariat , to honoru nie ma!

    11 2 Cytuj
  • 10 lut 2014
    Powodzianin_ napisał/a:

    Bogaty tatuś i wysoko postawiona mamusia im pomoże. Tatuś znany jest z braku honoru, już raz się z policją wykłócał i chciał iść do sądu. "byznesman z zawady".

    Ładnie żeście sobie wychowali bachory.

    Czytając Twój wpis myślę że również nie posiadasz honoru skoro masz do ojca tego dzieciaka jakiś problem to załatw to z nim a nie obrażaj na forum... Następna sprawa - czy dorobił się kasy na Tobie? Skoro Ty też chcesz być "bogaty" to nie siedź na necie tylko weź się za robotę.

    6 13 Cytuj
  • Andrzej 10 lut 2014

    Wydaje mi się, że kwestia honoru (Waszego, drodzy forumowicze jak i rodziców pewnych źle wychowanych gówniarzy) może zejść na drugi plan przy tak skrajnej głupocie, jaką popisali się Ci idioci.

    13 3 Cytuj
  • 10 lut 2014
    jankowalski311 napisał/a:

    Chyba wszyscy wiemy że w tych czasach rodzice nie wychowują dzieci.. to otoczenie je wychowywuje; )
    ,,Poza tym komentarz może boleć rodziców i wręcz powinien. Sami ci idioci się nie zrobili. Ktoś "to" wychował na takie głupie i puste. '' Zgadzam sie z Tobą że powinien boleć rodziców ALE Ty zacząłeś obrażać pewnego rodzica słowami np ,, byznesmen z zawady,, czy zacząłeś gadać że jest panem bez honoru itp :) Więc..

    Mnie jakoś rodzice wychowali, a jestem niewiele starszy od tych idiotów.
    Bo on jest BYZNESMENEM z zawady. I osoba zainteresowana wie o kogo chodzi.

    9 2 Cytuj

Odpowiedz