Forum » Myślenice

Idioci na Zakopiance

  • 10 lut 2014
    Plikk napisał/a:

    Syn Pani sołtys wsi Zawada pokazał popis...

    że tak ładnie się wypowiem, to Syn Pani Sołtys nie jechał w samochodzie.

    3 13 Cytuj
  • 11 lut 2014
    Powodzianin_ napisał/a:

    Mnie jakoś rodzice wychowali, a jestem niewiele starszy od tych idiotów.
    Bo on jest BYZNESMENEM z zawady. I osoba zainteresowana wie o kogo chodzi.

    WYCHOWALI ?? HAHAHAHAH!!!! chyba chowali :)
    Jak taki kozak to dlaczego nie zgłosisz sie do Pani Sołtys i Jej tego wszystkiego nie powiesz co o Niej myślisz, co ? :)

    5 13 Cytuj
  • 11 lut 2014

    Pani sołtys nie znam, byznesmena znam i jak pisałem wcześniej już miałem z nim do czynienia ;).
    A chowani jak bydło to byli ci czterej kretyni, bo inaczej tego nazwać nie można:)

    12 3 Cytuj
  • 11 lut 2014

    Czy to nie miało miejsca wtedy kiedy był wypadek śmiertelny na zakopiance?
    Zakopianka była zamknięta i chcieli pewno to wykorzystać, ale akurat policja puściła ruch i nastąpiło wielkie zdziwienie kiedy zobaczyli na swojej drodze dwa samochody.

    4 11 Cytuj
  • Moriss Moriss 12 lut 2014

    Ciekawe czy by tak zrobili w niedziele po południu jak ludzie wracają z zakopca :D A swoją drogą EA wypuściła Trailer NFS TAKA TAKA 2014 :)

    2 2 Cytuj
  • 13 lut 2014

    Muszą mieć naprawdę marne poczucie humoru, skoro bawi ich narażanie nie tylko swojego życia, ale i innych. Muszą być jacyś niedorozwinięci, bo nie myślą o tym, że mogą odebrać życie jakiejś niewinnej osobie, tylko "ale super zabawa". Przede wszystkim takim powinno odebrać się prawo jazdy i karę w postaci odsiadki, lub grzywny.

    12 Cytuj
  • Andrzej 13 lut 2014

    W takim przypadku karą nie powinna być odsiadka, czy grzywna tylko prace społeczne w wymiarze np. 100 godzin (lub więcej, w zależności od przewinienia).

    6 Cytuj
  • 17 lut 2014

    nikt nie pisze a już w piątek policja zapukała do drzwi tych bohaterów

    12 Cytuj
  • 17 lut 2014
    alapatala napisał/a:

    nikt nie pisze a już w piątek policja zapukała do drzwi tych bohaterów

    I co w związku tym?

    5 Cytuj
  • 17 lut 2014
    alapatala napisał/a:

    nikt nie pisze a już w piątek policja zapukała do drzwi tych bohaterów

    Mam nadzieje że odpowiedzą za to co zrobili

    13 Cytuj
  • 17 lut 2014

    Brawo policja.

    13 Cytuj
  • 18 lut 2014

    Chciałbym tylko poinformować, że to jest zrzut ekranu z fejsbuka naszego bohatera Rafcia:

    http://images65.fotosik.pl/666/4a3bf179e6460a77.jpg

    Dzieciaki są żałosne,

    5 2 Cytuj
  • 18 lut 2014

    No to znowu o nas głośno nie napiszą o sukcesach lokalnych władz tylko jak nie o jabłkach to o idiotach za kierownicą,Ale ważne że piszą .

    1 Cytuj
  • 18 lut 2014

    Powodzianin_ jeżeli masz jaja to weź idź do rodziców tych chłopaków i powiedz im to co tu piszesz i to co myślisz o nich a nie obrażaj ich w sieci. plx80 wspomniał już wcześniej żebyś poszedł do ich rodziców z tego co wiem to do dziś cie u nich nie było a będziesz cwaniaka zgrywał w sieci każdy tak potrafi cwaniakować sieci. tak ze zbierz odwagę i idź do ich rodziców i opisz nam tu jak było i co ci powiedzieli bo wszyscy czytelnicy na pewno są ciekawi

    3 21 Cytuj
  • 19 lut 2014
    kotś8998 napisał/a:

    Powodzianin_ jeżeli masz jaja to weź idź do rodziców tych chłopaków i powiedz im to co tu piszesz i to co myślisz o nich a nie obrażaj ich w sieci. plx80 wspomniał już wcześniej żebyś poszedł do ich rodziców z tego co wiem to do dziś cie u nich nie było a będziesz cwaniaka zgrywał w sieci każdy tak potrafi cwaniakować sieci. tak ze zbierz odwagę i idź do ich rodziców i opisz nam tu jak było i co ci powiedzieli bo wszyscy czytelnicy na pewno są ciekawi

    Zabolało rodzinkę/chłopców

    Wychowajcie sobie lepiej bachory :)

    To dopiero początek ... ;)

    Mam też prośbę, aby rodziny tych chłopaków nie były kreowane na ofiary. Tak naprawdę prawdziwymi ofiarami jest nasze lokalne społeczeństwo. Ktoś z nas, z naszymy rodzinami mógł jechać samochodem wtedy kiedy oni jechali. Ktoś z nas mógł zginąć z powodu ich głupoty. Mało tego tożsamość chłopców jest niestety chroniona prawnie i nie można powiedzieć, że taki a taki to niedorozwój. Jednak ludzie obejdą to sobie tzw. pocztą pantoflową. Szczególnie, że sami to pod swoimi nazwiskami wrzucili na swoje Facebooki.
    Ich profile nadal można przeglądać (szczególnie kierowcy), bo nawet nie znają ustawień prywatności na Facebooku.

    Jeśli rodziny mają jakikolwiek problem z tym co się dzieje w internecie, to swoje uwagi powinny przede wszystkim kierować do siebie samych - to oni nie poradzili sobie z wychowaniem swoich dzieci i wychowali ludzi, którzy kilkanaście dni temu mogli kogoś zabić - umyślne spowodowanie zagrożenia w ruchu lądowym - UMYŚLNE.

    29 7 Cytuj
  • 31 sie 2016

    Witam,
    Wie ktoś jak zakonczyła się wkoncu ta sprawa z tymi chłopakami? swoją droga ludzie rozumu nie mają. ostatnio podobna sytuacje widziałam jak szłam z pracy z moja przyjaciółką. przed przejściem dla pieszych młodzi kierowcy urządzili sobie wyścigi. Totalny brak myślenia.

    3 2 Cytuj
  • 23 lis 2016

    Ludzie jeżdżą nie myśląc co się dzieje wokół nich ... Czasami na zakopiance to się jechać nie da :/ nie dość że droga wąska to jeszcze idioci na drodze :/ ahhhh ....

    3 5 Cytuj
  • Andrzej 23 lis 2016

    Ale o co chodzi?

    4 1 Cytuj
  • 23 lis 2016
    Lolka22 napisał/a:

    Ludzie jeżdżą nie myśląc co się dzieje wokół nich ... Czasami na zakopiance to się jechać nie da :/ nie dość że droga wąska to jeszcze idioci na drodze :/ ahhhh ....

    Czym Ty jeździsz , że na Zakopiance ci wąsko?

    13 1 Cytuj
  • 23 lis 2016

    kolejny popis pamiętacie bmw M4 finansowane z 500+ ??
    https://www.facebook.com/KozackieSamochody/videos/1283280258389449/

    13 5 Cytuj

Odpowiedz