Forum » Myślenice

Zwrot podatku 2014

  • 8 mar 2014

    Te szybkie zwroty były tylko zachętą aby rozliczyć się przez e-pit,teraz wrócono do normalności i czeka się ustawowo do 3 m-cy ;Chory system;

    6 Cytuj
  • Andrzej 9 mar 2014
    Bastion napisał/a:

    Te szybkie zwroty były tylko zachętą aby rozliczyć się przez e-pit,teraz wrócono do normalności i czeka się ustawowo do 3 m-cy ;Chory system;

    Siejesz defetyzm.
    Niestety, zgaszę Cię dopiero po zwrocie, ale rozliczyłem się 27 lutego, więc niedawno.
    Myślę, że do końca marca pieniądze będą na koncie.

    2 1 Cytuj
  • 10 mar 2014

    Wątpię,jak już pisałem wrócono do normalności,to była zachęta do odciążenia pracowników i zmniejszenie kolejek w US,ja złożyłem e-pit i dzwoniąc do skarbówki powiedzieli to co napisałem powyżej

    2 1 Cytuj
  • 10 mar 2014

    a nie wiecie jak to jest - złożylam pit normalnie, tzn nie elektronicznie, tak ze 2 tyg temu. ile na mój 1% będzie czkać fundacja ktorą wspieram (L'arche)? to ma coś wspólnego z tym, kiedy ja dostanę swój zwrot? czy nie?

    1 Cytuj
  • 10 mar 2014

    my dostaliśmy zwrot po trzech dniach od wysłania pita poprzez e- deklaracje

    1 Cytuj
  • Andrzej 10 mar 2014

    A kiedy wysłaliście?

    1 Cytuj
  • 11 mar 2014

    wysłaliśmy późnym wieczorem 23.02 a 27.02 już były na koncie

    2 Cytuj
  • 11 mar 2014

    my zlozylismy elektronicznie 27.02 i do dzis zwrotu nie ma...
    nie wiecie czy w US ktos moze udzielic informacji kiedy ewentualnie bedzie zwrot?

    3 Cytuj
  • Gosia Oks 11 mar 2014

    ja złożyłam 23.02 i również do dziś zwrotu nie mam a mój brat złożył
    10.02 również elektronicznie i zwrot miał za 4 dni.

    3 Cytuj
  • 13 mar 2014

    ja wysłałam pit e-deklaracją 17 luty i do dzis nic

    1 Cytuj
  • 13 mar 2014

    ja dziś zadzwoniłam do US i poinformowali mnie ze mój pit jeszcze nie został sprawdzony a skłaałam 119 lutego :( i dalej czekam i zwrotu nie ma :(

    1 Cytuj
  • 13 mar 2014

    gosica pod jakim numerem udzielili Ci takich informacji?

    1 Cytuj
  • 13 mar 2014

    pod główny numer zadzwoniłam i wybrałam wew 20 i podałam pesel i pani mnie poinformowała

    2 1 Cytuj
  • 15 mar 2014

    Ja składałam 3 tyg. temu, do urny wrzuciłam w Urzedzie Skarbowym. W srode już pocztą dostałam zwrot.

    4 Cytuj
  • 16 mar 2014

    Kiedy dostane zwrot podatku z Urzędu Skarbowego w Inowrocławiu,gdyż pit złożyłam 27 lutego osobiście a pieniądze maja mi przelać na konto?

    2 4 Cytuj
  • Andrzej 16 mar 2014

    Ja nawet nie wiem kiedy dostanę zwrot podatku z US w Myślenicach, a co dopiero w Inowrocławiu. A złożyłem wcześniej, bo 25 II (dzisiaj zerknąłem w edeklaracje, czy faktycznie go wysłałem) elektronicznie.

    5 Cytuj
  • Bogdan Banat 17 mar 2014
    izikp napisał/a:

    Ja składałam 3 tyg. temu, do urny wrzuciłam w Urzedzie Skarbowym. W srode już pocztą dostałam zwrot.

    Dostałaś chyba po znajomości bo ja 14 lutego złożyłem pit w urzędzie córce i nadal nie ma zwrotu,a swój 6 marca przez e-deklaracje i tez nic

    2 1 Cytuj
  • 17 mar 2014

    ja wysłałam pit e-deklaracją 03 marzec i do dzis nic,,,,,

    3 Cytuj
  • 18 mar 2014

    ja również złożyłam e-pita i ciszaaa... a złożony był 24.02 i niby drogą elektroniczną jest szybciej... ale co tam chociaż w kolejce nie trzeba było stać :D

    2 1 Cytuj
  • Andrzej 18 mar 2014

    Ja zaraz będę musiał @Bastiona przeprosić, jak tak dalej z tym zwrotem pójdzie...

    4 1 Cytuj
  • 18 mar 2014

    Ja wysłałam 2.03 i dziś mam zwrot.

    6 Cytuj
  • 19 mar 2014

    A czy aby to nie zalezy tez od kwoty zwrotu? My nadal nie mamy (27.02 elektronicznie)

    6 1 Cytuj
  • Andrzej 20 mar 2014
    tinka napisał/a:

    A czy aby to nie zalezy tez od kwoty zwrotu? My nadal nie mamy (27.02 elektronicznie)

    Dzisiaj właśnie kolega z pracy dzwonił do swojego US (Kraków Śródmieście) i dostał informacje, że w jego US przy zwrocie powyżej 3000 czeka się na zwrot dłużej, bo wszystko sprawdzają ręcznie. Ciekawe, jak jest u nas. Ja w zeszłym roku dostałem pieniądze w 2 tygodnie, a zwrot miałem dwukrotnie większy, niż obecnie (teraz mam tylko za dzieci).

    3 Cytuj
  • 20 mar 2014
    Endrju napisał/a:

    Dzisiaj właśnie kolega z pracy dzwonił do swojego US (Kraków Śródmieście) i dostał informacje, że w jego US przy zwrocie powyżej 3000 czeka się na zwrot dłużej, bo wszystko sprawdzają ręcznie. Ciekawe, jak jest u nas. Ja w zeszłym roku dostałem pieniądze w 2 tygodnie, a zwrot miałem dwukrotnie większy, niż obecnie (teraz mam tylko za dzieci).

    jatez mam tylko za dzieci i wlasnie przed chwila dostalam ;) skladalismy chyba w podobnym terminie

    3 1 Cytuj
  • Gosia Oks 20 mar 2014

    ja składałam 23 luty elektroniczne i mam tylko na dziecko i DZIŚ DOSTAŁAM . :)

    3 3 Cytuj

Odpowiedz