Forum » Myślenice

Zwrot podatku 2014

  • 11 kwi 2014

    Wyjatkowo dlugo w tym roku, skladalem 5 marca elektronicznie przez poczte polska i dalej cisza, a wszyscy znajomi co skladali osobiscie podostawali, dalem sie nabrac ze elektronicznie znaczy szybciej, od nastepnego roku wole stac w kolejkach.

    5 Cytuj
  • Magda Nowak 11 kwi 2014

    Ja składałam osobiście 3 marca i też cicho i głucho a jak zadzwoniłam do Urzędu żeby się podpytać jak się sprawy mają to miły pan powiedział mi,że nie ma szans się dodzwonić do pań które mogłyby ewentualnie udzielić mi jakiejkolwiek informacji,ponieważ cały czas ktoś dzwoni żeby się dopytać o ewentualny termin zwrotu :) i pół dnia musiałabym wisieć na telefonie...No to czekam grzecznie.

    5 Cytuj
  • Justyna xxx 14 kwi 2014

    Dostałam zwrot po dokładnie 3 tygodniach, a deklaracje wysylalam elektronicznie.

    1 1 Cytuj
  • Andrzej 15 kwi 2014
    ros1987 napisał/a:

    Wyjatkowo dlugo w tym roku, skladalem 5 marca elektronicznie przez poczte polska

    To elektronicznie, czy przez pocztę polską? Chyba, że chodzi o zwrot kasy za pośrednictwem poczty polskiej.

    Cytuj
  • 15 kwi 2014
    Endrju napisał/a:

    To elektronicznie, czy przez pocztę polską? Chyba, że chodzi o zwrot kasy za pośrednictwem poczty polskiej.

    tak, zle dopisalem, oczywiscie chodzi o zwrot kasy za posrednictwem poczty polskiej.

    Cytuj
  • Andrzej 16 kwi 2014

    Też mam takie wrażenie, że w tym roku dłużej się czeka (z obserwacji moich i znajomych) w przypadku złożenia deklaracji elektronicznej w porównaniu do zeszłego roku.

    2 Cytuj
  • 16 kwi 2014

    nio i dzisiaj dotarł zwrot :) w końcu :) czyli m-c i tydz czekania drogą elektroniczna...ech osoba która rozliczała w tym samym dniu w drogą elektroniczną ale zwrot miła mniejszy i dostarczony pocztą kasę miła już jakieś 2 tyg temu mi dzisiaj wpłynęło na konto....

    1 Cytuj
  • 16 kwi 2014

    mam pytanie do osob rozliczajacych sie przez internet. Czy po zwrocie podatku na konto przychodzi wam informacja o tym na poczte mailową ?

    2 Cytuj
  • Andrzej 17 kwi 2014
    mistrzu69 napisał/a:

    mam pytanie do osob rozliczajacych sie przez internet. Czy po zwrocie podatku na konto przychodzi wam informacja o tym na poczte mailową ?

    Nie.

    2 Cytuj
  • Justyna xxx 17 kwi 2014
    mistrzu69 napisał/a:

    mam pytanie do osob rozliczajacych sie przez internet. Czy po zwrocie podatku na konto przychodzi wam informacja o tym na poczte mailową ?

    nie :P

    3 Cytuj
  • 17 kwi 2014

    Wczoraj doszło :)

    1 Cytuj
  • 18 kwi 2014

    Ja się rozliczyłem na e-pity.pl i czekałem niecałe dwa tygodnie. Może przez net faktycznie szybciej bo z zeszłym roku składałem w US i czekałem chyba ze dwa miesiące...

    2 2 Cytuj
  • 23 kwi 2014

    a ja złożyłam z mamą i sąsiadką 17 marca osobiście, sąsiadka dostała zwrot przez poczte 10 kwietnia , mama na konto bankowe 17 kwietnia a ja nic ;/ gdzie mam z mamą w tym samym banku konto. ;/

    1 1 Cytuj
  • 23 kwi 2014

    rozliczałam się elektronicznie jakoś początkiem marca, dziś dostałam zwrot pocztą

    Cytuj
  • 24 kwi 2014

    Ja rozliczalem 1 marca elektronicznie i chyba sie nie doczekam , juz niedlugo 2 miesiace miną , a w tamtym roku miałem po 2 tygodniach na koncie

    3 Cytuj
  • 24 kwi 2014

    13 marca rozliczałam pit drogą elektroniczną i do tej pory nie otrzymałam zwrotu.
    Czy to może oznaczać, że wypełniając PIT popełniłam jakiś błąd ?
    Jeżeli tak, to w jaki sposób Urząd Skarbowy zawiadamia o takim problemie ?

    4 Cytuj
  • 29 kwi 2014

    Jesli chodzi o Kraków to zwrot otrzymałam dzisiaj , a rozliczałam sie 18 marca, z tym ze pit trafił do czynnosci sprawdzajacych , bardzo miła Pani zadzwiniła wczoraj, doniosłam dokumenty potrzebne do kontroli i w ciagu jednego dnia otrzymałam zwrot. Rozliczałam sie po raz pierwszy w tym urzedzie ze wzgledu na zmiane adresu zameldowania

    Cytuj
  • 30 kwi 2014

    Pit składałem 18-03, zwrot otrzymałem 28-04 na konto.

    1 Cytuj
  • Andrzej 30 kwi 2014
    PolaIgaHubert napisał/a:

    Rozliczałam sie po raz pierwszy w tym urzedzie ze wzgledu na zmiane adresu zameldowania

    Raczej zamieszkania. US jest właściwy ze względu na miejsce zamieszkania, a nie zameldowania.

    Cytuj
  • 8 maj 2014
    anula napisał/a:

    Teraz to będzie trwało 3 miesiące, urząd dostał odgórny przykaz trzymania się terminów nic nie dostaniecie przed czasem, a na zwrot podatku jest właśnie 3 miesiące. Wstrzymują zwrot VATu w oparciu o przedłużające się kontrole, podważają własne decyzje, żeby tylko wyciągnąć jak najwięcej.

    Obawiam się ,że to prawda. Ja składałem elektronicznie 23.03. w III US w Bydgoszczy i nic...

    Cytuj
  • 11 maj 2014

    Najwidoczniej w tym roku zwroty podatków nie są wypłacane tak szybko jak w ubiegłym.
    Rok temu zwrot podatku otrzymałam po ok 2 tygodniach, natomiast w obecnym właściwie po 2 miesiącach.
    Szkoda, że trzeba tyle czekać na pieniądze, jednak najważniejsze, że w końcu dotarły.

    Cytuj
  • 19 maj 2014

    Jak to mawiają "tutaj znajdziesz wszystkie odpowiedzi na twoje pytania" :)
    http://marketmoney.pl/artykuly/ile-trzeba-czekac-na-zwrot-podatku-pit,230,0,1539814.html?rfguidfo

    Cytuj
  • 11 cze 2014

    ja składałam w pierwszym tyg kwietnia osobiście i zwrot mam na konto, ale do tej pory też nie dostałam zwrotu... to juz 2 miesiące.../ Warszawa

    Cytuj

Odpowiedz