Forum » Myślenice

Salony kosmetyczne - gdzie i co robic?

  • 21 mar 2018

    Beauty lux - tam robią zawodowe szkolenia i tam na spokojnie ptzugotujecie się do tego zawodu. Szkolenie zawodowe trwa 160. W jego czasie przerobicie w zasadzie wszystkie zagadnienia, jakie mogą wam przyjść na myśl. Te szkolenia wymagają zaangażowania, to jest konieczne, bo przecież chodzi o przygotowanie do zawodu. Dalej - zdajecie egzamin i macie uprawnienia do wykonywania tej pracy, ale i tak najważniejsze są umiejętności.

    Cytuj
  • 13 cze 2018

    Makijaż permanentny w Myślenicach? Kogo polecacie?

    Cytuj
  • 5 wrz 2018

    ``

    1 Cytuj
  • 16 lis 2018

    Nie polecam kosmetyczki pod Arkadami .Kompletny brak profesjonalizmu,brudno i byle jak.Czulam się tam strasznie,i jeszcze musialam za to zapłacić.Bylam u wielu kosmetyczek ,ale takiej olewki i bałaganu jeszcze nie widziałam...

    4 1 Cytuj
  • 19 kwi 2020

    Powiedzcie mi, czy w naszym mieście znalazłyby się osoby zainteresowanie opalaniem natryskowym? Chciałabym coś takiego wprowadzić w swoim gabinecie i zastanawiam się, jak duże będzie zainteresowanie. Produkty, na jakich bym pracowała możecie sprawdzić sobie na stronie tanexpert.pl

    1 5 Cytuj
  • 29 lis 2020
    basiulka2795 napisał/a:

    Witam, jaki polecacie salon do wykonania zabiegu mikrodermabrazji? ?

    rozmaryn napisał/a:

    Witam,
    Szukam dobrego salonu bądź profesjonalnej sprawdzonej osoby w stylizacji rzęs. Kogo polecacie?

    KIM KOSMETIK - mają teraz promocję

    1 1 Cytuj
  • 29 lis 2020
    Pati Lu napisał/a:

    Makijaż permanentny w Myślenicach? Kogo polecacie?

    Małgorzata Kowalczyk na Pardyaka

    1 1 Cytuj
  • 5 sie 2021

    Gdzie w Myślenicach można zrobić manicure tytanowy? W miarę możliwości w jakiejś rozsądnej cenie.

    1 Cytuj
  • Andrzej 6 sie 2021

    Żona chodzi do Elit Studio. 100 zeta płaci za manicure. Tytan.

    1 Cytuj
  • 23 lut 2022

    Zależy na jakich zabiegach Tobie zależy. Ja depilację laserową oraz zabiegi na twarz wykonuje w salonie Laser Delux przy ul. Dietla w Krakowie. Mega profesjonalne podejście i zawsze miła atmosfera!

    2 Cytuj
  • 17 kwi 2022

    Jaki salon fryzjerski w Myślenicach polecacie?? Zależy mi na fajnej i ciekawej fryzurze dobranej do kształtu twarzy na imprezę weselną :)

    Cytuj
  • 8 wrz 2022

    Roseti med and beauty. Bardzo polecam. Za każdym razem zostaję otoczona opieką profesjonalistów. Bogata oferta zabiegów<3

    2 Cytuj
  • 21 paź 2022

    Polecam serdecznie Roseti Med and Beauty! Świetna klinika z cudownym i doświadczonym personelem. Ja byłam kilkukrotnie na ostrzykiwaniu osoczem, Super!

    4 Cytuj

Odpowiedz