Forum » Myślenice

USUNIĘCIE KURZAJKI

  • 16 mar 2014

    Jaki dermatolog bądź kosmetyczka w Myślenicach dobrze usunie kurzajkę?Bardzo proszę o pomoc.

    5 2 Cytuj
  • 17 mar 2014

    Kurzajki najskuteczniej usunie Ci JASKÓŁCZE ZIELE! Zerwij sobie, przełam łodygę albo liścia i żółtym sokiem posmaruj kurzajki. Jak nie pomoże za pierwszym razem to powtórz smarowanie kilka razy.

    8 3 Cytuj
  • 18 mar 2014

    dziękuję za informacje...A czy w zielarskim bądź aptece można kupić maść z tego ziela?

    2 1 Cytuj
  • szu teższu 18 mar 2014

    Ja polecam Panią Gdulę na wybickiego. Po pierwszej wizycie kurzajka znikła na dobre. Koszt około 50zł.

    1 Cytuj
  • ania 18 mar 2014

    w aptece kupisz płyn schol do usuwania kurzajek, znikną w mig.

    4 Cytuj
  • 18 mar 2014

    Chyba nie istnieje maść z jaskółczego ziela, sam musisz sobie zerwać i wycisnąć żółty sok, który na skórze ciemnieje. Jest to naturalna i bardzo skuteczna metoda, znana od lat. Oczywiście możesz wybrać chemiczne specyfiki z apteki albo zielarskiego.

    3 Cytuj
  • 18 mar 2014

    a nie wiesz kiedy to ziele się pojawia aby móc zerwać? bo nie widziałem koło siebie

    1 1 Cytuj
  • 16 cze 2015

    Kurzajka mi się raz w życiu przydarzała i to w zasadzie jakoś na dniach. Usuwałam za pomocą wymrażania. Koleżanka mi poleciła specjalny środek, który krioterapią traktuje wirusa – WARTIX się nazywa dokładnie. Łatwa i wygodna aplikacja, szybki efekt.

    2 Cytuj
  • 16 cze 2015

    Dermatolodzy usuwają za pomocą ciekłego azotu. W ten sam sposób można usunąć samemu w domu, preparaty są dostępne w aptece i nie traci się czasu na wizyty u lekarza

    4 Cytuj
  • 16 cze 2015

    jaskółcze ziele jest naprawdę skuteczne obecnie można je zerwać na starym targowisku w mślenicach rośnie pod ogrodzeniem po tej stronie co sklep ogrodniczy kwitnie na żółto chociaż nie wiem czy będzie jeszcze mieć kwiat- sok jest prawie pomarańczowy.

    4 1 Cytuj
  • 30 lip 2015

    Podoba mi się jak działa Wartix. Rozprawia się z kurzajką bezlitośnie ;> Choć z drugiej strony praktycznie nic nie boli. Nawet moja córa, która jest wrażliwa na ból mówi, że tylko lekkie mrowienie czuje podczas aplikacji.

    1 Cytuj

Odpowiedz