Forum » Myślenice

Ceny betonu

  • 4 kwi 2014

    po ile teraz jest m3 kubik betonu

    11 2 Cytuj
  • Natalia KKK 4 kwi 2014

    180-200 :)

    5 1 Cytuj
  • 4 kwi 2014

    gdzie najlepiej zamówić w okolicy

    7 1 Cytuj
  • 4 kwi 2014

    na betoniarni

    4 7 Cytuj
  • Natalia KKK 5 kwi 2014

    Beto-mix lub Masełko:)

    3 6 Cytuj
  • 5 kwi 2014
    kotek napisał/a:

    na betoniarni

    strasznie mądry kotek

    7 2 Cytuj
  • 5 kwi 2014

    wypadało by zacząć teraz dyskusje "na betoniarni" czy "w betoniarni"
    hehe

    2 3 Cytuj
  • 5 kwi 2014

    ceny podobne w całej naszej okolicy 180do200 zależy jaki typ betonu. Ja polecam jp trans nie doliczają za szteter

    7 Cytuj
  • Sergiusz kuc 16 kwi 2015

    a ja polecam cemex. Przy betonie nalerzy pamietać żeby nie dać się wyje....ć przy większej ilości powiedzmy płyta 40 do 50 kubików przychodzą np 5 gruszek po 9,5 kubika na każdej gruszce jest mniej o ok 0,2 - 0,3 czyli 5x 0,3=1,5 kubika czyli ok 250 zł a do tego jeszcze dowózka tam dopiero można gości a rysnoć :) A więc robi się tak liczę metry bardzo dokładnie biorę gościa który się na tym zna obliczam zamawiam oni przywożą z dowózką lub bez ja wuliczyłem np 40 kubików a betonarnia przywiozła 42 kubiki dzwonię do nich i pytam grzecznie czy im pasuje żebym zapłacił im za 40 kubików a oni tam się (szarpią plują smarkaja) przez tel więc im mówię żeby sobie to zabrali bo mnie oszukali :) (nie pozbierają za duże koszta) pamiętajci działa to w dwie strony i nie ma co się ich bać betonarnia może zrobic ci wielkiego hu...a zawsze można im przypomnieć że 4 ośka w polsce może warzyć max 32 000 kg a inspekcja tylko czeka na takich twardzieli pozdrawiam i jeszcze jedno jak ci z betoniarni przywozi tzw "flaszkę albo dwie "dla ekipy budowlanej to bądz pewny że jesteś ryśnięty i jeszcze jedno jak ci śmieszny majsterek poleca jakąś betoniarnie to coś z tego ma tylko ty już o tym nie wiesz. Pytasz się go tylko ile betonu wyliczył a skąd będzie beton to jest twoja sprawa nie jego ty z to płacisz on ma tylko trzymać węża i wcale nie muśi patrzeć jaki kolor gruszek przyjechał Pozdrawiam wszystkich psełdo majstrów i zbieraniny z pół wsi ochlej mordów

    18 5 Cytuj
  • 22 kwi 2015

    okomoko - to żeś temat wyłuszczył :-) Można powiedzieć - do zamknięcia.

    PS. Np. TRANS wozi flaszeczki dla majstrów... Później trzeba pilnować, aby wagę używali prawidłowo, a nie oko...

    2 Cytuj

Odpowiedz