Forum » Myślenice

Grupa Motocyklowa - Myślenice (okolice)

  • 5 kwi 2014

    Czy istnieje jakaś grupa motocyklowa w okolicach Myślenic (lub w samych mieście) ? Może założymy coś ?

    Jak wiecie rozpoczęcie sezonu w Częstochowie jest w następny weekend (12-13.04) ? Jeśli ktoś nie ma grupy lub jakaś grupa jest chętna zabrać kolejnego motocyklistę to proszę o kontakt. W grupie zawsze raźniej.

    LwG!

    Dziękuję
    Pozdrawiam

    3 3 Cytuj
  • 6 kwi 2014

    jestem jak najbardziej za wystarcza tylko chęci i czas:) Po co jeździć samemu jak można w grupie:) a co do Częstochowy to jest jeszcze http://motozjazd-czestochowa.pl/ pzdr

    3 4 Cytuj
  • 6 kwi 2014

    Skąd jesteście i czym jeździcie?? Może być na priv jak nie chcecie publicznie:-) pozdrawiam rajderów:-)

    2 2 Cytuj
  • 6 kwi 2014

    Kawasaki Z750S - taki turystyczno-szosowy motocykl. Tak turystycznie sobie jeżdżę :D
    A Ty nasz drogi przyjacielu?
    Jak z tą grupa wybieramy sie do tej Częstochowy (jeśli pogoda będzie) ?
    Może warto sie spotkać ?

    2 2 Cytuj
  • 6 kwi 2014

    eLJot zorganizuj jakieś spotkanie to może będzie nas większa grupa:) najlepiej w sobotę bo w tygodniu rożnie ludzie pracują!

    2 2 Cytuj
  • 7 kwi 2014

    Wybieramy się do CZĘSTOCHOWY 13.04. na trzy motocykle !

    1 1 Cytuj
  • 8 kwi 2014

    Ileż to razy(przed laty) próbowałem zorganizować formalną grupe, nic z tego nie wyszło. Teraz towarzystwo się wykruszyło, a i zgrać dogodny czas na wypad na dwa motocykle jest ciężko. Może kiedyś się do Was podepnę;-)

    Głową do przodu z kolanem na asfalcie.

    3 Cytuj
  • 8 kwi 2014

    W odpowiedzi na spotkanie to proponuje sobotę (12.04) około godziny 12:15 gdzieś w Myślenicach (plac na końcu zarabia?). Wiem ze ta godzina i ten czas może niektórym nie odpowiadać ale chciałbym później wszystkich was zaprosić na otwarcie sezonu do Wadowic koło godziny 13:30 ? Tak już wspólny wypad!
    A jeszcze chwilkę pasowała by porozmawiać!. Wszyscy mile widziani, niezależnie od posiadanego motocyklu czy tez wieku itd.

    Info otwarcie Wadowice:
    http://www.zlotymotocyklowe.pl/zlot/1900-Rozpoczecie-Sezonu-Motocyklowego-Wadowice-!.html
    jeśli dla kogoś zarezerwować bilety to proszę o info (do 09.04.2014 - środa) !
    Ja proponuje podjechać i uczestniczyć w paradzie a następnie we mszy polowej a później się pomyśli czy zostajemy na koncert i ognicho (na to już trzeba mieć bilet wszystko wcześniej za free)! Pewnie wówczas będzie można kupić jeszcze wejściówkę na koncert.

    Bardzo dziękuje i mam nadzieje ze będziecie !
    Cygnus dołącz się już teraz :D będzie power na START! Na pewno Twoje doświadczenie się przyda
    Pozdrawiam
    LwG!!

    1 1 Cytuj
  • 8 kwi 2014

    a co do Częstochowy się jeszcze dogadamy ! czy ten czy następny weekend :D

    1 Cytuj
  • 10 kwi 2014

    cześć
    ja wybieram się 13-tego.

    1 Cytuj
  • 11 kwi 2014

    Większa grupa motocyklistów z Myślenic i okolic wybiera sie na otwarcie sezonu do Częstochowy 13.04.2014. Szczegóły dotyczące miejsca spotkania i dokładnej godziny wyjazdu podam Wam jutro.
    W sezonie spotykamy się zawsze na zarabiu i z wielką przyjemnością przyjmiemy "nowe wilki" do naszego stada :) W grupie zawsze przyjemniej!
    LwG

    1 Cytuj
  • 12 kwi 2014

    Wszystkich zainteresowanych jutrzejszym wyjazdem do Częstochowy, na otwarcie sezonu motocyklowego zapraszamy o godz. 17 na Zarabie. Jeżeli ktoś jutro nie da rady jechać to zawsze może dzisiaj wpaść aby pogadać i poznać się :) Zapraszamy!

    1 1 Cytuj
  • 12 kwi 2014

    Strona juz nieoficjalna jest :D
    Będzie Ciągle rozbudowywana :D
    http://kmy.cba.pl/

    3 2 Cytuj

Odpowiedz