Forum » Myślenice

Mieszkania do wynajęcia

  • 14 kwi 2014

    W jakich cenach można wynająć mieszkanie w Myślenicach?? czy są to kolosalne ceny? I gdzie taniej Myślenice czy Kraków??

    Cytuj
  • 14 kwi 2014

    ad 1 ? od 100-2000 zł
    ad 2 ? dla jednego tak dla drugiego nie
    ad 3 ? Myślenice

    2 1 Cytuj
  • 15 kwi 2014

    Właścicielom w Myślenicach pomyliło się to małe miasto z Krakowem. I wtedy takie mieszkania wiszą w ogłoszeniach po pół roku lub rok. Zamiast wynając w normalnej cenie oni chcą za klitki lub mieszkania w fatalnych warunkach 800-1500 zł. Jakies nieporozumienie. Zamiast zejść z ceny i wynajmować mieszkanie wolą żeby stało puste i wola opłacać co miesięczny czynsz do administracji z własnej kasy. Ale tak to jest jak ktoś jest pazerny na kasę.
    Ja znalazłam w końcu mieszkanie za 500 zł, powodzenia.

    9 4 Cytuj
  • 15 kwi 2014

    nbike ty chyba nie wiesz co piszesz. Większość mieszkań jest w normalnych cenach, 700-800-900 złotych gdy mieszkanie wyposażone, w dobrym miejscu to normalna cena. Wynajmij za takie pieniądze w Krakowie, tam na dzień dobry 1500. Uważam że ceny najmu są normalne. Kto wynajmuje chce zarobić, to normalne. Owszem w blokach na Dunina ceny podobne do krakowskich, ale tak to zupełnie przyzwoicie.

    5 11 Cytuj
  • 15 kwi 2014

    Nie masz racji muza, mieszkania za 700-900 zł można wynająć w Krakowie w takim samym standardzie.
    Nbike ma rację :) niektórzy więcej sobie wolaja za mieszkanie w myslenicach niz w krakowie. O wynajeciach gdzie trzeba mieszkac na nowym osiedlu oplacac dodatkowo czynsz i wliczajac tym jakze tanie oplaty za podgrzanie wody trzeba sie grubo zastanowic nad wyborem ;)

    A tak w ogóle, to płacąc 700-900 zł za miesiąc to nie lepiej wziąć kredyt i mieszkanie mieć swoje płacąc 700-900 zł raty?

    9 3 Cytuj
  • 15 kwi 2014

    muza nie masz racji, wpisz sobie na gumtree-kraków, mieszkanie do 900 zł i co widzisz? Bo ja 960 mieszkań do wyboru do koloru.
    Poza tym co za logika żeby te same mieszkania wisiały w ogłoszeniach po rok czasu? Albo żeby ktoś wynajął je na krótki czas do momentu jak trafi mu się coś tańszego? Ja tego nie rozumiem.
    Dla mnie i dla wielu ludzi ceny za wynajem w Myślenicach to jakiś kosmos.

    3 3 Cytuj
  • 16 kwi 2014

    ja cały czas szukam mieszkania do wynajęcia i przeglądam ogłoszenia. jakaś Masakra. Nie wiem gdzie wy widzicie ogłoszenia za 700 zł. Bo ja może znalazłam jedno lub dwa. Najczęściej są to ceny ok 1000 zł. Oprócz tego czynsz, opłaty i zaczyna brakować wypłaty na to wszystko. Uważam że to jakaś paranoja takie ceny, no le nie możemy dyktować warunków właścicielom mieszkań. Możemy im tylko podpowiedzieć, że jak spuszczą z ceny chociaż minimalnie, na pewno się ktoś zdecyduje.

    2 3 Cytuj
  • 16 kwi 2014

    Bo właściciele nie biorą pod uwagę tego, że wynajmujący to najczęsciej ludzie którzy pracują w Myślenicach lub okolicach i logiczne jest, że wtedy nie zarabia się jak w Krakowie.

    4 2 Cytuj
  • 16 kwi 2014

    a myslicie ze w krakowie zarabiaja kokosy ? :D
    Na temat ceny mieszkan sie nie wypowiadam. Stwierdzilam ze wole sie wybudowac ;) Tak jak Grazynka napisala wole placic rate w taiej wysokosci w jakiej wyszlo by mi placic za mieszkanie i byc na swoim a nie wiecznie na wynajetym

    5 2 Cytuj
  • 16 kwi 2014

    Ciekawe co piszecie, moje dzieci mieszkają w Krakowie wynajmują jako studenci, i mieszkanie za 900 .....sorrryyyy ale to chyba jakoś norka w suterenie no ewentualnie , godzina do centrum, mieszkania są w dużo wyższej cenie i nie piszcie tu głupot, chciałabym wynająć im mieszkania po 900zł,ale od osoby to się zgodzę:)

    6 5 Cytuj
  • Sebastian Mrozowski 22 paź 2014

    Patrząc po cenach to tak od 800 wzwyż

    3 1 Cytuj
  • 5 gru 2014

    Czy wie ktoś o jakimś mieszkaniu do wynajęcia w Myślenicach do 700zł + media? Wystarczy niewielki pokój, łazienka, kuchnia/aneks kuchenny. Potrzebuję od zaraz a szukanie w mieście czy necie nie skutkuje. Z góry dziękuje za jakąkolwiek podpowiedź

    3 Cytuj
  • 9 sty 2015

    Wynajmę dwupokojowe mieszkanie ul. Sobieskiego na parterze za 900zł lub sprzedam za 215.000zł (ceny do negocjacji). Mieszkanie jest zadbane, Więcej info pod nr tel:500187590 lub 502288887

    1 Cytuj
  • 15 sty 2015

    Szukam małego mieszkania do wynajęcia w Myślenicach ktoś coś wie?

    1 1 Cytuj
  • 16 sty 2015

    :(

    2 Cytuj
  • MAJA PSZCZÓŁKA 17 sty 2015
    grazynka napisał/a:

    Nie masz racji muza, mieszkania za 700-900 zł można wynająć w Krakowie w takim samym standardzie.
    Nbike ma rację :) niektórzy więcej sobie wolaja za mieszkanie w myslenicach niz w krakowie. O wynajeciach gdzie trzeba mieszkac na nowym osiedlu oplacac dodatkowo czynsz i wliczajac tym jakze tanie oplaty za podgrzanie wody trzeba sie grubo zastanowic nad wyborem ;)

    A tak w ogóle, to płacąc 700-900 zł za miesiąc to nie lepiej wziąć kredyt i mieszkanie mieć swoje płacąc 700-900 zł raty?

    w Krakowie mój kolega na alejach Słowackiego wynajmuje garsonierę 35 m kw za 1000.00 zł + opłaty w tym czynsz bardzo niewielki bo tylko 250 zł reszta wg zużycia

    1 Cytuj
  • 13 lut 2015

    W całej okolicy stoi całe mnóstwo wolnych mieszkań, sami zobaczcie - http://tabelaofert.pl/ Ceny są rekordowo niskie i raczej nie zanosi się na wyższe stawki. Po prostu rynek jest zasypany mieszkaniami, a kupujących brakuje, ludzi jest coraz mniej - trudno oczekiwać, aby sytuacja prędko miała zacząć wyglądać jakoś o wiele lepiej.

    1 Cytuj
  • 13 lut 2015
    KOKOS napisał/a:

    w Krakowie mój kolega na alejach Słowackiego wynajmuje garsonierę 35 m kw za 1000.00 zł + opłaty w tym czynsz bardzo niewielki bo tylko 250 zł reszta wg zużycia

    Sam przeczysz sobie skoro wynajmuje za 1000 +czynsz 250 +reszta wdg zużycia to wychodzi zdecydowanie więcej niż 700-900 złotych

    4 1 Cytuj
  • 13 lut 2015

    Faktycznie w Myślenicach bardzo się cenią z opłatami za mieszkanie.. Przeciętnie zarabiająca osoba musi wydać ok 1000 miesięcznie jeśli nie więcej i jeszcze trzeba przeżyć cały miesiąc..

    1 Cytuj
  • 5 cze 2018

    jak uwazacie czy osoba wynajmujaca ma prawo bez uzgodnienia z wlascicielem zapraszac sobie gosci na miesiac lub dluzej

    2 Cytuj
  • 6 cze 2018
    zygi napisał/a:

    jak uwazacie czy osoba wynajmujaca ma prawo bez uzgodnienia z wlascicielem zapraszac sobie gosci na miesiac lub dluzej

    a płaci od osoby czy mieszkania?

    2 2 Cytuj
  • 6 cze 2018
    zygi napisał/a:

    jak uwazacie czy osoba wynajmujaca ma prawo bez uzgodnienia z wlascicielem zapraszac sobie gosci na miesiac lub dluzej

    Wg mnie ma prawo. Płaci za nie więc niejako należy ono do niego, to co w tym mieszkaniu się dzieje nie powinno interesować właściciela, wynajmujący ma obowiązek jednak by mieszkanie odddać w stanie w jakim było. Za media płaci przecież on sam, więc to on płaci i tak za dodatkowego lokatora. A czynsz winien być stały a nie uzależniony od osób, że jak więcej to wyższy.

    3 1 Cytuj
  • ania 7 cze 2018
    Rossellinique napisał/a:

    Wg mnie ma prawo. Płaci za nie więc niejako należy ono do niego, to co w tym mieszkaniu się dzieje nie powinno interesować właściciela, wynajmujący ma obowiązek jednak by mieszkanie odddać w stanie w jakim było. Za media płaci przecież on sam, więc to on płaci i tak za dodatkowego lokatora. A czynsz winien być stały a nie uzależniony od osób, że jak więcej to wyższy.

    no ale za śmieci płaci się już od osoby, nie od zużycia, myślę więc, że właściciel powinien wiedzieć, żeby wywiązać się ze swoich obowiązków, bo to on podpisuje deklarację i on ponosi za nią odpowiedzialność prawną. Poza tym dla bezpieczeństwa powinien wiedzieć, kto u niego zamieszkuje- bo powyżej miesiąca to już jest zamieszkiwanie a nie wizyta. Nie rozumiem, dlaczego miała bym ukrywać przed właścicielem fakt, że ktoś ze mną mieszka, chyba, że sumienie nieczyste

    3 3 Cytuj
  • 7 cze 2018

    Takich mieszkań na os. Tysiąclecia ,które są wynajmowane jest setki .Ja tylko tak pytam kto za tych wynajmujących płaci śmieci. Osobiście znane mi są osoby które nawet za siebie nie płacą ,bo twierdzą że już tam nie mieszkają a w tych mieszkaniach mieszkają najemcy nie płacąc nic za śmieci . Ale jeszcze chwila i my wszyscy ucziwi będziemy płacić coraz drożej za kombinatorów.

    2 3 Cytuj
  • 8 cze 2018

    To fakt-nawet nie pomyslalem o smieciach a raczej o uczciwosci-a i o eksploatacji rowniez.Czesto decydujac sie na ''lokatora''bierzemy pod uwage dla ilu osob.Jedna czy dwie a nagle 4 to juz roznica.

    Cytuj

Odpowiedz