Forum » Myślenice

Gdzie w Myślenicach smaczne zapiekanki?

  • 24 maj 2014

    Rzadko przychodzi mi ochota na "śmieciowe" jedzenie - ale czasem mam ochotę na zapiekankę. Dziś akurat chcieliśmy zjeść coś na szybko. Padło na "Turcję" - bo z tego co pamiętaliśmy były tam fajne zapiekanki. Niestety, dostaliśmy jakieś odmrożone gnioty, pokryte jakimś seropodobnym dziadostwem i "paparyją" z pieczarek usmażoną na jakimś dziwnym tłuszczu. Plus kilka plasterków ogórka i 2 szt. oliwek.

    Pijemy wódką z pieprzem za zdrowie właściciela "Turcji" - więcej się tam nie wybierzemy, bo to nie jest spadek o klasę... to jest spadek klasy z pieca na łeb.

    Czy w Myślenicach ktoś jeszcze robi normalne zapiekanki. Od początku do końca - takie, żeby była smaczna , chrupiąca bagietka, dobry ser i normalne kawałki pieczarek, a nie zmiksowane muto?

    10 9 Cytuj
  • 25 maj 2014

    Według mnie najlepsze zapiekanki są w Lisiej Łapce. W Myślenicach nie mają konkurencji. Lepsze jadłem tylko w Skawinie ładnych parę lat temu:)

    37 3 Cytuj
  • 25 maj 2014

    Ja lubię z "raz dwa trzy" na zarabiu- przy strażnicy.

    2 16 Cytuj
  • 25 maj 2014

    Popieram volt-a, jak dlamnie niema lepszych zapiekanek niz lisia lapka od wielu wielu lat.

    22 2 Cytuj
  • 25 maj 2014

    Najlepsze zapiekanki są w "dziupli".

    20 3 Cytuj
  • 25 maj 2014

    Wezuwiusz :) mają zapiekanki z pieca :)

    6 7 Cytuj
  • 25 maj 2014

    Dzięki za podpowiedzi. Kiedy następnym razem będę miała ochotę na zapiekankę - chętnie z nich skorzystam.

    "Lisia Łapka" i "Dziupla" - wiem gdzie się znajdują, bo każda z nich działa pewnie więcej niż 30 lat. Faktycznie warto byłoby się skonfrontować ze smakami, które pamiętam z dzieciństwa.

    Nie wiem za to gdzie się znajduje "Wezuwiusz" (przynajmniej ten myślenicki :) ). Ale poszukam :)

    "Raz, dwa, trzy" to obecny "Ali-baba" ? - Jadłam kiedyś pizzę i mnie nie zachwyciła. Więc jakoś tak najmniejszą ochotę mam wybrać się tam.

    3 2 Cytuj
  • 25 maj 2014

    lepiej do Skawiny jechać koło PKP, przynajmniej świeże a nie na gotowych spodach ....

    5 3 Cytuj
  • ania 26 maj 2014

    nie mam pojęcia w czym tkwi fenomen skawińskich zapiekanek ale wiem jedno, lepszych nie zjecie nigdzie.

    11 1 Cytuj
  • 26 maj 2014
    DUKE napisał/a:

    lepiej do Skawiny jechać koło PKP, przynajmniej świeże a nie na gotowych spodach ....

    anula napisał/a:

    nie mam pojęcia w czym tkwi fenomen skawińskich zapiekanek ale wiem jedno, lepszych nie zjecie nigdzie.

    Zgadzam się, najlepsze w Skawinie! ;)

    10 1 Cytuj
  • 29 maj 2014

    Ostatnio podczas spaceru po Zarabiu zgłodniałam zaglądnęłam do ALIBABY dawnego RAZ DWA TRZY zapiekanki przepyszne! Świeże, bardzo duże, dużo farszu oraz sera! Poleca, zapiekanką w Alibabie można na prawde sobie pojeść:)

    4 21 Cytuj
  • 29 maj 2014

    Najlepsze zapiekanki są z własnego pieca ! Reszta to substytuty .

    13 1 Cytuj
  • 20 cze 2014

    Najlepsze w lisiej łapce :)

    14 1 Cytuj
  • 5 lip 2014

    Popieram, najlepsze zapiekanki w lisiej łapce :)

    12 1 Cytuj
  • Tomasz 24 gru 2014

    Dziupla

    10 2 Cytuj
  • 24 gru 2014

    w,pizzerium u Tomka

    1 8 Cytuj
  • 25 gru 2014

    No.1 Dziupla
    No.2 Lisia łapka... niestety to zawsze Pani "miłym" głosem powie, że za 5 minut :-) - taki urok

    9 1 Cytuj
  • 27 gru 2014

    Polecam w istambule przy dworcu;)

    1 5 Cytuj
  • 15 sty 2015

    u lisa

    1 1 Cytuj
  • Tomasz 15 sty 2015

    Dziupla i lis

    3 Cytuj

Odpowiedz